Vlasec na kapry - pomoc s výberom

NModrý šílenec - Profil | So 6.1.2018 14:26:24

Mr.Doctor >> Jo loňská sezona sním byla OK, hlavně dobře drží na otěr.Používal jsem ho hlavně na odhoz.

    Norgoj chorchoj - Profil | So 6.1.2018 14:25:29

    Azmondan >> cus katran wild carp jsem pouzival celou lonskou sezonu je to vlasec spis na zavazeni,vlasec se nekrouti je malo prutazny a pevny v uzlu,pro maximalni pevnost v uzlu poradne naslinit uzel pred dotazenim a nedotahovat na krev, mam ho v prumeru 0.35

      NAzmondan - Profil | So 6.1.2018 11:04:22

      Chlapi už ste skúšali Katran Synapse Wild Carp?? chcem skúsiť pre tento rok tak len či niekto nemá skúsenosť Dik http://www.mikadoshop.sk/tovar/synapse-wild-carp-ka​tran-0-328mm-1000m

        NpetulaS - Profil | So 6.1.2018 9:39:47

        Máte někdo zkušenosti s vlasci Carp Spirit Velocity XS?

          Namurkapr - Profil | So 6.1.2018 9:34:09

          Taky dobré vlasce jsou od Colmic , třeba Axial .

            NCT Timata - Profil | So 6.1.2018 8:46:10

            RK >> pod vodou je to bez silonov, ono sa to chodí vykotvičkovať potom, až na prípady, keď to ureže ryba, to sa už ťažko hľada, ale to je vynimocne.

              NRK - Profil | So 6.1.2018 7:59:02

              CT Timata >> doufám, že je ten silon ekologicky odbouratelný.Jinak to pak pod tou vodou musí vypadat

                NxDanielS - Profil | Pá 5.1.2018 21:42:28

                CT Timata >> To sedí, mám rád málo průtažné vlasce. U háčků jsem se dopracoval ke Starbaitsu.

                  NCT Timata - Profil | Pá 5.1.2018 21:12:33

                  xDanielS >> ten G-line som mal asi teraz a dost tvrdy bol, mal som 0,36mm, aspon myslim, že to bol tento silon. Centurion 2000.

                    NJiryyy - Profil | Pá 5.1.2018 21:11:29

                    malenak >> mel sem ho na feederu, teda mensi prumer a sel do roka dolu, strasne se kroutil (posledni 3 metry), ale teba to uz zlepcili..

                      NxDanielS - Profil | Pá 5.1.2018 21:03:10

                      CT Timata >> Já používám tři. Technium, Prologic a Gamakatsu G-Line. Háčky si zvolil jaký?

                        NCT Timata - Profil | Pá 5.1.2018 20:58:21

                        xDanielS >> u mna vyber hacikov a silonu bol vždy problem, aby som bol spokojny, haciky som už vyriešil, ale silon na odhod napr. stale skusam :-).

                          Nmalenak - Profil | Pá 5.1.2018 20:57:37

                          Ja jsem na novou sezonu na doporuceni navinul toto..
                          Mate s vlascem zkusenost?

                            NxDanielS - Profil | Pá 5.1.2018 20:54:55

                            CT Timata >>Uvidíme. Já ho mám jen na odhoz a právě mě baví, jak pěkně lítá i hodně pěkná odolnost na šutr a mušle.

                              NCT Timata - Profil | Pá 5.1.2018 20:50:03

                              xDanielS >> hej, preto som pisal, že pre mna by to bol luxus kupovat, ale mal som ho v ruke, taky prijemny jemny na dotyk, na ten odhod môže byť dobry, len ako som reagoval, ak zmenil farbu po týždni niekomu tak za tie peniaze nič moc. Ale ked tebe drží farbu aj vlastnosti, tak to bola nejaka vynimka s tou farbou.

                                NxDanielS - Profil | Pá 5.1.2018 20:37:34

                                CT Timata >> Vyvážka...

                                  NCT Timata - Profil | Pá 5.1.2018 20:31:27

                                  xDanielS >> veľka voda, veľka spotreba. Urežeš, alebo sa poškodi na hranach s mušlami, alebo ho zničíš na zelinach.

                                    NxDanielS - Profil | Pá 5.1.2018 20:25:44

                                    CT Timata >> Měníš tak často? jak to? :-O

                                      NCT Timata - Profil | Pá 5.1.2018 20:22:40

                                      xDanielS >> môže byť, ale majú tuším len 1000m naviny, čo je malo na dva navi a kupovať 2 cievky, keď to menim 2-3x do sezony je u mna nemyslitelne :-).