- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boty na zimu
Ahoj. Máte někdo zkušenost s těmito botama? Jedná se mi především o lov v nízkých teplotách, cca. 5.hod. (feeder,položená). Dík za info. Kr.Ben
http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/obleceni-obuv/boty-holinky/boty-yetti-classic
http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/obleceni-obuv/boty-holinky/boty-yetti-classic
Autor diskuse: KrBen - Profil , 21.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nmarmyš - Profil | Po 23.10.2017 19:33:53
Hurvinek >> Mám tady tyto.
http://www.cooltopanky.sk/panska-obuv-demar-logan-3815-zelena
http://www.cooltopanky.sk/panska-obuv-demar-logan-3815-zelena
Nmarmyš - Profil | Po 23.10.2017 19:31:42
Hurvinek >> Když natáhnu dvoje teplé ponožky a zahučím do sněhulí,tak oproti kanadám je to nebe a dudy.. Kanady mi stačily na vojně.
NHurvinek - Profil | Po 23.10.2017 19:26:17
Mám starý poctivý kanady používané PS na zimu a paráda. Jo ještě poctivá kůže.
NF16 - Profil | Po 23.10.2017 19:08:30
drvoštěp >> jako ty boty co dával kolega níže jsou krásné, ale než bych je na sebe nastrojil, tak by mi praskla cévka.Když je počasí horší, tak mám gumáky z podobného matrošu.Do -5 stačí, když je chladněji zdrhám domů, nebo rum:-)
NExPr3v1t - Profil | Po 23.10.2017 17:19:39
Ja pouzivam uz roky boty Rocky...ty uplne nahore...mam je snad 13 let...http://www.armynavysuperstores.com/rocky/rockyranger.htm
A pak mam jeste na vylozeny courani http://www.rockyboots.com/rocky/rocky-claw-waterproof-1200g-insulated-outdoor-boot/RKS0334.html?dwvar_RKS0334_color=21#srule=price-high-to-low&sz=12&start=1
Ale ty prvni pouzivam na ryby a na dirkach pri -15 vydrzim celej den bez povsimnuti...
A pak mam jeste na vylozeny courani http://www.rockyboots.com/rocky/rocky-claw-waterproof-1200g-insulated-outdoor-boot/RKS0334.html?dwvar_RKS0334_color=21#srule=price-high-to-low&sz=12&start=1
Ale ty prvni pouzivam na ryby a na dirkach pri -15 vydrzim celej den bez povsimnuti...
Nrobbie - Profil | Po 23.10.2017 4:22:16
Tomáš Kříž >> Kup si bambusové ponožky, tie výborne saju vlhkosť. Sám mám VOXX Bomber a su vynikajuce, vid http://rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f=18&t=1832&start=40
Do väčšej zimy ti odporučam ako 1. vrstvu práve tie bambusové a ako 2. ponožky z merino vlny.
Do väčšej zimy ti odporučam ako 1. vrstvu práve tie bambusové a ako 2. ponožky z merino vlny.
NSeržant55 - Profil | Po 23.10.2017 3:41:03
ladan1303 >> dík už jsem taky projížděl,botyse dají sehnat za různé ceny.J.
Nmarmyš - Profil | Ne 22.10.2017 18:40:48
KrBen - >> Odtrhla se mi na nich celkem dost brzy ta látka od gumy,jinak byly dobré.
Nzdeko - Profil | Ne 22.10.2017 18:36:56
KrBen - >> Neváhej a ber, já je mam už čtyři sezony na dírky a ještě se mě nestalo aby mě v nich byla zima ani když jsem byl na ledu v -16 stupních. Akorát řídit v autě se v nich díky mohutnosti nedá, ale co se teploty týče jsou to super boty.
Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.10.2017 14:50:24
Tomáš Kříž >> Příměs stříbra eliminuje pachy a působí antibakteriálně.
Npoldeci - Profil | Ne 22.10.2017 14:40:05
nofish >> a vlkodlakom )
))živo si predstavujem,/keď už budete mať ten nonstop/ ako každú rybačku mastíš upirov ponožkami-
Fusakle Blade
))živo si predstavujem,/keď už budete mať ten nonstop/ ako každú rybačku mastíš upirov ponožkami-
Fusakle Blade
NPvl - Profil | Ne 22.10.2017 14:36:43
poldeci >> Já to věděl , ale nechával jsem si pootevřená vrátka (" nevím přesně" ) Co kdyby se něco změnilo a nebo nedej bože, mi něco uniklo :o§))))
Čtenáři této diskuse také sledují
NČína - objednali ste uz nieco?15756
NBellyboat - Fan club4856
NOpravy a úpravy navijáků5905
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NČluny Raptor804
NFóry59881
NLevné zahraniční rybářské e-shopy ?590
NSprávný muž má v kapse nůž8081
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
NGeoff Anderson a další funkční oblečení817
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












