Vlasec na kapry - pomoc s výberom

milanpindryc - Profil | Ne 1.10.2017 19:17:11

C@rpSt4r >> ja sem koupil 2km 0.22 pruhlednej a jinej na moje chytani (feeder, vlacka) nepotrebuju. Pred tim sem furt experimentoval: fendreel, stroft, raptor... co mam technium, vlasec neresim

    Mr.Doctor - Profil | Ne 1.10.2017 13:20:07

    Pánové, máte někdo nějakou zkušenost s tímto monofilem http://www.as-fish.cz/kategorie/vlasce-snury-hacky-​olova-bizuterie-pva-jehly-nuzky-vrtaky/vlasce/berkl​ey/vlasce/berkley-connect-cm90-1200m-weedy-green/ Jedná se mi o jeho použití na vyvážku. Díky za info

      drvoštěp - Profil | Ne 1.10.2017 9:14:44

      Kazumba >> Už jenom kvůli tý recenzi ho koupím.Chci taky házet 200m ;)) Ale teď vážně, zítra jedu na nákup tak ho omrknu a risknu.V Teplicích jsou na Nash zaměřený tak snad ho mají kluci vyzkoušenej.

        rs666 - Profil | Čt 7.9.2017 14:44:31

        cudlar.R >> to jsme dva

          C@rpSt4r - Profil | Čt 7.9.2017 14:38:19

          cudlar.R >> netusim...pouzivam to sezonu...

            cudlar.R - Profil | Čt 7.9.2017 14:09:56

            rs666 >> Tak,a teď jsem z toho volajaký zmetěný!

              rs666 - Profil | Čt 7.9.2017 13:27:52

              cudlar.R >> a tady http://www.pescandoperunaffare.it/public/zoom_98299​181_shim_tech.jpg je další varianta s nápisem "tournament carp"

                cudlar.R - Profil | Čt 7.9.2017 13:07:26

                C@rpSt4r >> Dříve bylo na špulce napsáno ještě LINE,to je stejný nebo jiný vlasec?

                  C@rpSt4r - Profil | Čt 7.9.2017 12:22:52

                  rs666 >> to co daval biker odkaz...to cerne...

                    rs666 - Profil | Čt 7.9.2017 11:59:01

                    C@rpSt4r >> můžeš mi poradit to správné technium? Chci ho zkusit a nevím které to je. Mělo by snad být černé a v plechovce. Díky

                      Ivan. - Profil | Pá 1.9.2017 13:00:15

                      Je uplne jedno, ktory kupis, taky rozdiel, aby si ho evidentne nasiel medzi nimi stejne nebude. Ja kazdu sezonu pouzivam iny vlasec a za tie roky som neprisiel na zasadne rozdiely. Jediny, ktory mi nesadol bol zlty Sufix. Ostatne su porovnatelne. Ide o to, ci chces makky a pruznejsi, alebo tuhsi fluocarbonovy.

                        bady-87 - Profil | Pá 1.9.2017 9:25:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ahoj, já jich vyzkoušel až až. Letos jsem měnil tolikrát, že sni nevím. Ted mám Korda CarpLine v 0,30mm a nemůžu si jej vynachvalit. Krásně se s ním háže, odolnost proti oděru 1A a hlavně pevnost v uzlu je super. Za mě zatím jeden z top vlasců.

                          Biker - Profil | Pá 1.9.2017 9:05:31

                          molca >> za par penez a v 5km !!! navinu http://www.mur-tackle-shop.de/navi.php?a=186401&lan​g=eng

                            Luger46 - Profil | Čt 31.8.2017 23:13:26

                            C@rpSt4r >> jo ci4 a nechal sem si i PA. Lepší matroš nevím...to ukáže čas

                              C@rpSt4r - Profil | Čt 31.8.2017 22:53:32

                              Luger46 >> aaaha tak to uz je lepsi si koupil ultegru ne? Ten prevod byla hlavni vyhoda PA...leda ze by tam meli nejakej lepsi matros :)))

                                Luger46 - Profil | Čt 31.8.2017 22:43:41

                                C@rpSt4r >> tak Technium už se dávno dělá v černé i ve verzi mgs, mě zklamalo, že to nové PA nebude s nižším převodem jak dělali dříve většinu PA, které se právě mohli pyšnit tou silou převodu jak mají v názvu :) jinak bych o něm uvažoval, takhle si nechám staré dobré PA XT.

                                  molca - Profil | Čt 31.8.2017 22:30:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ferda8 >> nosnost vůbec neřeš, ja jsem vytáhl na vlasec 0,23mm kapra 23kg, https://m.alza.cz/sport/awa-s-vlasec-ion-power-fluo​-sun-0-234mm-7-1kg-2x300m-d5016269.htm?kampan=adpla​-sp_obecna_rybareni-v2_vlasce-snurky-lanka_m_1o3_JV​R049782_1003744&gclid=EAIaIQobChMI3efcgKiC1gIVWIGyC​h2VHAccEAQYAyABEgKZ9PD_BwE pokud vlasec chytneš do ruk pořádně zatáhneš a drží je to ok, pokud praskne je něco špatně, samozřejmě bavíme se o průměru cca 0,25mm a více.

                                    C@rpSt4r - Profil | Čt 31.8.2017 22:12:48

                                    ferda8 >> ze technium je proste jenom jedno ;)

                                      ferda8 - Profil | Čt 31.8.2017 22:11:35

                                      Čo hovoríte na to, že Technium má pri priemere 0,28mm nosnosť 7,5kg a Wychwood 10lb, čo je cca 4,5kg?