Kormorán 2017

Petrův zdar.
Kolegové rybáři pokud máte něko fotografie kormoránů hodujících na rybách, fotky okolí a můžete je s číslem revíru zaslat mému kamarádovi, který je použije jako podklad pro svou práci v boji za zachování ryb v našich revírech dalším generacím!!!
Jinak diskuze je otevřena a můžete zde probírat téma KORMORÁN a vše kolem tohodle ptáka.

Kontakt na mého kamaráda pro zasílání fotek a třeba i dotazu na toto téma. Pavel je podle mne velkým odborníkem a přínosem pro náš ČRS.

Ing. Pavel Vrána, Ph.D.
Odborný referent pro životní prostředí, čistotu vod, ichtyologii.
ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ, z. s.
Sekretariát Rady ČRS
Hospodářské oddělení
Nad Olšinami 282/31
100 00 Praha 10
mobil: +420 728 701 379
e-mail: vrana@rybsvaz.cz
web: www.rybsvaz.cz
Autor diskuse: dizlektik fídža - Profil , 17.1.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: TEZAR Profil + martin37 Profil + Hans40 Profil

Jaký je Váš názor na snížení stavů kormorána v naší zemi?

A) Zásadně nesouhlasím-kormorány mám rád2%

B) Nesouhlasím-at si stavy kormoránů vyřeší matka příroda2%

C) Souhlasím pouze s jejich plašením odpalováním petard atd.0%

D) Souhlasím s jejich omezením formou zákonného odstřelu95%

Od 23.2.2017 hlasovalo 176 čtenářů.

NTEZAR - Profil | St 18.1.2017 21:21:52

FRANK71 >> Ano-já si jí tam vůbec nevšiml.-)Až na fotce jsem byl překvapen.-)

    NFRANK71 - Profil | St 18.1.2017 21:19:54

    TEZAR >> štika.

      NTEZAR - Profil | St 18.1.2017 21:19:16

      Bušák >> Jo,asi jich dost zaplísní...A všiml sis té ryby vpravo dole na té druhé fotce?-)

        NBušák - Profil | St 18.1.2017 21:16:42

        TEZAR >> no jsou teda pěkně voklovaný od těch šmejdů černých

          NBušák - Profil | St 18.1.2017 21:15:50

          Iza >> vidím to jen ,že pravdu má jen bouchačka

            NIza - Profil | St 18.1.2017 20:40:31

            Vikasgard >> to by muselo byt rozsireno na tajnacku, nebo nejakou chybou

              NVikasgard - Profil | St 18.1.2017 20:37:27

              RomanS Je pravda že by to bylo hodně nebezpečné.. Ale asi i nereálný..

                NRomanS - Profil | St 18.1.2017 20:35:22

                Vikasgard >> A za týden by umřeli ptáci aj nám :D Tydle pokusy nikdy nedopadly dobře...

                  NTEZAR - Profil | St 18.1.2017 20:32:35

                  Vikasgard >> To by byla pecka!-)

                    NVikasgard - Profil | St 18.1.2017 20:31:09

                    Tak jedině poprosit nějakého vědce aby vyrobil zmutovaný virus ptačí chřipky co jde jen na kormorány.

                      NIza - Profil | St 18.1.2017 20:27:23

                      TEZAR >> jasný, město, jedině plasit a to je asi i kontraproduktivní pokud neni kontinuální. No a co sem o jajich plaseni slyšel, tak ty potvory se rychle učí a brzo prestavaji reagovat.

                        NTEZAR - Profil | St 18.1.2017 20:22:54

                        Iza >> Odstřel je řešení,ale tady to fakt nejde-tisíce turistů kolem řeky a to i v tomhle počasí...

                          NIza - Profil | St 18.1.2017 20:20:14

                          TEZAR >> je to hrůza, jediny co by mohlo pomoct je odstřel a nepretrzite strezeni vody s brokovnici v ruce:-(

                            NTEZAR - Profil | St 18.1.2017 20:14:01

                            Iza >> Jen aby tu vůbec něco zůstalo-těch potvor se sem stáhlo letos opravdu hodně.

                              NIza - Profil | St 18.1.2017 20:10:40

                              TEZAR >> tady jizeru zatah led a v proudech ted ryby nejsou, tak snad to rybky nejak zvladnou.

                              Jinak byt z prahy a mit na cem jezdit (kajak, pramice) tak po zime troluju jako Synek:-)

                                NVikasgard - Profil | St 18.1.2017 20:06:41

                                Petr.OVA - Já to tak neberu.. V pohodě.😁

                                  NTEZAR - Profil | St 18.1.2017 20:05:19

                                  Iza >> :-))))To jo...-))))))

                                    NIza - Profil | St 18.1.2017 20:02:59

                                    TEZAR >> ale ta fyza na sezonu.....:-)

                                      NTEZAR - Profil | St 18.1.2017 19:59:54

                                      FRANK71 >> :-)))To bych se uvesloval k smrti.-)))

                                        NFRANK71 - Profil | St 18.1.2017 19:56:34

                                        TEZAR >> musíš vzít loďku a jezdit sem a tam, aby potvory odlítly.:-))

                                          Červené karty: rover, rikox, zdevac, keltt