Doby lovu v ČRS

Dokazal by nekdo vysvetlit, ci dat odkaz, proc jsou tak rozdilne doby (casove) lovu?
Autor diskuse: jirisyky - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Nmates78 - Profil | So 21.1.2017 18:10:56

jeste neco malo ,udelal byxh vyjimky pro rybare co chytaji srdičkem a ne pro maso!!! ta vyjimka by stala třeba 10.000kč ročne a ja bych si ji klidne s mim partakem koupil protoze vetsinou velky kapry chytame v noci.dekuji a přeju všem slušnym rybařum hodne stesti v nasem krasnem srdcovem sportu,PETRUV ZDAR

    Nmates78 - Profil | So 21.1.2017 18:04:24

    Myslim že jak budou rybaři ,někteři slušni a budou se chovat k rybam a přirode jak maji tak bych lov non stop povolil ale bohužel je zde hodne pytlaku z UK a i v našich řadach je jich dost tak to bohužel to nepujde,pořad u svazove vody posloucham hele vemho nebo dej mi ho at se mi ta povolenka vyplati,prasata!!!at si každej sahne do sveho svedomi!!!to se netyka slušnych rybařu

      Njirisyky - Profil | So 21.1.2017 16:50:21

      Vcera, kdyz jsem zakladal diskusi, tak jsem se take emailem optal na Mze, tak jsem zvedav, jaka prijde (zdali prijde) odpoved

        Nhraji - Profil | So 21.1.2017 16:46:56

        Lovec T >> jak kde, v takové Anglii a ta je rozvinutá víc než dost rozhodně ne. Ano v zemích, kde je přírodní bohatství (obsádka vod které nejsou nijak obhospodařovány) díky malé hustotě obyvatelstva a malému rybářskému tlaku a obrovským rozlohám ještě pořád relativně velké.

          Ntuzemak - Profil | So 21.1.2017 16:42:07

          venca1 >> ještě žije ve 20 století šípková růženka.o))

            Nhraji - Profil | So 21.1.2017 16:33:58

            Sharry >> já mám ze světa zcela jiné zkušenosti.

              NPvl - Profil | So 21.1.2017 16:23:53

              venca1 >> :o§))

                Nvenca1 - Profil | So 21.1.2017 16:18:05

                mamutt >> Které že to máme století?..-)))

                  NLovec T - Profil | So 21.1.2017 15:51:13

                  hraji >> Taky si v těchto mnoha rozvinutějších zemích pořídí povolenku rybář na poště a s povědomím o předpisech a jejich dodržování se stane rybářem na mnohem vyšší úrovni...

                    Nmamutt - Profil | So 21.1.2017 15:37:14

                    §12 vyhlášky 197/2004 Sb denní doby lovu na pstruh a mimopstruh vodách
                    někdo před xxx lety když se k vodě chodilo z lucernou byly jen svičky a petrolejky tak udelali tyhle doby lovu od tébe doby se v tom pořát jede.jsem v ČRS MO od roku 1996 žádnou změnu co se týče času jsem nezažil . jen to ze na přehradach Slapy Orlik a Vltava 6 a jiné se smí v od 16.6 do 31.8.chytat nonstop.co tak kde slyším tak prej ty doby lovu jsou a kdy se nesmí chytat aby si ryba odpočinula to řekl jeden starší člen v nejmenované MO ty to starší členy kteří něco neradi mení jsou ve Svazu stále v plném počtu.je težke něco měnit a prosazovat.Vím že máme 20 stoleti el lampy,pípaky,umělé osvětlení a další

                      Nnofish - Profil | So 21.1.2017 15:36:03

                      vydra Lucky >> a je to protože se ten úhoř tře, nebo protože úhoři táhnou? ....
                      JInak ten blbec co dal nějaká pravidla rybolovu, včetně hodin, je pro tebe blbec, pro nás blbce, jsou to lidé co vlastně rozjeli rybolov u nás, založili nějaký lépe organizovaný rybolov a pak další generace upravovaly pravidla až to nějak doladili... Za to, že dnešní "rybář" chce lovit 25hodin denně, na deset prutů a jenom megaryby, nikdo z našich předků nemůže.

                        NPiškothonza - Profil | So 21.1.2017 15:20:31

                        arnošt >> neblbni,vobčas se povede polednák...dal bych rybám volno od 9 do 11,30 a pak od 14 do 18...o)))

                          Narnošt - Profil | So 21.1.2017 14:45:48

                          Já bych udělal pauzu od 12 do 16.00 aby ryby teda měly ten klid,když to musí být... :))))
                          Zbytek dne lov...

                            NPvl - Profil | So 21.1.2017 14:42:08

                            sindeji3 >> Dej se dohromady se svenem :o§))

                              Nsindeji3 - Profil | So 21.1.2017 14:39:55

                              Pvl >> to by mi vyhovovalo, aspoň by ubylo čumilů a od 22 do 6 u vody by byl krásnej klid :-)

                                NPvl - Profil | So 21.1.2017 14:36:39

                                sven >> Neznám žádného .o§)

                                  Nsven - Profil | So 21.1.2017 14:35:37

                                  Pvl >> Petrův zdar :-)

                                    NPvl - Profil | So 21.1.2017 14:35:00

                                    sven >> 14:24:31 --- Já si to myslel.... Lov celoročně od 6:00 - 22:00 a nazdar.. :-)

                                      NSharry - Profil | So 21.1.2017 14:28:32

                                      hraji >> ano, z vlastni zkusenosti. Casto komunukuji s lidma co chou s necim "vy*ebat" .., a vim sve a verim ze to je vsude stejne... at uz se to tyka ryb, lovu zvere atd. Pokud nejde o prachy ( o jejich) tak na to kaslou ...

                                        Nsven - Profil | So 21.1.2017 14:24:31

                                        sindeji3 >> Já to mám jako děda č.1 S ním bych do party šel :-)
                                        To Tě přejde:-)
                                        Když jsem byl já dvaadvacetiletej, jel jsem v nepřetržitým provozu na 4 směny dvanáctky..:-)

                                          Červené karty: POSTLÍK 666