V čem nosíte věci a co všechno sebou nosíte

Ve futrálu tahám většinou 4 pruty (2x feeder, 2x teleskop nebo děličky), a v tašce mám spoustu blbostí - nástrahy, krmení, bižuteri, termosku s čajem, svačinu, prostě hafo věcí. Bižu mám v menším rybářském organizéru a ten, společně s ostatními věcmi, v pevní tašce z Lídlu. Ta bohužel moc nevydrží a po pár týdnech se páře. Vzhledem k ceně to problém není, ale zajímalo by mě, v čem nosíte věci na ryby vy? Pto inspiraci ....
64 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nbrajen - Profil | Čt 27.4.2017 19:23:16

retrívr >> Jak rikas😉

    Nretrívr - Profil | Čt 27.4.2017 16:54:14

    brajen >> Taky mi mic nikdy nechybělo, to je ale o té plné tašce, vše raději dvakrát.....

      Nbrajen - Profil | Čt 27.4.2017 14:20:12

      retrívr >> Taky ji mám plnou ale zas dám tam věci a veci😉Nikdy se mi nestalo ze by me něco chybělo...A křeslo mám 2 nebo 3 rokem a nemůžu říct ani popel...😘

        NHeiko - Profil | St 26.4.2017 20:05:30

        brajen >> minimalne kabelu a kreslo mame stejne :)

          Nretrívr - Profil | St 26.4.2017 19:24:10

          brajen >> Mám stejnou tašku, vůbec mi nevyhovuje.Je málo členěná, plná je ale pořád.

            Nbrajen - Profil | St 26.4.2017 18:55:26

            Heiko >> No neznám tu tvoji😉

              NSallySalic - Profil | St 26.4.2017 17:52:00

              zdarec
              Většinou nosim tento D.A.M a jako nástrahu top boilies dvoubarevné
              V noci mohu přepínat i blikátka abych na to viděl..

                NHeiko - Profil | St 26.4.2017 17:38:16

                brajen >> divam se, ze mas hodne podobnou sestavu jako ja :)

                  NMirek.V - Profil | St 26.4.2017 17:22:00

                  Mám starou polskou turistickou krosnu, ale je jak nová. Ve své době byla dobrá. V mládí jsem jí párkrát použil na výlety a pak čekala asi třicet pět let ve skříni. Dočkala se, na "stará kolena" jsem znova začal chytat. Do té se mi vejde malá skládací židlička s opěrátkem a k ní pevný polštářek, abych na ní vydržel celý den sedět. Dále podběrák, vidličky, dva starší obyčejné deštníky - jeden je pro mne, tím druhým, když prší hodně, chráním krosnu a krmení. (Velký deštník nemám. Tam, kam většinou chodím, se nedá zapíchnout). Pak je tam petka s pitím, v létě i dvě, jídlo, někdy i oblečení. V kapsách krosny mám všechny "nutné" drobnosti a nástrahy. Celkem to má až třináct kilo. V jedné ruce kýbl s krmením, někdy dost těžký a druhý na vodu. V druhé ruce dva jednokomorové obaly s feedery. Ale pruty začaly přibývat, zrovna dnes jsem si koupil další, dvoukomorový obal, takže toho budu tahat zase o trochu víc. Někdy to všechno nesu od auta i kilometr a cestou krosnu chválím, jak na zádech dobře sedí. Když jdu domů, mokrý podběrák do ní nedávám a nesu ho v igelitce. Přijde mi to sice trochu "nedůstojné", ale nechci, aby mi od něj smrděla.

                    Nsinuhet - Profil | St 26.4.2017 13:27:39

                     Ja chodím s Peugeot Partner 1,6 HDi Tepee Outdoor, 17´´ kolesá – podvozok je už celkom vysoko, v kabíne sú pod strechou dva priečne nosníky, na ktoré som si nechal vyrezať z plastu na tabuľové reklamy policu. Takže na štyri dvojdielne 13ft prúty v single obaloch, slnečník, podberákové tyče, nejaké menšie prúty (feeder, prívlač...) v pohode. Keď nemám v kufri veci ani neviem, že pod strechou niečo veziem. V kufri taška Carpsystem, kreslo prípadne lehátko a bivak, vedrá...ap.

