Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NNezdvořák Prevít - Profil | Čt 20.9.2018 19:45:02

Tomáš7 >> jako jardu?

    NTomáš7 - Profil | Čt 20.9.2018 16:37:01

    Pánové co říkáte na 68cku?

      NKnapík - Profil | Čt 20.9.2018 14:28:21

      Nezdvořák Prevít >> se mnou ale nepočítej .-)

        NNezdvořák Prevít - Profil | Čt 20.9.2018 14:15:43

        Knapík >> za petilitr je dneska znasilni i heterosexual...a penize nemaji hodnotu, je to pouze prostredek...

          NKnapík - Profil | Čt 20.9.2018 14:08:14

          Nezdvořák Prevít >> nevím, jestli bys tolik dobrovolníků někde naverboval ...

            NTomáš7 - Profil | Čt 20.9.2018 14:07:59

            Knapík >> pánové dnes to nepůjde. Ale někdy bych s vámi i zašel. Máte takové neotřelé myšlenky - kacířské.

              NKnapík - Profil | Čt 20.9.2018 14:05:51

              Tomáš7 >> rozumím, ale postrádám odpověď, jestli jsi schopen se objevit odpoledne u vody ...
              My na Radbuze někde cca v půl čtvrtý budem.

                NNezdvořák Prevít - Profil | Čt 20.9.2018 14:05:42

                Knapík >> copa nechat je znasilnovat, kdyz posvistej na rohaci? Pak se jim to samorejme zakapne/zasije a dostanou pusinku...

                  NKnapík - Profil | Čt 20.9.2018 14:04:20

                  Nezdvořák Prevít >> vezme si prášek, předpokládám. Rohypnolová kaprařina je taky docela nosné téma .-)

                    NTomáš7 - Profil | Čt 20.9.2018 13:59:53

                    Lasskoun >> na plavanou na řeku. Tam i násaďák, veliká plotice nebo tloušťák na ten slabý vlasec je zážitek. To se člověk klepe:D To je rybařina. Prolézt břeh. Být popálený od kopřiv, poškrabaný od větví, poštípaný od komárů a nakonec ještě vykoupaný:D

                      NLasskoun - Profil | Čt 20.9.2018 13:56:34

                      Nezdvořák Prevít >> No, co by dělal? Sedí rozvalen v křesílku, spokojeně si brumlajíc, jaký to má děsně pohodový život .... "x-DDD

                      Proto když už tu a tam na kapry, tak potom nejraději na mlaskačku (popř. na polotěžkou-plavanou, s olůvkem na dně)

                      L.

                        NNezdvořák Prevít - Profil | Čt 20.9.2018 13:48:14

                        Tomáš7 >> tak popsal jsi to co nas na tom sere vsechny...dneska jdem s bambusama, coz je lov, kterej takovej moderni kaprar v zivote nezazije a zustane ve sve mentalni ochuzenosti opet o neco chudsim...

                          NPedro1 - Profil | Čt 20.9.2018 13:46:06

                          Tomáš7 >> Nepoznat ledňáčka od nutrie,to už chce fištróna:-)))

                            NTomáš7 - Profil | Čt 20.9.2018 13:45:11

                            Knapík >> chlape já chodím na kapry jenom na podzim., to má nějaký smysl. Jinak přes léto plavaná a feeder. Letos jsem oprášil angličáky, takže i v těch hicech bylo maximum zábavy.
                            Obecně nemám problém s kaprařinou. Chodím na řeku, kde ten kapr pořád vypadá jako ryba i když má 70 cm. Vadí mi ta mediální masáž, že lidi u K70 nepřemýšlí, co to kapří prase provede se dnem vody, kolik ostatních ryb vytlačí atd. Způsob jakým se prezentuje moderní rybaření (spaní), chování k přírodě atd. Prostě nějaký pobyt v přírodě a relax je až někde úplně u pr.... Spousta kaprařů nepozná ani ledňáčka nebo bobra od nutrie.

                              NPedro1 - Profil | Čt 20.9.2018 13:44:49

                              Nezdvořák Prevít >> Bod č.4 - odboj již existuje.V současné době bych to viděl na cca 70 ks ryby domácí v rozmezí 45-95 cm:-)

                                NNezdvořák Prevít - Profil | Čt 20.9.2018 13:44:25

                                Knapík >> jak to vlastne kaprar dela, kdyz nemuze usnout?

                                  NNezdvořák Prevít - Profil | Čt 20.9.2018 13:40:04

                                  Navrhuju zalozit nasledujici diskuze, pripadne weby:
                                  LGBT jadro aneb i bukvice chytaj
                                  Mrk 2 pouze pro kaprare
                                  Liga pro ochranu kapru uderem do zatylku
                                  Distribucni sit prasku na spani megatotalgigasleeping pills monster kokot pro kaprare ktery nemuze usnout...
                                  Atd...

                                    NNezdvořák Prevít - Profil | Čt 20.9.2018 13:36:07

                                    Knapík >> ja treba v praci spat nesmim, ale pri rybareni jo...tak ted nevim..

                                      NKnapík - Profil | Čt 20.9.2018 13:34:31

                                      Tomáš7 >> já si vůbec neumím představit, že bych šel k vodě s vědomím toho, že to tam fláknu a pudu chrápat. To bych nerybařil vůbec. Dalo by se to paušalizovat tak, že většina kaprařů vlastně vůbec nerybaří.
                                      A vůbec, co děláš odpoledne, pojď k vodě ..., ty umíš ty kapry .-)

                                        NTomáš7 - Profil | Čt 20.9.2018 13:26:59

                                        Knapík >> no hlavně pokud to pozorně pročteš, tak ti z toho vyjde, že nejdůležitější je místo, pak rybář, který to nejebne, kam ho napadne ale trochu na tim zapřemýšlí a nakonec nějaká ta koule (to samozřejmě není žádný objev). Marketing, marketing a marketing. Jinak jezero je moc hezké. Když to porovnáš se Šíravou, kde tahají rybu za rybou, tak to ukazuje, že ten francouz nad tím trochu přemýšlí a nese.e tam tatru kaprů každej rok.