Vlasec na kapry - pomoc s výberom

Nsindeji3 - Profil | Ne 7.1.2018 13:58:54

roxtidy >> Problém je, že vlasec se při zdolávání kroutí (s tím nelze nic dělat) a u uzlu s tlustší šokovkou je to nakroucený nejvíc. Podstatně tužší šokovka má pak ve chvíli, kdy vyletí z cívky větší hybnost než ten lehčí jemnější a zkroucený vlasec za uzlem, tím pádem se často stane, že ten slabší kmenový vlasec udělá při náhozu motanici a upálí se to těsně za šokovkou o první očko za navijákem. Za pletenkou se to nekroutí, protože to kroucení "pohltí", od té doby jsem to tímto způsobem nikdy neurval.

    Ndosec - Profil | Ne 7.1.2018 13:43:55

    viceroy >> je to možné já jsem opravdu s XLstrongem moc spokojenej a zvlášť za ty love.

      Nviceroy - Profil | Ne 7.1.2018 13:32:52

      dosec >> tak to možná bude mít i vliv skladování na e shopu nikdy nevíš jakou starou mrdku ti pošlou

        Ndosec - Profil | Ne 7.1.2018 13:29:33

        viceroy >> já na něj nedám dopustit to co popisuješ se mě v životě u XLstrongu nestalo a to ho používám víc než desetiletí a vydrží mě i pár sezon,na navijácích(podle opotřebení).Když jsem s něčím spokojenej tak většinou nemam potřebu něco měnit a zbytečně experimentovat.I když taky jsem občas podlehl recenzím a reklamám a zkoušel awa- shimu a jiné,ale rychle jsem se vrátil k osvědčenému.Ten synergy jsem taky kdysi před lety používal (viz foto)a byl jsem spokojenej,na rozdíl od sufixe Xcelonu ten mě dělal to co popisuješ.

          NLeorim - Profil | Ne 7.1.2018 13:28:04

          meďo1 >> taky ho letos namotam tak uvidime jak se osvedci...

            Nviceroy - Profil | Ne 7.1.2018 13:18:33

            Slavíček >> uvažuju že ten samý pořídím v jiné menší lb

              NSlavíček - Profil | Ne 7.1.2018 13:17:20

              viceroy >> Nestalo se mi ze by povolil uzel u soku to jsem prevazoval pouze kdyz jsem ho menil . V nouzi jsem kapra tahal jako prase aby nezajel do vazky

                Nviceroy - Profil | Ne 7.1.2018 13:14:27

                Slavíček >> mám právě tu 0,30 v 1000 m a zatím spokojenost ....fakt cumim kolik vydrží

                  NSlavíček - Profil | Ne 7.1.2018 13:12:10

                  viceroy >> pouzival jsem od extra carpu km za necele 300 kc ani po 2 letech nesel pretrhnout menil jsem ho preventivne ale 30 je tvrdsi hur se s nim hazi proto jsem zkusil neco jineho

                    Nroxtidy - Profil | Ne 7.1.2018 13:05:02

                    sindeji3 >> jaký s ním je problém když se Používá jako sokovka vlasec?

                      Nviceroy - Profil | Ne 7.1.2018 13:03:54

                      dosec >> no vidíš já ten Sufix po dvou měsících shodil ...... Začal se trhat v ruce nebyl ani hladký .... Když Sufix tak ten žloutkový Synergy ten mi držel jak židovská víra ale zase se najde někdo kdo bude nespokojen i s tim Synergy nakonec jsem se nasral a koupil od Extracarpu v té plechovce a čumím kolik vydrží a vlastnosti po 5 měsících vůbec nezměnil je černý a po těch měsících ani nebledne

                        Nsindeji3 - Profil | Ne 7.1.2018 13:01:35

                        Millhausse >> Taky jsem ho používal (v průměru 0.30). Pokud člověk nepoužívá jako šokovku vlasec, ale pletenku, tak s ním není problém.

                          Nmeďo1 - Profil | Ne 7.1.2018 12:19:05

                          Mne sa najviac osvedčil vlasec SUFIX Tritanium Carp o priemerne 0.30mm. Pokiaľ ho budú vyrábať, tak si ho budem kupovať. Chytám na dohod, ale aj na vyvazku a maximálna spokojnosť.

                            Norgoj chorchoj - Profil | Ne 7.1.2018 12:13:18

                            Karel K70 >> lidi proberte se kupovat vlasce podle nosnosti? Vlasec se ma brat podle prumeru na co ho potrebuju. Ja uz mel hodne vlascu a kazdy vlasec co jsem mel jsem zkousel nosnost a u drtive vetsiny praskali vlasce uz v polovine nosnosti co bylo psano takze na nosnost bych nekoukal. Treba konkretne u toho foxe zkusenosti nemam ale pokud by vydrzel tech aspon tech 6kg tak to je slusna nosnost, dej si na prut treba jenom 2kg zavazi a zvedni to prutem budes mit co delat a pokud na to nemas prut ani ty 2kg nezvednes

                              NKarel K70 - Profil | Ne 7.1.2018 11:56:59

                              Millhausse >> Těch 6.8kg na průměr 0.35 je hodně podprůměrný.

                                Ndosec - Profil | Ne 7.1.2018 11:40:12

                                Pupík77 - 7.1.2018 10:3 nebo zkus něco od formaxu taky jsem nadmíru spokojenej,na feedera používám formax feeder carp pro a ,na kaprařinu,když potřebuju silnější formax xenon 0,35

                                  NMillhausse - Profil | Ne 7.1.2018 11:38:42

                                  ferda8 - >> vybral bych foxe,protože s ním mám zkušenosti s jinýma v nabídce ne,osobně používám fox warrior a ten mohu vřele doporučit

                                    Nchesper - Profil | Ne 7.1.2018 11:35:22

                                    Humik >> nevím jestli je i v jiných barvách já mám rád čiré vlasce tak používám tento již několik sezon v průměrech 0,22 0,24 a 0,32. to to je označení skutečný průměr ja napsán na obalu a ten sedí tak,že označení SIZE 0,24 má napsán průměr 0,249 a pod.

                                      NHumik - Profil | Ne 7.1.2018 11:28:02

                                      chesper >> A v té metráži 3000m je pouze jenom ten čirej?V jakém průměru ho používáš