Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NExPr3v1t - Profil | Pá 6.4.2018 12:11:14

Možnej další krok pro kapraře...

    NExPr3v1t - Profil | Út 3.4.2018 16:57:09

    Knapík >> rozumim!

      Nu x a - Profil | Út 3.4.2018 15:36:37

      Knapík >> nezapomeň také na jeho všeobecné znalosti ve všech rybolovných metodách, dokonce jsem zaslechl že MM ho kdysi chtěl dát do každé poradny od sumcařiny po mušku,navíc je to také velký italský milovník krásných žen, jeho poslední romance s Brožovou je toho důkazem..

        NKnapík - Profil | Út 3.4.2018 14:56:12

        ExPr3v1t >> ale nesere, spíš jen baví, ty si jen nepamatuješ jeho širokospektrální rozhled, kterým se tu kdysi dokázal sám tak dokonale zesměšnit, že získal i nesmrtelný titul Brouk Pytlík MRKu.
        Památný byl např. jeho makro čmelák, neb zřejmě nevíš, že AD je mj. zapáleným amatérským fotografem .-)

          NExPr3v1t - Profil | Út 3.4.2018 14:41:18

          Knapík >> cim on vas tak jako sere vlastne?

            NKnapík - Profil | Út 3.4.2018 14:17:26

            Tohle ja fakt BRUTUS ... AD je skutečně technický typ a zdá se, že si s lecčím poradí a téměř všemu rozumí :-)))
            https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=729052

              Nu x a - Profil | Út 3.4.2018 13:20:15

              ExPr3v1t >> ok nechvátam na to:-)

                NExPr3v1t - Profil | Út 3.4.2018 12:39:34

                u x a >> zdar. Dej mi jeste chvili, vim o om, jen to se stavbou a rodinou uplne nedavam s casem...jak rozchodim photoshop tak to pude samo;-)

                  Nu x a - Profil | Út 3.4.2018 11:06:56

                  ExPr3v1t >> co koláže? myslel jsem že poslední video ti to připomnělo:-))

                    NKnapík - Profil | Út 3.4.2018 10:00:58

                    ExPr3v1t >> no dobře, tak to necháme dle původní domluvy.
                    Já kouknu dneska, jak to vypadá na náplavce, jestli se už něco začíná odehrávat.

                      NExPr3v1t - Profil | Út 3.4.2018 9:16:51

                      Knapík >> Já zítra beru prcka k našim na návštěvu, už jsem si to domluvil, proto jsem se právě ptal...starý by ho jinak pořádně neviděli, jsou furt v luftu....

                        NKnapík - Profil | Út 3.4.2018 8:48:24

                        ExPr3v1t >> i když, jak koukam na předpověď, zítra bude lépe o 5°C a nemá fičet, tak bych se nad tím ještě zamyslel ...

                          NExPr3v1t - Profil | Út 3.4.2018 8:30:48

                          Knapík >> Zdar. Tak já budu taktéže počítat se čtvrtkem...

                            NKnapík - Profil | Út 3.4.2018 7:31:25

                            ExPr3v1t >> Čus, já bych to viděl nejspíš na ten čvrtek, zítra se mi to asi nepovede a dneska musím na domovní schůzi. Žížalu zatím ještě oželím, její čas přijde později ...

                              NExPr3v1t - Profil | Po 2.4.2018 16:26:03

                              Knapík >> tebuh. Vole, to je jeho dalsi generace...
                              Nicmene jsme na chalipe o vikendu tahali parezy, tudiz mam i nejakou tu zizalicku ktera nesmrdi kapitalistou...kdypa pudem?

                                Nu x a - Profil | Čt 29.3.2018 14:37:31

                                Knapík >> možná je ještě zbytečně dlouhý..

                                  NKnapík - Profil | Čt 29.3.2018 13:49:20

                                  Instant fisherman překonán ...
                                  https://www.youtube.com/watch?v=0KlCOnrKnpo

                                    NExPr3v1t - Profil | Čt 29.3.2018 9:39:38

                                    Knapík >> okej. Budu tam tez

                                      NKnapík - Profil | Čt 29.3.2018 9:08:24

                                      ExPr3v1t >> v 15:05 budu na přechodu pod Hazukou, snad mě nikdo neporazí