Vlasec na kapry - pomoc s výberom

NxDanielS - Profil | Pá 5.1.2018 20:15:54

CT Timata >> Mně ne :-) Ale OK, za mě TOPka vlasec.

    Nchesper - Profil | Pá 5.1.2018 20:13:29

    já používám jedině BERKLEY trilene xl hodně dobrej vlasec

      NCT Timata - Profil | Pá 5.1.2018 20:13:29

      xDanielS >> ja som reagoval na ten prispevok, že vybledla farba po tyždni.

        NxDanielS - Profil | Pá 5.1.2018 20:12:07

        CT Timata >> Proč nic moc? V čem tě zklamal?

          NCT Timata - Profil | Pá 5.1.2018 20:06:23

          Mr.Doctor >> no na to, ze nie je najlacnejší, tak nic moc.

            NLubka - Profil | Pá 5.1.2018 18:51:00

            Vím, že asi v ČR nebudou nějak extra populární, ale musím za sebe velmi doporučit nové vlasce od Avid Carp.
            Do čisté vody( štěrkoviště) tento :
            http://www.chytiljsem.cz/vlasce/outline-mono-reel-l​ine/

            Používám 12lb. .

              NDávidlo - Profil | Pá 5.1.2018 18:43:35

              Zdravi,nemate prosim nekdo nejake zkusenosti s timhle vlascem? https://www.parys.cz/fin-vlasec-dual-carp-hnedo-cer​na-1200-m.php?_ShopSearch%5BSearchType%5D=0
              Diky David

                NMr.Doctor - Profil | Pá 5.1.2018 17:40:18

                rehy71 >> Jj, něco už vymyslím, času ještě dost :-))

                  NMr.Doctor - Profil | Pá 5.1.2018 17:36:41

                  xDanielS >> Prologic Mimicry 3D Urban....takhle vypadal nový, po týdnu o cca 20% ta barva vybledla :-(((

                    Nrehy71 - Profil | Pá 5.1.2018 17:25:03

                    Halfar >> Diky,ta tvoje je 4tá recenze a dobrá,co sem posehnal a du do něj,chtěl sem už v loni,nak to nevyšlo, tak letos ho prubnu.děkuji.

                      NHalfar - Profil | Pá 5.1.2018 17:17:54

                      rehy71 >> jet fish

                        Nrehy71 - Profil | Pá 5.1.2018 16:55:06

                        Halfar >> Píšeš o senzor-line nebo formax?

                          Nrehy71 - Profil | Pá 5.1.2018 16:52:27

                          CT Timata >> Dik moc,vyšlo mi 412m.tak to nějak bude.diky.

                            Nrehy71 - Profil | Pá 5.1.2018 16:47:16

                            Mr.Doctor >> Tak budeš prukopnik,já byl taky několikrát,ale už se hlavně nenechám nalákat jako sem se párkrát nechal.já mužu za mě doporucit Awa-Shima CAMO Quatro 0,32.pouzíval sem na odhoz před 2ma roky tuším a spokojenost velká.poté sem začal zkoušet a zkoušet ruzné vychválené a nejlepší,ted se kněmu vracím,ale letos na nové 3 nav. chci dát každý jiný,tak mi schází ještě2.Technium od Shimana dobré,švára používá delší dobu a chválí,ale pro mne ta barva asi né.Tak jen to,že nebudeš možná prukopník sám,at se daří výběr.

                              NHalfar - Profil | Pá 5.1.2018 16:45:38

                              rehy71 >> mam s nim odchytanou celou loňskou sezonu. Hlavně stojaky ,Orlik a Slapy. Za mě je naprosto v pohodě. Labe chytam 0,34 CM90 na doporučení známého z obchodu Vela a musim mu jenom poděkovat. Jsem s ním maximálně spokojenej. Oba zustanou i na tuto sezonu.

                                NxDanielS - Profil | Pá 5.1.2018 16:43:09

                                Mr.Doctor >> U mě po sezóně beze změny. Teď bude konečně i v 1km návinu, už mám dvě špulky objednané.

                                  NMr.Doctor - Profil | Pá 5.1.2018 16:37:04

                                  xDanielS >> Mi připadá takový do černa, na jasném slunci spíš s tvavým nádechem do modra než zelena, každopádně barva šla do kytek, né úplně, ale rozdíl je sakra viditelný...

                                    NxDanielS - Profil | Pá 5.1.2018 16:32:08

                                    Mr.Doctor >> A není Urban tmavě zelený? Na odhoz je výbornej, právě díky "hladkosti". Cena hrozná, ale za mě top vlasec s vysokou odolností vůči oděru. Mám na několika navijácích od 0,25 do 0,35mm, barvu neztratil ani jeden. Urban je zrovna můj nejoblíbenější.

                                      NCT Timata - Profil | Pá 5.1.2018 16:27:11

                                      rehy71 >> niekedy bolo na 10000 v 0,35mm 400m u shimana. Ale s pomalou osciláciou to bude asi nieco cez 400m

                                        NMr.Doctor - Profil | Pá 5.1.2018 16:14:28

                                        Modrý šílenec >> To je vážně taková špatná volba ta CM 90 ?? Nějaká vlastní zkušenost... ??