Vlasec na kapry - pomoc s výberom

Ndosec - Profil | Ne 7.1.2018 11:20:37

Pupík77 - 7.1.2018 10:3 jak píše Slavíček nevymýšlej a kup sufixa.Je levnej a velmi dobrej já nepoužívám,na odhoz už nic jinýho konkrétně Sufix XL strong 0,28 v čiré barvě,nebo burgundy(hnědý)😊

    Nchesper - Profil | Ne 7.1.2018 11:20:15

    Slavíček >> jo já už jiný nekupuju

      NSlavíček - Profil | Ne 7.1.2018 11:19:11

      chesper >>Taky jsem ho kdysy mel a dobry mozna se k nemu vratim za tuhle cenu tolik metru je dobra cena

        Nmzxy - Profil | Ne 7.1.2018 11:13:44

        často jde o vlasce jednoho výrobce převinuté z 3 - 5 kilometrových cívek na ty menší a s různým označením přeprodávané za 5-násobek,,,nebo si snad myslíte, že dnes existují stovky nebo tisíce firem vyrábějících různé vlasce?
        já používám celá léta Byron stratos a až na jedno krátké období našeho raného kapitalismu, kdy se i tento relativně obyčejný vlasec padělal ( šikovný "dodavatel" a ještě šikovnější prodejci, po reklamacích tvrdící, že už budou odebírat a prodávat jen kvalitu ) jsem neměl jediný důvod použít něco jiného

        Víte, proč se pořád prodávají různé kroutící se vlasce na které všichni nadávají...prostě se to opět nabídne pod jinou značkou a rybáři pořád zkouší...a kupují a kupují....stovky a tisíce vyhozené každým z nás za různá průmyslová vlákna, označená každé 3 měsíce jinak a prodávaná pod různou značkou, to je dnešní kapitalismus

          Nchesper - Profil | Ne 7.1.2018 11:05:00

          nejlepš vlasec je berkley trilene xl jinej už nekupuji 3000 M asi za 800kaček prostě paráda

            NKarel K70 - Profil | Ne 7.1.2018 11:01:41

            Slavíček >> Přesně jak píšeš,Sufix strong.

              NKarel K70 - Profil | Ne 7.1.2018 10:59:51

              Rybar >> Na tu 0.45 můžeš klidně chytat sumce,jenom nesmíš mít utažený naviják. Já chytám celý rok na 0.22 na rybníku, a na Labi 0.25mm. A nepraská to.A to nekecám!

                NSlavíček - Profil | Ne 7.1.2018 10:56:43

                Pupík77 >> V tom nemohu sloužit ono záleží co od něj člověk čeká kolik chce investovat jestli házet daleko vyvážet .Měl jsem všechno možný od nejdražšího jako třeba technium stroft catana . Po vyhození p- linu jsem koupil nejlevnější žlutý sufix necelé 400 je tam snad 1600 m .Za tu cenu mě docela překvapil sice nedrží tolik v uzlu musí se občas převázat spoj šokáče rozhodně s ním nebyl problém aby litali mašle . Sufix mě nikdy nezklamal dělá levný i dražší vlasce ale určitě se najdou i další dobrý značky .

                  NPupík77 - Profil | Ne 7.1.2018 10:31:46

                  Slavíček >> Ahoj a jaký vlasec by jsi mi doporučil?

                    NZdenal77 - Profil | Ne 7.1.2018 10:12:32

                    bodie >> přesně tak 0,28 jsem velmi spokojený, na odhoz se mi velmi osvědčil.

                      NGigi1893 - Profil | Ne 7.1.2018 9:47:24

                      petulaS >> mám ho od loňska v camo 0.27 a je skvelej...

                        NErva - Profil | So 6.1.2018 22:28:13

                        TITANOS - Nevím , je mě to jedno , jsem jej přestal používat , potřeboval jsem zjemnit skrze odhoz.

                          NTITANOS - Profil | So 6.1.2018 22:24:53

                          Erva >> co to robia od buka do buka asi.

                            NErva - Profil | So 6.1.2018 22:18:56

                            TITANOS - Třeba už se polepšily , ale když jsem jej používal tak u průměru 0,347mm jsem ve skutečnosti naměřil průměr 0,39 -0,42mm ....

                              NRybar - Profil | So 6.1.2018 22:12:36

                              CT Timata >> U nas na strkovci su este dve, idu za rapalou, za gumou az k tebe, ale ani tuk, a chvalabohu dochodcom nezabrali na rybku...

                                NTITANOS - Profil | So 6.1.2018 22:09:10

                                Erva >> nesedia priemery? Cize je hrubsi pri tom istom priemere ako druhe vlasce?

                                  NCT Timata - Profil | So 6.1.2018 22:08:48

                                  Rybar >> myslim, že v tejto dobe už tie silony su niekde inde nosnostou a take stuky su tiež už ani neni v našich vodach

                                    NRybar - Profil | So 6.1.2018 22:06:44

                                    CT Timata >> J uznam, ale vlasec od nich nekupim...

                                      NCT Timata - Profil | So 6.1.2018 22:05:16

                                      Rybar >> 20 rokov :-), ja mam problem odtrhnut 0,35mm.

                                        NErva - Profil | So 6.1.2018 22:01:54

                                        Rybar - Jestli by to nechtělo na šťuku spíše lanko ..... Vlasce Awa Shima mají velmi dobrou nosnost , jen jim nějak nesedí průměry ....