Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NKnapík - Profil | Út 18.9.2018 19:21:36

u x a >> kdyz za tim jdes, musi to zahy prijit

    Nu x a - Profil | Út 18.9.2018 19:14:24

    Knapík >> ale jak je vidět tak kaprařina na světové úrovní se dá naučit poměrně rychle aby jsi dosáhl na extra recordi,ten týpek chytá o patnacti a v 16ti chytá rekordi co ani Nikl s Jacobsem nechytli..

      Nu x a - Profil | Út 18.9.2018 19:09:15

      Knapík >> já ani přes 65cm..a je mi to šumák..

        NKnapík - Profil | Út 18.9.2018 19:08:26

        u x a >> ja treba nemam kapra pres 70 a vubec mi to nechybi

          Nu x a - Profil | Út 18.9.2018 19:05:15

          Knapík >> ani jednoho,nechytam obří a nemocný kapř..

            NKnapík - Profil | Út 18.9.2018 19:03:31

            u x a >> kolik podobnych jsi dostal ? Nemusis presne, staci priblizne. .

              NKnapík - Profil | Út 18.9.2018 19:02:14

              Lasskoun >> MM nekdy prekvapi pozitivne a jindy zas naopak, u Vitka jde o to, ze je nove registrovany, zakladat diskuze nemuze a navic uz tu ma sve specificke renome

                Nu x a - Profil | Út 18.9.2018 18:43:14

                já mám do všech kaprařských diskusí zakaz psát....ani e nemůžu vyjádřit do té diskuse o obřím a nemocném kapř 32kg,já chytit takovou hroudu co hroudu ,horu sádla tak to ani nefotim a rovnou ho v tichosti odtáhnu do kopřiv na ohryz pro divou zvěř, protože třeba i taková hladová srna si ráda hryzne..

                  NNezdvořák Prevít - Profil | Út 18.9.2018 18:25:43

                  Lasskoun >>no v mém případě to je jasné :-D

                    NLasskoun - Profil | Út 18.9.2018 18:10:33

                    Knapík >> Na to zapomeň, že by v tomto směru vyšel vstříc (i když případě kaprů možná že ano "x-DD) .
                    2x jsem MM přes SZ žádal o založení jednoho specifického vlákna... a ono mi 2x odepsal, že si ho mám založit sám (s odkazem na formulář) = dost smutné zklamání

                    Richarde, koneckonců, vždyť právě Ty pozadí této kauzy dokonale znáš ";-)

                    L..

                      NNezdvořák Prevít - Profil | Út 18.9.2018 17:59:04

                      Knapík >> taky řešení :-D

                        NKnapík - Profil | Út 18.9.2018 17:53:10

                        Nezdvořák Prevít >> pisni MM v SZ, to zalozi.

                          NKnapík - Profil | Út 18.9.2018 17:50:53

                          Nezdvořák Prevít >> pic, taky zkousim jeste neco splasit, zrovna jsem zadal znamymu ukol, aby dovalil nejaky kramy po dedovi.
                          Mj. Radek ma na kramu musak Wonderod, libil by se ti

                            NNezdvořák Prevít - Profil | Út 18.9.2018 16:48:26

                            Knapík >> Jo a taky zítra extrahuju bambusy ze záložny, tak můžem u příštího píva udělat kontrolu eventuálně užitnejch kusů...

                              NNezdvořák Prevít - Profil | Út 18.9.2018 16:42:39

                              Knapík >> Těbůh, tak chlapík si to s nábytkem vyřešil po vlastní ose. Mám prosbu, nemůžu ještě zakládat. Založ prosím diškus s následující tématikou, esli se tě bude chtít:
                              MODERNÍ KAPRAŘINA (21. STOLETÍ) BEZ PŘEDSUDKŮ
                              Pro kapraře bez předsudků, co se zabývají i novými kaprařskými trendy.
                              Diskuze je především k účelu definice rozdílu mezi totálním debilem a rybářem..nebo tak něco...

                                NNezdvořák Prevít - Profil | Út 18.9.2018 16:22:15

                                Knapík >> jeden čas se na radbuze ve městě prakticky nedalo chytat na hnojáky...candáti tak 20-30 a všecko zažráno až do prdele...jsou tu, ale pumprdentlich...

                                  NNezdvořák Prevít - Profil | Út 18.9.2018 16:20:45

                                  Tomáš7 >> osobně si myslím, že co se toho mladýho rovnokšilta týče, bude to vyrovnaný..do prdele ho samozřejmě pošle spousta lidí, ale zároveň u toho zvlhne i spousta kaproblbů...ale je pravda, že závistivci mu to vyloženě zpříjemní...

                                    NTomáš7 - Profil | Út 18.9.2018 14:56:50

                                    u x a >> hlavně ten klučina neví, do čeho se pustil. Zpochybňování, nařčení z podvodu a nakonec bude chodit kanálama.

                                      NKnapík - Profil | Út 18.9.2018 14:54:42

                                      Pedro1 >> byl jsem, ale chytal jsem jen cejny .-)

                                        NPedro1 - Profil | Út 18.9.2018 14:42:32

                                        Knapík >> Máš chodit na kapry jako já a máš klid:-)