Doby lovu v ČRS

Dokazal by nekdo vysvetlit, ci dat odkaz, proc jsou tak rozdilne doby (casove) lovu?
Autor diskuse: jirisyky - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

NBorek-kerob - Profil | Po 23.1.2017 12:38:10

viceroy >> jestli kapry žereš nebo jestli je jen ocicmáváš je fuk, postižení je uplně stejný a ty lidi jsou taky oba prostě kapraři.

    Nvlademon - Profil | Po 23.1.2017 12:33:49

    viceroy >> Tenhle problém je všude, masařka která má 300kg kapra je ve svých očích kaprař a borec. A ve finále tam nechá metrák bordelu, vždyť to někdo uklidí. Je to jen o lidech, někdo je prostě hovado!! Myslím si že ta otázka nemá odpověď, neboť je kaprař slušňák a kaprař dobytek. Záleží na každým kam chce patřit.😉

      Neregent - Profil | Po 23.1.2017 12:30:54

      Murphy61 >> Proč krmítkáři v duchodu,proč ne kreténi kteří nemají problém odhodit obal od čehokoli třeba na ulici.Tak se chová i u vody,myslí si, že může vše.Není to o důchodcích je to o nevychovaných a arogantních dravcích této doby.

        Nvenca1 - Profil | Po 23.1.2017 12:30:42

        viceroy >> Stačí , že tu bandu tzv kaprařů znám osobně?.-))

          Nb.gun - Profil | Po 23.1.2017 12:29:58

          venca1 >> Takové fotky nafotím prakticky u každé vody, i u té, která je tzv. kapraři zcela neposkvrněná. Tyto jsou např. od louže, kam žádní kapraři na výpravy nejezdí. Zato tam najíždějí masnobradi, kteří se u vody objevují nejdříve tak v 7-8 hodin a v poledne už jsou dávno doma, protože jinak by od báby dostali naběračkou po hubě, že to kvůli nim musí několikrát ohřívat, a odpoledne se pak objevují kolem 16. hodiny, aby houfně začali balit po hodině 20., jelikož se asi bojí tmy. A i když autem zacouvají pomalu až do vody, nebrání jim to v tom, aby po nich zůstávaly na místě hromady bordelu, místo aby to hodili do auta a odvezli do popelnice.

            Nviceroy - Profil | Po 23.1.2017 12:22:26

            vlademon >> hele jezdim na vodu kde jezdi particka ktera provadi kaprotezbu ...... maji clun pouzivaji bojky maji bivaky a jsou to zasrane nenazrane masarky tak se ptam podle ceho se pozna kaprar kdyz maji u vody vybaveni jako krava ........? a to nemluvim o bordelu co po nich zustane ....ano pytle na stromech najebane az po strop a bordelu co maj kolem sebe .........

              Nviceroy - Profil | Po 23.1.2017 12:15:12

              vlademon >> stale cekam na tu odpoved ....... :-)

                Nvlademon - Profil | Po 23.1.2017 12:10:22

                viceroy >> Kaprař má tričko s logem značky a vlaječku, no ni.😀

                  Nmondry - Profil | Po 23.1.2017 11:56:45

                  viceroy >> Houno kaprař. Vláčkař!!! Ten chytá na gumu. :-)))

                    NPiškothonza - Profil | Po 23.1.2017 11:52:12

                    FRANK71 >> bič se vám protáhne.to jo na českej lid...vy byste k tomu biči potřebovali i koule,abyste se strachy neklepali před východní sebrankou....

                      Nvlademon - Profil | Po 23.1.2017 11:49:47

                      Piškothonza >> Dobře ty.😀 Pobavilo, 100k..... hyjena 😀😀😀

                        Ncomputerfish - Profil | Po 23.1.2017 11:47:40

                        Piškothonza >> Trochu od tebe primitivní pohled. Kdo nemá v profilu fotku chycené kaprové obludy>20 kg jako by nebyl free a jen závistivec? Prober se.

                          Nvenca1 - Profil | Po 23.1.2017 11:46:18

                          Piškothonza >> Děláš z sebe zbytečně blbce..-)

                            Nviceroy - Profil | Po 23.1.2017 11:45:52

                            venca1 >> dotaz ....podle ceho jde dnes poznat kaprar od dobre vybavene masarky ? ....... slusne se ptam diky

                              NVojc29 - Profil | Po 23.1.2017 11:45:50

                              venca1 >> Hele prosím přečti si po sobě co si napsal dole. Jasně si poukazoval na to co dělají kapraři. Tak neobracej když tě někdo utluče.

                                Nvenca1 - Profil | Po 23.1.2017 11:43:39

                                Vojc29 >> Nikde jsem nenapsal , že kapraři jsou hovada. Ale bohužel, to co je na fotkách, byli tzv kapraři..-))

                                  NFRANK71 - Profil | Po 23.1.2017 11:43:12

                                  Piškothonza >> Honziku zde ti to možná zbaští, ale já se svýma cca 250 docházky ne. Přemýšlel jsem, že bych si udělal i placku RS, ale nakonec na to prdím. Stačí, že nyní nám budou novelizovat zákon a jestli ho schválí, tak se nám bič o pořádný kus prodlouží.:-)))))

                                    NPiškothonza - Profil | Po 23.1.2017 11:36:15

                                    FRANK71 >> vy v MP taky hájíte ukrošský pytláky,bordel,ohně u vody..viz Vltava..... ani se jich nevšimnete..

                                      NVojc29 - Profil | Po 23.1.2017 11:35:26

                                      venca1 >> Nejsi zaujatý. Já myslím že až moc právě. Promiň ale předkládáš nic neříkající fotky kde jsou sice bivaky a nějaký prut nahozenej někým. Ale bivak má dnes kde kdo a nemusí to být žádný kaprolovec. Může to být krmítkář, kdokoliv kdo jezdí na ryby jako dovolenou atd... Nezlob se ale tak jak ty argumentuješ tak jasně říkáš že KAPRAŘ je hovado a nikdo jiný. Tak třeba mě to dost dotýká. Jsem kaprař a budu dělat i RS kolem revírů dělám brigády a i dobrovolné. Objíždím je neustále. Sbírám odpadky a jsem KAPRAŘ.

                                        Nviceroy - Profil | Po 23.1.2017 11:35:11

                                        Piškothonza >> :-):-)......

                                          Červené karty: POSTLÍK 666