Doby lovu v ČRS

Dokazal by nekdo vysvetlit, ci dat odkaz, proc jsou tak rozdilne doby (casove) lovu?
Autor diskuse: jirisyky - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Nviceroy - Profil | Po 23.1.2017 20:51:39

chřenovák >> ale jo divil by ses ... :-(

    NPiškothonza - Profil | Po 23.1.2017 20:48:51

    chřenovák >> masařka potřebuje hnusnou poslušnou vopici,která unese 2,3 igelitky s rybama a dá 100m pod 10 vteřin...o)

      Nchřenovák - Profil | Po 23.1.2017 20:44:35

      viceroy >> masarka ta nepotrebuje nostop a bivak:)

        Nviceroy - Profil | Po 23.1.2017 20:42:03

        chřenovák >> uz aby to bylo a klidne na vsech revirech aspon se to prebere samo .......masarka pod sirakem moc spokojena uz nebude takze se oddeli zrno od plev .....jsem pro ano bivak je pohodlny ale te pohodlnosti je kolikrat az az

          NMaxi Sob - Profil | Po 23.1.2017 20:40:25

          Saddám >> Ano ryba je zvíře ale třeba na rozdíl od myslivce já mohu ulovené zvíře pustit .A to je dost velká ochrana,, lovné zvěře".

            Nchřenovák - Profil | Po 23.1.2017 20:34:23

            KOVKA1 >> Oni treba povolej nekde nostop a zakazou vjezd k vode a bivaky viz.Labe:)

              NKOVKA1 - Profil | Po 23.1.2017 20:24:49

              chřenovák >> ahoj,když je hezké počasí a neprší tak si beru jen lehatko

                Nviceroy - Profil | Po 23.1.2017 17:58:57

                vara >> samozrejme ..... jak se muzes tak blbe zeptat :-):-):-) vzdyt to je ten nejvetsi pozitek z lovu slyset se hazet ryby nad krmnym a vytahovat pruty :-)

                  Nvara - Profil | Po 23.1.2017 17:54:33

                  Ahoj,vsichni co zde pisete,dodrzuje te casy lovu:-)?

                    NSaddám - Profil | Po 23.1.2017 15:42:06

                    Veškerá omezení lovu jakékoli zvěře (i ryba je především zvíře) vznikala za účelem ochrany toho, kdo je ve vztahu lovec x kořist v nevýhodě. V rybolovu se již (podle mne bohužel) nesetkáváme s absolutní ochranou toho slabšího, jež byla dána všeobecným zákazem lovu. Zůstávají jen ochranná opatření částečná, jako jsou doby hájení, zakázanén způsoby lovu, denní doby lovu.
                    Za současného stavu a sofistikovanosti rybolovných metod, bych se osobně přikláněl ke spřísňování podmínek pro lov , ne naopak. Možná to bude tím, že si na milovníka ryb nehraju.

                      Nvenca1 - Profil | Po 23.1.2017 14:51:02

                      jirisyky >> Všechno souvisí se vším..-)))

                        Njirisyky - Profil | Po 23.1.2017 14:46:32

                        venca1 >> trosku :-)) co me je do jejich vlasu :-D

                          Nvenca1 - Profil | Po 23.1.2017 14:32:12

                          jirisyky >> Jsi to nějak promazal, ..-))

                            Njirisyky - Profil | Po 23.1.2017 14:06:49

                            jeste neco bokem od tematu - cervena
                            kdo k tomu nic nema, at nepise

                              Neregent - Profil | Po 23.1.2017 13:52:34

                              hraji >> Přibližně asi nijak.

                                Nhraji - Profil | Po 23.1.2017 13:49:23

                                chlapi, jak vaše dříve vlasaté a nyní holé hlavy souvisí s denními dobami lovu? Stačí přibližně.

                                  Neregent - Profil | Po 23.1.2017 12:45:02

                                  Murphy61 >> Když to víš,je potřeba je zjebat a ne se tvářit jakože nic.Pak tam bude bordel u vody stále.

                                    Neregent - Profil | Po 23.1.2017 12:41:39

                                    Pvl >> I ty můžeš mít pravdu.

                                      NMurphy61 - Profil | Po 23.1.2017 12:39:28

                                      eregent >> Vím kdo chodí na stejný fleky a potkávám je tam....to je moje zkušenost

                                        NPvl - Profil | Po 23.1.2017 12:38:44

                                        eregent >> jen si dovolím doplnit .... a proč ne třeba i dítka toho, kdo zde píše o ostatních . EDIT : mám na mysli na ulici

                                          Červené karty: POSTLÍK 666