                      Ntheroyaljohan - Profil | St 26.4.2017 11:33:21

                      Do ruky:
                      1x 2lb Barbel rod od korumu s okuma navi
                      Podběrák
                      Metrová vidlička

                      Do kapes/baťohu:
                      Bižu (háčky, vlasec, obratlíky atd.)
                      Olůvka
                      Doklady, pean, metr..
                      Krabička žízal, červů, lunchmeat

                      Gumáky nebo prsačky

                      Toť moje sestava na řeku

                        NPetr.J - Profil | St 26.4.2017 11:32:09

                        jurasoft >> Já mám teda taky strašně narvaný auto, když někam jedu na dýl. Jsem chudý člověk a tak jsem koupil dacia logan mcv. Naloží se do toho fakt hodně, není to žádnej luxus, ale mě to vyhovuje.

                          NPetr.J - Profil | St 26.4.2017 11:30:09

                          jurasoft >> Tak by jsi měl postaráno i o bydlení :-)

                            NPetr.J - Profil | St 26.4.2017 11:16:12

                            jurasoft >> Na tvoje potřeby by byla nejlepší praga V3S . Za ní ještě zapřáhnout takovou tu maringotku a je to :-)

                              Nvave - Profil | St 26.4.2017 10:56:14

                              Tříkomorové pouzdro, v bočních pruty, prostřední a kapsy na vše ostatní, v ruce křeslo, do něj se vejde navíc oděv a jedna ruka je volná.

                                Nrybomil - Profil | St 26.4.2017 10:08:00

                                převážně vláčková vesta nebo batoh, ze 20 vobíků, 30 pland a rotaček, nějaký lanka, 50 gumiček na ty cca 3 hodinky postačuje. :D)
                                někdy beru i trenky ... to kdybych se z chování jiných kolegů u vody a k rybám náhodou po.......

                                  Ndrvoštěp - Profil | St 26.4.2017 10:06:12

                                  alfonz42 >> ;))))

                                    Nalfonz42 - Profil | St 26.4.2017 9:59:46

                                    drvoštěp >> hele, ale na druhou stranu, bude ti tam chodit víc lidí a každej ti tam zakrmí :-)))

                                      Ndrvoštěp - Profil | St 26.4.2017 9:43:03

                                      marmyš >> Něco ve stylu, propal si svůj flek ;)))

                                        Nltrab - Profil | St 26.4.2017 9:08:26

                                        Rastafarianec - >> Když jezdím na ryby, tak vím předem na jaký revír, (revíry) pojedu, kolik času přibližně strávím u vody, ale hlavně jaký způsob lovu si zvolím a podle toho beru rybářské náčiní. Při lovu na feeder mám dvoukomorové pouzdro, při lovu na boloňku mám jednokomorové pouzdro, v obou pouzdrech mám vše potřebné pro lov. Když jdu lovit na přívlač, nebo na mušku, tak beru prut do ruky, podběrák pověsím za opasek, nebo vestu, krabičku s nástrahami a doplňky včetně peanu metru a rybářských papírů do kapsy. Ve všech případech beru k vodě pouze to nejnutnější a pokud u vody o nějakej ten háček, splávek, krmítko, nástrahu přijdu, tak okamžitě po návratu od vody dle potřeby doplním.

                                          Nmarmyš - Profil | St 26.4.2017 5:35:05

                                          barunabubu >> barunabubu - 26.4.2017 4:18:57 >> Dobrej nápad. :-) Takové revíry zveřejníme a už u nich ani nezaparkujeme.

                                            Nbarunabubu - Profil | St 26.4.2017 4:18:57

                                            A kde máte žrádlo pro ryby a pro sebe. Někdy musím jít 2krat a třeba 500 metrů je fakt zàhul. Pak půl hodiny papám po dechu. Všude zàkaz vjezdu. Dřív se všude mohlo teď tě akorát vyberou darmožrouti a ukázek ti chuť na příští návštěvu u vody. Navrhuji založit diskusi k revírech kde je auto za zadkem.

                                              Njarda85 - Profil | Út 25.4.2017 22:29:51

                                              Rockwell >> ok díky.

                                                NRockwell - Profil | Út 25.4.2017 21:44:37

                                                jarda85 >> Je dobře polstrovaný, uvnitř je místo na 2-3 pruty oddělené přepážkou

                                                  NKondrakar - Profil | Út 25.4.2017 21:27:26

                                                  jurasoft >> Zkus Toyota Hilux :-))) kufr obří a proleze to všade. Na ryby jezdim taky Octavkou combi a zatim dobrý.

