Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

Nu x a - Profil | Po 24.9.2018 0:00:37

Tomáš7 >> ad žije K70!

    NTomáš7 - Profil | Ne 23.9.2018 21:18:46

    Jinak středočeši zvolili opět Hybnera a i ho potvrdili na kandidáta na předsedu. Takže k70 kupředu. Zpátky ni krok.

      NNezdvořák Prevít - Profil | Ne 23.9.2018 21:16:40

      Tomáš7 >> hnedy bezpecnostni trenyrky...tak schvalne jakou spoust zam najdes :-)

        NTomáš7 - Profil | Ne 23.9.2018 21:12:56

        Nezdvořák Prevít >> úplně jsem to nestihl. Cekal jsem klasickou bourku. Vytáhl plastenku a pohoda. No podcenil jsem to hrubě. Nakonec jsem měl trenky plný

          NNezdvořák Prevít - Profil | Ne 23.9.2018 21:10:45

          Tomáš7 >> jo, ted to vypada na peknej frmol...to mas kliku ze jsi stih vzit do zajecich...jenom blbec jako Zoubele v bource utika :-D

            NTomáš7 - Profil | Ne 23.9.2018 21:02:41

            Tak mi ta burina prekvapila na rybách. Slovy klasika: Ten anděl straznej, co nademnou lítá, to musí bejt šichta.
            Jsem zvedavej v jakým stavu najdu zítra místo.

              NTomáš7 - Profil | Pá 21.9.2018 20:13:16

              Hoši další video rybarske potřeby Rybina s kocicandou. Kapr je schopnej prerejpat dno několik cm hluboko a tady se perou ty plovky aby to našel a správně kriticky nasál. Kosočtverec na čele

                Nu x a - Profil | Pá 21.9.2018 19:47:29

                Nezdvořák Prevít >> ano to by šlo,používá se hlavatkový cop,takže na držky by hlavatky šly přímo luxusně..

                  NNezdvořák Prevít - Profil | Pá 21.9.2018 19:37:38

                  u x a >> držková polívka...neser mi, hned bych si jí dal...a nešly by třeba hlavatky na dršťky?

                    Nu x a - Profil | Pá 21.9.2018 19:36:13

                    Knapík >> to spíš paulus dělal poradce při výběru příchutí a ladění bůsstrů přímo pro tuto sérií, mezi kapraři se šušká že to bude absolutní bomba mezi příchutěma bůstrů a boleléz ,pupící pod vodoi se už těší, co jsem letmo zaslech hlavní příchutě jsou rumový pomeranč, půlnoční 12°ka ,utopenec s čili, topinka s česnekem,držková polévka..

                      NTomáš7 - Profil | Pá 21.9.2018 19:19:27

                      Knapík >> jak to šlo ve čtvrtek?

                        NKnapík - Profil | Pá 21.9.2018 9:08:15

                        Tomáš7 >> myslím, že Vosemašest´desiatka bude hit následujících i minulých sezon.
                        Jen jestli to boilie není z Pauluse68 ...

                          Nu x a - Profil | Čt 20.9.2018 23:15:46

                          Tomáš7 >> od Karla bych si nekoupil ani ventilkovou gumičku..

                            NTomáš7 - Profil | Čt 20.9.2018 21:11:58

                            Nezdvořák Prevít >> přesně tak. Každý rok nová receptura a ještě lepší a chytlavější. To si člověk připadá, že má na hlavě kosočtverec když to čte.

                              NNezdvořák Prevít - Profil | Čt 20.9.2018 21:09:22

                              Tomáš7 >> no a taky mozna prdel misto hlavy...

                                NTomáš7 - Profil | Čt 20.9.2018 21:08:08

                                Nezdvořák Prevít >> hele to bude zase 299 za krabičku 250gramu a podobně. To bych musel mít v prdel. mincovnu

                                  NNezdvořák Prevít - Profil | Čt 20.9.2018 21:06:08

                                  Tomáš7 >> ty a to mi zrovna ani nijak nevadi...i kdyz je to zidovina :-D

                                    NTomáš7 - Profil | Čt 20.9.2018 21:01:58

                                    u x a >> prý je Karel ročník 68. Má 50 letos:D

                                      Nu x a - Profil | Čt 20.9.2018 20:31:27

                                      Tomáš7 >> proč název 68?

                                        NTomáš7 - Profil | Čt 20.9.2018 20:30:07

                                        Nezdvořák Prevít >> nový bolelez od Karla