- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boty na zimu
http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/obleceni-obuv/boty-holinky/boty-yetti-classic
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
13x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
michal.kral - Profil | Pá 14.10.2022 8:11:08
Jelcin_m - Profil | Pá 27.9.2019 14:43:46
https://www.chytapust.cz/Obuv/Delphin-Boty-Gator
drvoštěp - Profil | Čt 25.10.2018 11:37:10
Jabadu - Profil | Čt 25.10.2018 6:55:51
marmyš - Profil | St 24.10.2018 22:22:18
Kondrakar - Profil | St 24.10.2018 20:27:55
drvoštěp - Profil | St 24.10.2018 14:23:55
sven - Profil | St 24.10.2018 12:19:16
Kondrakar - Profil | St 24.10.2018 11:43:10
sven - Profil | St 24.10.2018 11:36:11
Jinak sebou nosím i něco chemie, kdyby šlo o život... :-)
Gelové polštářky mám čtyři a pár jednorázovek pro strejčka příhodu :-)
https://www.outdoorstuff.cz/hrejive-polstarky
marmyš - Profil | St 24.10.2018 10:47:27
sven - Profil | St 24.10.2018 10:34:17
Nejsem magor abych mrznul na rybách při -30°...
A do nějakých -5° když je suchá zima, stačí na 2-3hod. vycházku, normální zatepené kotníkáče
https://pracovni-obuv.heureka.cz/obuv-road-grand-winter-kotnikova-zateplena-hneda/#section
a dvoje fusekle a když je mokro, tak zateplené gumovky s vyjímatelnou vložkou https://www.sportovnirybolov.cz/panske-zateplene-holinky-liard-bighorn.
Do vody nelezu a na suchu jsem v pohodě.
Zatím dobrý.... zatím na mě žádná kontrola, jestli mám značkové botky odklepnuté na MRKu, nepřišla... :-)
Carpfisher - Profil | St 24.10.2018 10:07:29
Demar a Decathlon to jistí 🙂
marmyš - Profil | St 24.10.2018 9:12:54
Bacha - Profil | St 24.10.2018 9:06:29
Nicméně o boty se uživatel musí odpovídajícím způsobem starat, aby dobře sloužily. Je to stejný problém, jako v debatách o nejlepším spacáku.
Já osobně bych vyzkoušel a vyzkouším tyto:
https://www.alza.cz/sport/polyver-holinky-winter-velikost-43-d5219463.htm?kampan=adpla-sp_vyr-pro_rybareni-v2_vse-ostatni_c_1o1_JVR069427_1003803&gclid=EAIaIQobChMI8c-9k8Ge3gIVGuR3Ch3zmwniEAYYASABEgJE0_D_BwE
ale nebudu je doporučovat, protože jsem je na nohách ještě neměl. Na ryby se mi ale líbí.
Bacha - Profil | St 24.10.2018 8:46:58
Jo, a není to o věku. Podívej se, v čem nechají mámy a tátové kujvit nohy svým dětem:-)
marmyš - Profil | St 24.10.2018 8:45:41
Valuček - Profil | St 24.10.2018 8:16:54
marmyš - Profil | St 24.10.2018 8:13:23
Tento odkaz jsem dal dole,ale ti ho posunu nahoru. Chce to ale koupit větší velikost,,do nich vlezu v jakýchsi speci fuskách za 180 kč a jen si na ledu u dírkování chrochtám. Taky už se nohy moc neprokrvují,ale tady to jde.
Valuček - Profil | St 24.10.2018 8:08:55
marmyš - Profil | St 24.10.2018 8:01:48
Valuček - Profil | St 24.10.2018 7:56:15
Carpfisher - Profil | St 24.10.2018 4:52:20
Zrovna na Prologic a jim podobné Wychwood jsem četl, ne moc chvalne recenze co se týče kvality. Zase lepší boty za 800,- než za 2700,- zlikvidovat.
Prostě Čína jako všechny... Když nekoupíš Meindel atd.
Zrovna zde: Prologic
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=637529&kw=Prologic%20boty%20Max-4
sasan111 - Profil | Út 23.10.2018 23:59:51
marmyš - Profil | Út 23.10.2018 22:45:23
Kondrakar - Profil | Út 23.10.2018 22:42:07
Bacha - Profil | Út 23.10.2018 22:41:48
Bacha - Profil | Út 23.10.2018 22:40:02
Bacha - Profil | Út 23.10.2018 22:37:30
https://www.podberak.cz/rybarske-obleceni/prologic-boty-max-4-polar-zone-boots.html#pv10249
marmyš - Profil | Út 23.10.2018 22:33:14
Nějak nevidím co doporučuješ ty.
Kondrakar - Profil | Út 23.10.2018 22:05:19
Čtenáři této diskuse také sledují
Čína - objednali ste uz nieco?15756
Bellyboat - Fan club4856
Opravy a úpravy navijáků5905
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Čluny Raptor804
Fóry59881
Levné zahraniční rybářské e-shopy ?590
Správný muž má v kapse nůž8081
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
Geoff Anderson a další funkční oblečení817
Kde to žije - všechna témata
PáLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
Pá🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáRybářský kniho - koutek 143
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