                                                    NBuffalo1969 - Profil | Út 25.4.2017 20:37:29

                                                    svaro >> vypadá excelentně, jakožto valná většina výrobků od Starbaits. Uvažuji o podobné, ale jelikož mám vozík, tak se to šikne víc než batoh.

                                                      Nbrajen - Profil | Út 25.4.2017 20:35:17

                                                      Rastafarianec >> Mám toho trošku víc ale jde to😉

                                                        Njarda85 - Profil | Út 25.4.2017 20:25:49

                                                        Rockwell >> Je ten obal na ty pruty dobře polstrovany nebo ne. Díky

                                                          Nmarmyš - Profil | Út 25.4.2017 20:14:37

                                                          Sa(l)micka >> Mám dřevěnou skládací židličku,tu mám se sakem a podběrákem v té igelitce:-)

                                                            Nbrajen - Profil | Út 25.4.2017 20:01:50

                                                            Deawon >> Asi tak lidí neresim a beru si víc věcí než aby me něco chybelo😙Ja jdu tedy spíš jak stromek 😉

                                                              NSa(l)micka - Profil | Út 25.4.2017 19:58:11

                                                              marmyš >> Na touni by to teď bez židle nešlo. Je to na sednutí do trávy moc studený - a v létě taky ne, všude tam lezou frfni, ale zas je tam díky nim klid, nikdo na ten flek nechodí.

                                                                Nmarmyš - Profil | Út 25.4.2017 19:50:08

                                                                Sa(l)micka >> Já montértašku přes rameno,igelitku v jedné ruce,ve druhé pruty a jdu...

                                                                  NSa(l)micka - Profil | Út 25.4.2017 19:46:58

                                                                  marmyš >> No jo, vypadam jak santusák, když jdu na ryby :)

                                                                    NRockwell - Profil | Út 25.4.2017 13:17:14

                                                                    Na rameno hodím obal na pruty MIVARDI Exclusive. Do něj dvě děličky a vidle nebo hrazdy. Na bok obalu dávám podběrák a třetí prut na raketu. Ostatní věci nosím v tašce koupené na bazaru za 250kč. Vypadá jako od vjetkonga, ale je prstorná, pevná a lehká. Mám ji přes 3 roky a drží parádně. Na druhé rameno židli. Celková váha tak 20-25kg.

                                                                      NKovis - Profil | Út 25.4.2017 13:14:58

                                                                      Já sem se nakonec stabilizoval na tříkomorovém pouzdru a v něm 2 feedry nebo 1 feeder a bolo, v prostřední kapse podběrák a malý teleskop, když jdou se mnou děti. K tomu ikea taška a v ní bednička s krmítky, háčky a dalšími drobnostmi, stolička, kyblík s krmením a vesta s doklady a připnutým peánem a metrem v kapse. Bez povinné výbavy ve vestě bych byl v háji, protože bych stále něco zapomínal, jak se znám, když bych šel na mouchu nebo vláčku. V tašce se navrství samozřejmě časem mooc bordelu jako kelímky od červů, konzervy od kukuřice, pytlíky od rohlíků, krabičky od cigaret, obaly od krmení, takže jednou za dva měsíce se to stejně musí vysypat a vyčistit :)

                                                                        Nmarmyš - Profil | Út 25.4.2017 12:32:46

                                                                        Sa(l)micka >> Stačí pohled na rybáře, jak je ověšen a je mi jasné,co je zač a co lapne:-)

                                                                          NDeawon - Profil | Út 25.4.2017 12:21:27

                                                                          Od jara chodím na rybník s >
                                                                          2x 2,7m 30-60g teleskop
                                                                          1x 2,1m 10-30g teleskop na plavanou (malí prcek když chci splávek)
                                                                          na zádech pouzdro na pruty + vidličky + krmítka + podběrák
                                                                          židlička 5kg
                                                                          Horní díl od https://www.hornbach.cz/shop/Dilensky-box-Stanley-2​4-s-organizerem/8471569/artikl.html na bižu atd.
                                                                          A pak velká taška Ikea a v ní krmení pro mě + krmení pro ryby + oblečení + ještě jedno krmení pro mě

                                                                          Takže i na 4h vycházku jdu jako soumar. Strašné, ale já radši táhnu metrák zbytečností, než aby mi něco chybělo.

