- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boty na zimu
Ahoj. Máte někdo zkušenost s těmito botama? Jedná se mi především o lov v nízkých teplotách, cca. 5.hod. (feeder,položená). Dík za info. Kr.Ben
http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/obleceni-obuv/boty-holinky/boty-yetti-classic
http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/obleceni-obuv/boty-holinky/boty-yetti-classic
Autor diskuse: KrBen - Profil , 21.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
13x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Slavíček - Profil | Ne 22.10.2017 9:40:44
Pvl >> To máš pravdu tam hřeje už ta cena . Za to mám celou zimní výbavu .
Pvl - Profil | Ne 22.10.2017 9:38:49
Grasel >> Už jen za ty prašule v nich musí být teplo :o§)) Pěkný jsou, to teda zase jo .
drvoštěp - Profil | Ne 22.10.2017 9:02:39
Mám holinky z Eva materiálu nebo co to je v nich vložku údajně do -30 a ač se mi nohy nepotí tak po 5 ti hodinách mám vlhko a začnou studit.Tak jsem to vyřešil policejními zimnímy kanady a jsem v pohodě.
Slavíček - Profil | Ne 22.10.2017 8:32:52
Travex >> tak to mam vyhodu me se nepoti nohy ani v lete ato nosim i ve vedrech pracovni obuv
Travex - Profil | Ne 22.10.2017 8:10:44
Grasel >> Přesně tak....koupeš se ve vlastní šťávě.......měl jsem je půjčené.
Travex - Profil | Ne 22.10.2017 8:09:38
Ne, ani jedny...Jedině tyhle....A žádná voda se nevylívá + i statická rybařina boty nevyvede z míry.
https://www.rybarskymarket.cz/Meindl-Boty-Nordcap-PRO-GTX-10-d305.htm
https://www.rybarskymarket.cz/Meindl-Boty-Nordcap-PRO-GTX-10-d305.htm
FRANK71 - Profil | Ne 22.10.2017 7:47:19
Seržant55 >> http://obuvdirrovi.cz/index.php/produkty/1009/10/panska-obuv/zimni/panska-zimni-obuv-boty-rysy-562012-detail
Caldas - Profil | So 21.10.2017 21:50:00
KrBen - >> doporučil bych ti obuv RYSY, vyjimatelná vložka, vysoká ,,traktorová,, podešev, sám využívám již několik let. Jinak když budeš jen sedět dlouho na místě, nepomůže nic. Ale jinak tyto boty je skvělá varianta za super peníze. Kdybys nemohl sehnat klidně zavolej 🙂
Grasel - Profil | So 21.10.2017 16:02:37
Minimlok >> JJ, hunter jsou dobrý (teplý) boty, ale komu se víc potí nohy, bude po každým lovu vylívat vodu z bot...
Ewa Farna - Profil | So 21.10.2017 14:35:58
Zkusenost nemam, ale letos nejakej takovej "pologumak" taky poridim. O cislo vetsi poradnou fusekli a v prubehu dne fusekle vymenit za suchy. To je docela znat.
Minimlok - Profil | So 21.10.2017 13:24:47
kamoš má na dirky huntry a nemuže si je vynachválit :)
akorát po každém lovu se musí vyndat vložka a vysušit :)
akorát po každém lovu se musí vyndat vložka a vysušit :)
JRC62 - Profil | So 21.10.2017 12:46:41
Podívej se ještě boty Hunter mají ve vnitřku vložku z pravé ovčí vlny a jsou na šněrování mám je
už několik let a naprostá spokojenost ,cenově vycházejí stejně
už několik let a naprostá spokojenost ,cenově vycházejí stejně
mazar - Profil | So 21.10.2017 11:37:43
Teplejší asi neseženeš, ale pokud jde o statickou rybařinu u které se navíc sedí, tak nepomůže asi nic. Možná vyhřívané ponožky? Pokud jde o ponožky, tak si do nich kup ještě nějaké kvalitní nejlépe z merina. Řídit v nich nejde určitě, jsou trošku jako lunární boty :) a šlapeš si zároveň po dvou pedálech :).
Čtenáři této diskuse také sledují
Čína - objednali ste uz nieco?15756
Bellyboat - Fan club4856
Opravy a úpravy navijáků5905
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Čluny Raptor804
Fóry59881
Levné zahraniční rybářské e-shopy ?590
Správný muž má v kapse nůž8081
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
Geoff Anderson a další funkční oblečení817
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
Pá🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáRybářský kniho - koutek 143
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












