Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NKnapík - Profil | Út 18.9.2018 14:38:31

Pedro1 >> candáti tu jsou, asi jako všude, tyhle bych tipnul na Radbuzu. Ale co jsem mluvil s místníma vydrama, tak všichni brečí, že se chytaj chcípáci. Já je letos ještě ani nezkoušel, vláčet jsem chodil hlavně pstruhy a ty už jsou hájený, tak mám utrum.

    NPedro1 - Profil | Út 18.9.2018 14:29:47

    Knapík >> Koukám do ML a v Plzni jsou candáti taky přemnožený:-)

    https://www.mrk.cz/mujlov?users[]=5231

      NKnapík - Profil | Út 18.9.2018 14:19:19

      u x a >> možné to je, protože kamarády přeci pícháme do huby a taháme je ven, aby se s nimi mohlo pořídit pár fotek a pak je s pompou házíme zpět.

        Nu x a - Profil | Út 18.9.2018 13:59:51

        Knapík >> myslíš že ty co zaůtočili na rybárnu byli kapraří?bo ryba je kámoš a né žrádlo..

          Nu x a - Profil | Út 18.9.2018 13:57:44

          Tomáš7 >> ten kapř je typický infarktový typ,už ti s náma dlouho nebude....měl by jít do pořadu Jste to co jíte..

            NTomáš7 - Profil | Út 18.9.2018 13:16:30

            u x a >> best of jsou ty kecy o vyváženosti, proteinech, atd. Kam se hrabe Cajthamlová:D

              Nu x a - Profil | Út 18.9.2018 13:01:31

              Tomáš7 >> strašný, tuhle hromadu sádla bych odtáh do kopřiv a ani nikde neprezentoval..

                NTomáš7 - Profil | Út 18.9.2018 11:57:47

                už je to tady https://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=46481 na kukuřici

                  Nu x a - Profil | Út 18.9.2018 11:25:13

                  Knapík >> kdepak co znám AD tak ten je na blondýnky..do téhle fuchtle by AD určitě nešel ale člověk nikdy neví..

                    Nu x a - Profil | Po 17.9.2018 13:41:07

                    Nezdvořák Prevít >> já zase myslel že to WC je woman clitoris...

                      NTomáš7 - Profil | Po 17.9.2018 12:54:37

                      Hoši a co rohlíkový boilies? Ovážete napařenou housku. Na krabičku od řáholce uděláte nějakou cool nálepku s kapřem nebo lemurem, trochu to ještě posypejte potravinářským barvivem a nalepte ze štítkovače cenovku 299 a tradá.. ještě za vámi budou chodit od koho to je a jestli to není z UK

                        NNezdvořák Prevít - Profil | Po 17.9.2018 12:01:23

                        u x a >> to WC znamená witty cunts...a asi mame po prdeli, ponevadz se fakt skoro nic jinyho nez boilis nesmi...jedine si uvarit noky a tvarit se ze je to boilie...nebo ovocny knedliky z UK...plny jeleni mrdky, ze jako protein..nevim...

                          NNezdvořák Prevít - Profil | Po 17.9.2018 12:00:04

                          Tomáš7 >> ja te to teda osvetlim. Kamarad mi odnekud pritah jakousi malou pikslu zelenejch vyvazenejch malejch boilies...je to velky asi jako 8 hacek...a ja ho poslal do prdele ze s tou modernou muze jit nekam a ze mu dokazu jaky hovno na to chytnu...bohuzel co vejlet to ryba, takze muzu akorat sklapnout patky k sobe a blbe se usmivat...prichut, podle me spis prismrad, je kukurice...

                            NKnapík - Profil | Po 17.9.2018 11:21:56

                            u x a >> to je logo hlavního sponzora, k naší smůle je valná většina soutěžních klání omezena na použití boilie, pelet apod, námi preferované nástrahy v podobě rohlíku, žížaly, bramboru, kolínka apod nejsou přípustné ... Proč asi ?
                            Jak by to vypadalo, kdyby byly renomované značky drahého krmení přechytány zcela běžně dostupnými krmivy :-)
                            Mj. tě berem jako břehaře a třetího člena týmu.

                              Nu x a - Profil | Po 17.9.2018 11:01:19

                              Knapík >> prihlaste se do nějakého závodu je jich teď hrozné množství jen nechápu proč všechny začínají na WC..

                                NKnapík - Profil | Po 17.9.2018 10:16:27

                                Nezdvořák Prevít >> připomínám se s fotem těch židlí apod, pošli mi to do mailu

                                  NKnapík - Profil | Po 17.9.2018 9:43:27

                                  Tomáš7 >> ani se neptej ..., Vítek ti to osvětlí, páč chytal na nějakou zelenou method mix potvoru, fakt spešl feeder boilie, já chytal klasiku, kuku, čer a jen cejni :-)

                                    NTomáš7 - Profil | Po 17.9.2018 9:38:05

                                    Knapík >> a co nějaký monsterkapř? dali jste bolelez Denní svit? doufám, že jste nedali kukuřici nebo pařenou housku.