                                                                            NSa(l)micka - Profil | Út 25.4.2017 10:53:44

                                                                            Mňo, tož ty 2 proutky beru do ruky, do druhý ruky složenou stoličku, do který se zaklapne složenej podběrák, vezírek a vidličky, a na rameno batůžek s papírama, pověšeným kyblíkem na rozdělávání žrádla, pár krabičkama drobností, něčim na zub pro ryby i pro sebe. Dojdu s tim snadno všude, nemusim moc tahat. Snadno to všechno šoupnu za sedačku řidiče. Naprostá paráda.

                                                                              NBuffalo1969 - Profil | Út 25.4.2017 7:33:21

                                                                              alfonz42 >> neboj...ten co chodí ožralej pozpátku tam zřejmě nebude..:-)))

                                                                                Nalfonz42 - Profil | Po 24.4.2017 22:20:57

                                                                                Buffalo1969 >> a kurde..... :-))))
                                                                                Nevezmu ho, bo by jste mi do něho nabluli :-)))

                                                                                  NBuffalo1969 - Profil | Po 24.4.2017 22:12:39

                                                                                  alfonz42 >> tak na tohle se těším....pianista na srazu ještě nebyl....:-DDDD

                                                                                    Nalfonz42 - Profil | Po 24.4.2017 22:08:51

                                                                                    Buffalo1969 >> když mám auto za perdelí, vezmu si sebou aj piáno ;-)))

                                                                                      NBuffalo1969 - Profil | Po 24.4.2017 22:06:35

                                                                                      alfonz42 >> jeden z auta nevytahuju vůbec a feedery přihazuju když jdu na celej den.

                                                                                        Nbrajen - Profil | Po 24.4.2017 22:05:34

                                                                                        Já teda mám ve 3 komorách 7 prutů.. .😉6 ×feeder a 1 ×plavku.tasku přes rameno kyblik do ruky a křeslo do druhé.celkem v pohodě,akorát do auta z baraku to taham na 2×😉

                                                                                          Nalfonz42 - Profil | Po 24.4.2017 22:03:56

                                                                                          Buffalo1969 >> tos špatně pochopil, já citoval zadavatele otázky, já k vodě jdu jen s jedním nebo dvouma prutama. Člověk si musí ujasnit to, co chce u vody tvořit :-)

                                                                                            Nsvaro - Profil | Po 24.4.2017 21:59:48

                                                                                            Ja nosím k vode tento starbaits. Už dlho sa snažím výbavu pri vode redukovať, a napriek tomu je táto taška taká ťažká, že ju volám klavír :)

                                                                                              NBuffalo1969 - Profil | Po 24.4.2017 21:53:48

                                                                                              alfonz42 >> jupíííí...jsem na to líp než ty, protože pruty tahám jenom 3..:-)

                                                                                                NEinstein - Profil | Po 24.4.2017 21:37:51

                                                                                                Znám borce co nosí futrál s prutama a 5 igelitek, tak takhle bych to nedal, já to musím mít pěkně všechno uložený a přehledný v mojí tašce od NGT.

                                                                                                  Nminoq - Profil | Po 24.4.2017 21:29:31

                                                                                                  Jiryyy >> sú to smradi obchodnícky menia ceny jak počasie

                                                                                                    NJiryyy - Profil | Po 24.4.2017 21:22:05

                                                                                                    minoq >> kdyz sem tam ten odkaz daval, stala jeste 27, za co sem ju i kopoval, fakt divny..

                                                                                                      Nyvana - Profil | Po 24.4.2017 21:16:58

                                                                                                      Rastafarianec - >> Stačí igelitka z kaufu,tam se všechno nacpe,druhá igelitka na ryby,klacky do ruky a hurá k vodě:-))

                                                                                                        Nminoq - Profil | Po 24.4.2017 21:10:11

                                                                                                        Jiryyy >>pekná, dolu v "More Products" je takmer o polovicu lacnejšia

                                                                                                          NVítek - Profil | Po 24.4.2017 9:12:07

                                                                                                          Já nosím všechno v igelitce, protože - jak pravil básník Ivan Martin Jirous - igelitka je aktovkou intelektuála! :-))))

                                                                                                            Nrybářka Ira - Profil | Po 24.4.2017 9:05:20

                                                                                                            No ve tří komorovém saku mám pruty,podběrák,bižu,nástrahy,vidličky atd..a na krmení,svačinu,podložku a další bebechy jsem si pořídila důchodcovskou tašku na kolečkách u vietnamců za pár kaček. Nemusím to nosit v rukách.:-)

