Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

Dr. Greenthumb - Profil | Po 4.12.2017 21:21:22

wanman >> díky za tip

    kubah - Profil | Po 4.12.2017 21:07:26

    já 2 >> kubah - ® Po 4.12.2017 16:18:56 já 2 >> 5 let záruka... Máš odkaz ?

    Těch 5 let... Určitě nebude na důvody z opotřebení...

      Willow - Profil | Po 4.12.2017 20:32:46

      skwor >> Na mobilu to nejde,to mám otevřít pandoru(noťas).?

        wanman - Profil | Po 4.12.2017 20:30:30

        Dr. Greenthumb >> tady ho má o kapičku levnější http://www.feederklub.cz/Navijak-Ryobi-ZAUBER-3000-​CF-d143.htm
        už jsem od něj bral zauber 4000cf a v pohodě ,můžu doporučit

          kubah - Profil | Po 4.12.2017 19:27:18

          skwor >> mě hlavně Zauber... ale i ostatní je pěkné...

            skwor - Profil | Po 4.12.2017 19:26:17

            kubah >> Kromě Ecusimy se mi ty novinky celkem líbí.

              kubah - Profil | Po 4.12.2017 17:43:12

              Mimochodem - když se podíváte do katalogu, je tam Verum tak, jak ho prodává Adler...

                kubah - Profil | Po 4.12.2017 17:39:14

                skwor >> nový Slam, Zauber, Ecusima :-)

                Jdu napsat na Adlera, kdy mohu objednávat :-)

                  kubah - Profil | Po 4.12.2017 17:38:05

                  Díky Lukášovi za odkaz na katalog :-) Jdu si to projít :-)

                    Dr. Greenthumb - Profil | Po 4.12.2017 17:01:04

                    Darďas >> ne :-))))

                      Darďas - Profil | Po 4.12.2017 16:59:22

                      Dr. Greenthumb >> Ta vláčka tě ještě nepřešla?

                        skwor - Profil | Po 4.12.2017 16:41:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          kubah - Profil | Po 4.12.2017 16:20:44

                            kubah - Profil | Po 4.12.2017 16:18:56

                            já 2 >> 5 let záruka... Máš odkaz ?

                              Darďas - Profil | Po 4.12.2017 10:57:17

                              kubah >> Právě.Recenze jsou dobré,tak asi do toho půjdu.

                                kubah - Profil | Po 4.12.2017 10:54:39

                                Darďas >> Ten Ryobi Zauber L bys mohl ještě sehnat kolem 2.600Kč...

                                  Darďas - Profil | Po 4.12.2017 10:50:18

                                  kubah >> Celé roky jsem byl věrný značkám:Shimano-Daiwa.(cena kolem 4000,-kč)Poslední dobou se mi zdá,že jdou kvalitou do kopru.Tak zkusím prubnout něco jiného.

                                    kubah - Profil | Po 4.12.2017 10:44:46

                                    Darďas >> má je kolega "černásmrt" a "Jarda Bořek Stavitel"

                                      Darďas - Profil | Po 4.12.2017 10:21:52

                                      rájovec >> Chci ho na vláčku.Rozhoduji se mezi ním a stradicem CI4 4000 FB.Bohužel, jsem ho neměl ještě kde vyzkoušet.