Vlasec na kapry - pomoc s výberom

NCT Timata - Profil | So 6.1.2018 22:00:00

Slavíček >> awu použivam už dlho, nemal som nikdy problem.

    NRybar - Profil | So 6.1.2018 21:59:09

    CT Timata >> Toto bolo tak 20 rokov dozadu.Metrove stuky, nie jedna....Nebudem to rozpisovat, ale tu 0.45 awa shimu urvala v zeline, ako debil som ZAPLAVAL 25 m od brehu v hmle, voda 7 stupnov, vzduch 5, drbol som dole presivak, a nahy nad zelinu do vody, rano o pol osmej...Jedna co urvala, tu chytil za ocko cigan na krmitko, karabinka sa mu tam zaplietla, ta mala 97 cm...., zavolali ma , tu mas drot...

      NSlavíček - Profil | So 6.1.2018 21:55:47

      CT Timata >> To já taky mám z awashimou špatnou zkušenost.Ze začátku držel že nešel přetrhnout ale během krátké doby sem ho trhal jako nit .Vyzkoušel jsem hodně vlasců ale nejhorší zkušenost jsem měl z awashimou a p - line

        NCT Timata - Profil | So 6.1.2018 21:49:20

        Rybar >> no neviem, ta awashima ma pevne silony, aspon co som ja skusal.

          NRybar - Profil | So 6.1.2018 21:48:16

          TITANOS >> Od awa shimy kupit silon ? 0.45 mi pojebala zivotnu stuku...Nie, dakujem...

            NCT Timata - Profil | So 6.1.2018 21:46:39

            TITANOS >> ja davam ten ion monster cierny ako sokac.

              NTITANOS - Profil | So 6.1.2018 21:33:01

              CT Timata >> priznam sa ze som ho neporovnaval s inym vlascom ani nemeral sublerou. Chcel som sa spytat awashima prestali vyrabatvten klasicky ion power cerveny, chcel som ho na sokac a nemozem ho nejak najst. Inac na sokac je super vlasec, mal som kopec inych ale hento vytiahne aj strom z vody, brutal. Pisali mu nosnost cca. 37 kg,pri priemere 0,45 mm. Naposledy som ho videl pred cca. 3 mesiacmi v 1000 m baleni za cca. 20 eur. A nemozem ho ani za boha najst.

                NErva - Profil | So 6.1.2018 21:18:25

                Pupík77 - Používám několikátou sezonu a na odhoz je to nej. vlasec co jsem za posledních x let měl , používám 0,28 a 0,30 mm 0,40mm používám jako šokovku .

                  Nbodie - Profil | So 6.1.2018 21:07:13

                  ferda8 - >> na odhoz si vem P-line 0,28mm nebo když chceš tak 0,30mm a máš po starostech...

                    NCT Timata - Profil | So 6.1.2018 21:02:20

                    TITANOS >> aj ma taky priemer ako pisu? Mal som ho v 0,35mm a oproti 0,35mm awasime to bol dost rozdiel. Ale inak dobry silon za prijatelnu cenu.

                      NRybar - Profil | So 6.1.2018 21:01:42

                      Korda subline....Priemer som mal ja 0.35 Na nahod tensi...

                        NColasrumem - Profil | So 6.1.2018 20:57:27

                        TITANOS >> ono je to hodně individuální. Každý používá něco jiného a těžko se radí.

                          NTITANOS - Profil | So 6.1.2018 20:54:13

                          Pouzivam SPORTCARP STONER 0,30 mm, navin 5350 m na vyvazku a za tu cenu bezkonkurencny, velka spokojnost.

                            NColasrumem - Profil | So 6.1.2018 20:50:34

                            Pupík77 >> Taky chytám jen P-line, skvěle drží a určitě doporučuju.

                              NSlavíček - Profil | So 6.1.2018 20:48:40

                              Pupík77 >> Moje zkusenost nebrat po 2 mesicich letel do popelnice . Ze zacatku super pak zacali litat masle nakonec dokonce chuchvalce par krat jsem to upalil a letel do popelnice Nejsem sam precti si diskuzi na Carpfishingu

                                NZdenal77 - Profil | So 6.1.2018 20:44:35

                                Pupík77 >> pouzivam tři sezony a na letošek už mám opět koupený, jsem s ním velmi spokojen.

                                  NPupík77 - Profil | So 6.1.2018 19:47:56

                                  Zdravím,máte někdo zkušenosti s tímto vlascem?Chtěl bych ho převážně na odhoz,popřípadě nějaký poradit.Díky Zdeněk

                                    NAzmondan - Profil | So 6.1.2018 18:18:58

                                    orgoj chorchoj >> Ďakujem

                                      Norgoj chorchoj - Profil | So 6.1.2018 18:08:43

                                      Azmondan >> jojo je ok a tech 100m se s tim da taky hodit a ten prumer nemam 0.35 ale ten 0.365 jak pises

                                        NAzmondan - Profil | So 6.1.2018 17:49:19

                                        orgoj chorchoj >> Dik Cize je Ok? Chcem ho na vyvazky tak 250-300m a odhoz 80-100m Dam tam 0,365mm abych nemusel prehadzovat civku