                                                                                                              NDžoncek - Profil | Po 24.4.2017 8:33:28

                                                                                                              jurasoft >> Zkus Liazku.....:o)) mám passaty a na ryby jezdím v combiku a pohoda do toho sedanu se taky toho vleze, ale má nízký kufr....dřív jsem měl ford fusion, taková malá/velká skříň, na věci v pohodě, vyšší podvozek ale je na houno zpřevodovaný tak na dálnici nebyl problém při 150kmh 13l/100km.....

                                                                                                                NKnapík - Profil | Po 24.4.2017 7:53:50

                                                                                                                Obecně se snažím tahat toho s sebou k vodě co nejméně, čím míň - tím líp, dřív stačily tři splávky, pět háčků, pár bročků a už to tahalo ryby z vody.
                                                                                                                Vzpomínám si na příhodu, kdy jsem přijel na Hrachy, kde balil kaprař, já si vybalil, zachytal, vykoupal se, zabalil a odjel, přičemž tento lovec stále ještě balil a nevypadalo to, že by s tím chtěl končit :-)

                                                                                                                  NMautin - Profil | Po 24.4.2017 7:39:29

                                                                                                                  Většinou vyrazím jen s batohem, ve kterým mam vsechno. Po stranách vidlicky a podberak, v ruce jen kyblik s krmenim a dvojdil. Ale driv to byla také halda věci, zbytečných u kterých jsem si vzdycky pověděl "co kdyby" :D a uz jsem to nesl vsechno :)) dost záleží take na tom, jak je taška postavena, do nějaké za boha nic nedáš a do druhé vyrovnas i neco navíc :)

                                                                                                                    NŠkaris - Profil | Po 24.4.2017 7:33:15

                                                                                                                    Pouzdro na pruty tři komory (dvě děličky s navi, podběráková tyč, skládací pod. hlava, 4 x vidlička), taška přes rameno (v ní vše potřebné), židlička. Taky se stále marně snažím redukovat a nosit v tašce přes rameno jen to podstatné.

                                                                                                                      NDaveX - Profil | Po 24.4.2017 7:26:21

                                                                                                                      Pokud jdu na den, tak futrál, v něm pruty, podběrák, vidličky. Tašku a v ní bižu, krmení, sak na ryby a vše potřebné. Kyblík s krmením, stoličku a to je vše. Stejně si ze mě rybáři dělají srandu, že vypadám jak stromeček, i když se mi zdá, že toho moc nemám :)

                                                                                                                      Jinak tašku mám od Mivardi: https://www.chytapust.cz/Tasky/Mivardi-Taska-Premiu​m?gclid=CJXDpbCsvNMCFQueGwod5CEGag

                                                                                                                      Už 2 roky, vejde se tam toho dost, kvalitně zpracovaná a fakt toho unese hodně i váhově :)

                                                                                                                        Nmalenak - Profil | Po 24.4.2017 7:14:12

                                                                                                                        https://www.nasoutokushop.cz/carp-system-taska-ii-c​-s-set
                                                                                                                        Tam se toho vejde :) k tomu dutral na pruty, zidlicku a valim..

                                                                                                                          N1975 - Profil | Po 24.4.2017 7:03:14

                                                                                                                          Ja mam ve futralu tri komory 2*feder 2*delicky poberak zakrm lopatku vydlicky a krabicku s krmitky a ostatni veci v tasce pres rameno a krmeni v kbeliku ja se to asi nenaucim brat si jen nejnutnejsi veci

                                                                                                                            Nmarmyš - Profil | Po 24.4.2017 6:25:57

                                                                                                                            alfonz42 >> Bych ti napsal proč,ale by ses nas..l:-)

                                                                                                                              Nalfonz42 - Profil | Ne 23.4.2017 23:23:51

                                                                                                                              Někdo vezme pruty do ruky a po kapsách má ostatní nutné věci k lovu. Taky se tomu učím, netahat zbytečně haldu krámů k vodě...
                                                                                                                              Začni u toho:... Ve futrálu tahám většinou 4 pruty (2x feeder, 2x teleskop nebo děličky), a v tašce mám spoustu blbostí...
                                                                                                                              Proč 4 pruty???