Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

Knapík - Profil | St 19.9.2018 11:35:44

u x a >> jj, žije, ty jsou tam nasazený kvůli nudistům

    u x a - Profil | St 19.9.2018 11:27:08

    Knapík >> zajímavý že na borský žije i candát..

      Knapík - Profil | St 19.9.2018 8:51:39

      Tomáš7 >> těch jsem tam coby chlapec natahal dost, vždycky jsem je přenášel v podběráku z místa na místo. Obvykle mi je pak zkonfiskoval pan Rauch, který je měl tuze rád

        Tomáš7 - Profil | St 19.9.2018 8:42:44

        Knapík >> souhlasím. 14 dní zpátky jsem házel zpátky i okouny. A to je nějaké maso.

          Knapík - Profil | St 19.9.2018 8:30:46

          Tomáš7 >> já bych z tý vody dneska rybu ani nevzal, fakt je to ekl

            Tomáš7 - Profil | St 19.9.2018 8:27:22

            Knapík >> z Borské bude kapří důchoďák. A jak tam nějaký dědek zmastí sedmdesátku, tak exemplárně na náměstí useknout ruku.

              Knapík - Profil | St 19.9.2018 8:08:24

              Tomáš7 >> je možný, že pan MBc.,MBa., MacIntosh Mach toho kapra koupí a pustí do Borský, když bude K 70, nemůže se mu tam nic stát ..., leda by chcípnul
              Tam je tak hnusná voda, že to ani neni možný a to samý teče dolů kolem Tyršáku. Úhlava to sice trochu vylepší, ale tý vody je strašně málo :-((

                Tomáš7 - Profil | St 19.9.2018 7:55:43

                Včera jsem ze samé euforie z překonání českého kapřího rekordu oprášil kaprsestavu a vyrazil na Radbuzu. Třeba se tam někde ukrývá Matilda, říkám si. Namísto vyvážené pampelišky jsem navlíkl pelety za osmpětek kilo a šup tam s tím na místo. Rozbalil jsem deku, otevřel pivo, pustil rádio a šel spát. No podařilo se mi dostat dva 65. Když jsem toho druhého odháčkovával (ale Guru Jára) tak koukám, že mám u toho svého návazce nějak moc vlasce. Samozřejmě za sebou tahal další návazec. To zase nějaký kaprlovec zachrápal v bivy a kapr to mezitím orval o šutry. Nakopat to do řitě.

                  Knapík - Profil | St 19.9.2018 7:15:21

                  Nezdvořák Prevít >> tak mu pozvem i pár tlusťochů :-)

                  Mj. tu otázku by ti asi mohl pustit i Pedro ...

                    Knapík - Profil | St 19.9.2018 7:14:30

                    u x a >> nechci si ani domýšlet, kam až to povede

                      u x a - Profil | Út 18.9.2018 22:06:11

                      Tomáš7 >>na porn tube je to taky pěkně džendrově vyvážený..

                        u x a - Profil | Út 18.9.2018 21:29:15

                        Nezdvořák Prevít >> podle mě se Jacobs spojí s Kunou a budou natáčet nový komedialni seriál dva chlapi na Katlově...

                          u x a - Profil | Út 18.9.2018 21:27:04

                          Tomáš7 >> podle mě to je kapř Matilda ,jestli je to ona tak pěkně přibrala..

                            Tomáš7 - Profil | Út 18.9.2018 21:03:14

                            Nezdvořák Prevít >> no diskuse je vyzivna a věřím že fb bude ještě lepší. Za pár dní se objeví kaprar co kapra tutove poznal ale byl z francie nebo tramtarie. To bude estrada

                              Nezdvořák Prevít - Profil | Út 18.9.2018 20:16:58

                              Knapík >> to uz bych tam radeji pozval mor, svrab, financak a nestovice...to je chalupa pro rybare, houbare, ornitology, alkoholiky, inteligenty, proste zaujimavy lidi, ale rozhodne neni pro zaprodany curaky co neumi rybu chytit bez doprovodu zvuku soustajicich tlustochu a zasadne pred koncem vypravy...

                                Knapík - Profil | Út 18.9.2018 19:38:46

                                Nezdvořák Prevít >> pozvem Vagiho na chalupu, treba by jel

                                  Nezdvořák Prevít - Profil | Út 18.9.2018 19:33:29

                                  Knapík >> mit nejakej kaprar moje ruce a cit pro vodu tak uz davno na Vagnera zapomneli...

                                    Knapík - Profil | Út 18.9.2018 19:32:10

                                    Nezdvořák Prevít >> ty jsi prototyp kaprare, chytas je porad

                                      Nezdvořák Prevít - Profil | Út 18.9.2018 19:22:18

                                      Knapík >> ja mam rekord 73 cm na reviru Mze 6...a byl to atlet jako krava, zadnej posranej spekoun...na semu pstruhovej vlacak, takovej ten oranzovocervenej 1.7 m dlouhej zabijak...v hube rozvejkanej rohlik s brusinkama a hele jak spolupracoval...a tech rizku...dodnes tam o tom skorci s lednackama vypravi sahodlouhe bajky..nehlede na zastup tleskajicich sousedek...akorat fotku nemam, spis nez pred objektiv jsem ho postavil pred hotovou vec a zmeril ho tim nasim klepacim zpusobem..