Vlasec na kapry - pomoc s výberom

rehy71 - Profil | Pá 5.1.2018 16:13:07

smike >> jo tak to udělám taky tak,to je jednoduchy jak facka,akorat to musim nějak spočítat abz nezustalo moc metru ,zbytečny kacky navíc se daj utratit za nějaké drobnosti,ale radši at zbyde než aby bylo málo.

    smike - Profil | Pá 5.1.2018 15:53:49

    rehy71 >> kamarade, to se ptáš toho nepraveho. Já koupím silon a motam, dokud není cívka plná. Na ty výpočty tu jsou jiní odborníci :-)

      rehy71 - Profil | Pá 5.1.2018 15:45:09

      smike >> Ahoj.porad prosím.máa cívky14000 a uvedeno výrobcem je 550m 0,35.kdyz dam redukce na 10000,tak se vejde 0,35kolik.někde to tu bylo a já to nemužu za boha najit ani spočítaděkuji.

        Modrý šílenec - Profil | Pá 5.1.2018 15:41:14

        smike >> Já bych raději Berkley CM90 ;-)) A ještě zbude pěkná krabička :-)

          smike - Profil | Pá 5.1.2018 15:25:16

          Mr.Doctor >> vidíš, estete :-))) já na odhoz namotal technuim. Bylo černé a zůstalo černé :-)

            Mr.Doctor - Profil | Pá 5.1.2018 15:20:52

            smike >> Nemusím mít zrovna Berkley, jen mě zajímala zkušenost....no, asi žádná není, tak nezbyde, než být průkopníkem :-)) Loni jsem zkoušel Prologic Mimicry 3D Urban, moc pěkný, povrchově takový silikonový vlasec.....a výsledek ?? Zkoušel jsem jej na vyvážku, takže jak odhoz nevím, jinak běžný standart...nezklamal, ale ani nějak zvlášť nenadchnul, podle mě je to vlasec jako spousta jiných, jediné, co bych mu vytkl, po týdenní chytačce "pustil" tu svou krásnou černou camu barvu a bylo po parádě :-)) Vzhledem k nekřesťanské ceně příště už nemusím....

              Mr.Doctor - Profil | Pá 5.1.2018 15:12:26

              A když jsem tady, máte někdo zkušenost s tímto Techniem https://www.tropicliberec.cz/vlasec-shimano-techniu​m-invisitec-qp-1090m/ ....např. v porovnání s tou jejich černošedou klasikou ?? Je to také takový drát ?

                smike - Profil | Pá 5.1.2018 15:11:28

                Mr.Doctor >> zdar. Jestli chceš silon od Berkley, doporucuju ten Trilene Big Game. Za ty penize jsem nic nečekal, ale je to držák neskutečný.

                  Mr.Doctor - Profil | Pá 5.1.2018 15:08:29

                  smike >> Zdar...no, právě proto jsem položil dotaz :-)) Koukal jsem na něj v jednom kamenném obchodě, nejevil se špatně, působil pevně, minimální průtažnost, fajn povrch.... Na reklamu zrovna moc nedám, takže podle té jsem rozhodně nesoudil, ale obecně Berkley v této produktové sféře nemá zrovna špatné výrobky....asi jej testnu na třímetrovkách na řece, na to mi stačí jedno balení a třeba budu překvapen :-))

                    vedro - Profil | Pá 5.1.2018 15:02:40

                    Doporučuji P-line floroclear ZELENÝ , na pevnost je to lepší průměr ale je hezky měkký a lítá . Ti kdo ho kritizují zřejmě koupili starý ležák nebo špatně navinuli .

                      Tomas Krlin - Profil | Pá 5.1.2018 14:42:55

                      rehy71 >> Jojo, dlouhe leta, konkretne Lumix jsem mel na vsech kaprovych navi. Je to ten stejny silon jako awa shima r-missile, loni jsem presedlal na awa shima fluo coral, ktery mi prijde zas o dalsi kousek lepsi nez puvodni Lumix...
                      Jinak, Formax Reflector je zase stejny silon jako Awa Shima reflektor, ten jsem mel taky v ruznych prumerech... proste vlasce Formax jsou vlastne silony Awa Shima, jen za mensi peniz.

                        Deawon - Profil | Pá 5.1.2018 14:28:50

                        Já jsem si koupil tento
                        https://www.chytapust.cz/Vlasce-1595/Awa-S-Vlasec-I​on-Power-Fluo-Sun-2x300-m

                        Skoro 11kg. Otázka je kolik to udrží v uzlu :)

                        Líbí se mi ta barva. Krásně vlasec vidím a doufám, že ryby ne. Hlavně se těsím na zdolávání ve tmě až na ten vlasec posvítím.

                          rehy71 - Profil | Pá 5.1.2018 14:03:37

                          Tomas Krlin >> ty mas s Formax zkušenosti,pouzivas je.

                            rehy71 - Profil | Pá 5.1.2018 13:55:35

                            A co ještě od AWA-SHIMA Browny carp nebo Camo Quatro.

                              smike - Profil | Pá 5.1.2018 13:08:52

                              Mr.Doctor >> ne, že bych ti chtěl do výběru nějak kecat, ale při představě, že firma Berkley vyrábí silon speciálně na kapry, se fakt musím zasmát :-)

                                Tomas Krlin - Profil | Pá 5.1.2018 13:05:41

                                rehy71 >> Celkem dobry, stredne tvrdy a pevny silon, neni to typicky fluo vlasec, ktery jde videt na "kilometr", ale v noci po nasviceni videt jde celkem solidne.
                                Kolovaly tu nejake informace o tom, ze to je nejaky "preznaceny" sufix.
                                Muj nazor je takovy, ze bych si ho za tu cenu nekoupil (pocitam, ze se poohlizis po silonu, ktery bude dobre videt)
                                Bud bych si vzal Formax Lumix nebo potom AWA SHIMA FLUO CORAL, rekl bych, ze to jsou lepsi vlasce nez Senzor.

                                  rehy71 - Profil | Pá 5.1.2018 12:39:26

                                  Názor a zkušenosti Senzor Line-červený od Jet-Fish.přemýšlím o něm,ale sháním názory na něj,pište a diky.

                                    NeBeroun alias Qwert - Profil | Po 2.10.2017 9:26:25

                                    Kazumba >> zdar, ten Hardcore používám od jara.. Sice hnědý a v prům. 0,35mm ale za ty love dobrej.. Ale házet 200m jsem nezkoušel :-)

                                      Wamp - Profil | Ne 1.10.2017 21:42:37

                                      Biker >> tak to je fakt PECKA, v překladu 1000m za 360,- Kč., tip který stálo za to přečíst, děkuji a už mám objednáno 😉

                                        C@rpSt4r - Profil | Ne 1.10.2017 21:15:02

                                        milanpindryc >> ten pruhlednej sem nemel...zatim sem nemel duvod ho zkouset, kdyz jsem spokojenej s cernym. :) Letos jsem ho otestoval fakt hodne a nikdy nezklamal. Nekdy to bylo az neuveritelny co vydrzel...nesmysl fakt doufam, ze ho jednoho dne neprestanou prodavat a nebo nejak nepokazi kvalitu nejakou super upravou...