- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ceny na For fishing
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
18x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nkubah - Profil | Pá 13.1.2017 14:06:30
Tady nakoupím na jednom místě za jednu přepravu...
Nhraji - Profil | Pá 13.1.2017 14:03:32
Nzdevac - Profil | Pá 13.1.2017 14:01:34
Ne vždy je to pravda s tím, že kdo neřeší love, tak si nakoupí. Já peníze třeba mám, ale pokaždé se ptám, proč bych měl utratit peníze právě zde. Rád nakupuji, ale ne bez rozmyslu, a pokud vím, že mým nákupem někomu přinesu zisk, dobře si rozmyslím, komu pomohu. A kritérium není jen cena, ale celkové chování a vystupování.
Nfalach - Profil | Pá 13.1.2017 13:55:44
Nhraji - Profil | Pá 13.1.2017 13:50:38
NVojc29 - Profil | Pá 13.1.2017 11:57:04
Ndrvoštěp - Profil | Pá 13.1.2017 11:37:14
Nfilfas - Profil | Pá 13.1.2017 11:35:04
Nsmike - Profil | Pá 13.1.2017 10:10:24
NMíraP - Profil | Pá 13.1.2017 10:02:02
To co mi tady chybí je např. ochutnávka prodejců, na co se mohou lidi na FF2017 těšit, jaké zajímavé akce připravují na veletr i na svoji kamennou prodejnu ... trochu promo ... já vím, že by to také záleželo na adminovi, co dovolí odpresentovat, ale tento web je pro obyčejné rybáře a ty zajímá co tam uvidí, co mohou osahat, koupit, s kým se potkat ....
Čekal bych, že se odpovědná osoba z MRKu spojí s Odpovědnými osobami FF2017 a vymyslí nějaké menu, show, ochutnávku...je jedno jak to nazvat od firem, které budou na FF vystavovat, aby lidi nalákali......vždyť je to svátek pro nás všechny, rybáře i prodejce. Vím, že FF má své stránky, ale podle mne je na nich mrtvo.
Nrybomil - Profil | Čt 12.1.2017 11:19:28
Ale doporučili mi firmu co tam bude a má to o 20% dražší. Tož děkuju, vošáhnu a koupim nejspíš venku. Tam to vyjde cca 2/3 co tady.
Jestli to bude stejný nebo podobný i s dalším sortimentem, bude to fajn veletrh :-(
Nnumen - Profil | St 11.1.2017 20:49:41
Nskwor - Profil | St 11.1.2017 20:01:49
NPiškothonza - Profil | St 11.1.2017 19:53:31
Nskwor - Profil | St 11.1.2017 19:51:03
NRST - Profil | St 11.1.2017 14:05:10
N-bedna- - Profil | St 11.1.2017 13:36:52
Ale to,že sleví,aby prodávali je pro obchodníky větší zlo,než návštěva pár exotů v prodejně,co si jdou zboží jen omrknout.
Jako šmejdi ke kamenným obchodům se chovají hlavně sami výrobci či dovozci.V tomhle mě byla vždycky Daiwa strašně sympatická,že jen vystavovala a dávala kontakty na prodejce v mém okolí.
Takže třeba takové kolo slev,kde vlastně máš dejme tomu 5-6 políček,které by mohly sáhnout výrobci či dovozci do kapsy je vyváženo 50 políčky kdy bere jen z marže obchodníka a případné trefy do peněz dovozce či prodejce se plně kompenzují z nižších slev,které jdou na úkor obchodů.
Ale českej člověk má slevu 15% a víc ho nezajímá.To že tuhle slevu by mohl běžně dostat ve své kamenné prodejně ve svém okolí,pokud by nakupoval výhradně u svého kamenného prodejce a tomu by se zvedla marže za počet odebranných kusů nevidí,nezajímáho to.
A navíc,prodavač z toho krámu by mohl klidně k němu o přestávce na oběd,protože pracuje třeba jako kuchař vedle jeho prodejny,to už nevidí.A prodavač jde a koupí si na oběd bagetu,z automatu,protože je levnější.Nemá takový obchody,aby si zašel na oběd do hospody.To je největší nesmysl české malosti.Nechápou,že každá koruna co není utracena v místě jejich bydliště,je nenávratně pryč a proto se jim nemůže vrátit jinak,než přes nějakou státní dotaci,zakázku a podobně.A to pak už prostě trh určují jednotlivci a ne společnost.
Takže nezapomeňte poděkovat za slevy,vždyť oni myslí hlavně na Vás,aby vy jste měli z jejich nákupu radost.Ale pak se lidi nemůžou vztekat,že jsou v běžných profesích nízké platy.
Nsplávkař - Profil | St 11.1.2017 12:25:56
Nstandas - Profil | St 11.1.2017 12:14:03
NPetr Havlíček - Profil | St 11.1.2017 12:04:52
Jak je na tabuli před krámem "Akce" - "Slevy", tak se dveře netrhnou. Z čeho je ta sleva vypočítaná, to už pokáleného zákazníka nezajímá :.. hlavně, že nakoupil v akci. A spokojenost je na obou stranách.
Jenom trochu chytrý člověk nad tím kroutí hlavou.
Pamatuj, že obchodník z lidí blbce nedělá. To lidi dělají blbce sami ze sebe.
Nzdevac - Profil | St 11.1.2017 11:33:32
NMaxwell - Profil | St 11.1.2017 10:55:18
Nzdevac - Profil | St 11.1.2017 10:02:52
Já bych neřekl, že je to primárně o cenách. Myslím, že pokud by ceny byly stejné, jako jsou na krámě, že by nikdo nic neřešil. To, co se tu řeší, je vyčůranost prodejců, kteří podvádí (například vyšují ceny, aby mohli dát větší slevu) a snaží se prodávat za přemrštěné ceny. A co je špatného na tom, když si lid nechtějí nechat kálet na hlavu? Píšeš o malosti. Ok. Ale kdo je tu malý? Ten, co chce rozumně nakoupit, nebo ten, co chce zákazníka nachytat prodává zboží za předražené ceny?
Takže ne, není to tu o cenách, ale o přístupu prodejců a jejich etice a slušnosti.
NMaxwell - Profil | St 11.1.2017 9:44:28
NTom1988 - Profil | Út 10.1.2017 21:27:59
PS: Neber uplně vážně co jsem napsal :-D
Nsplávkař - Profil | Út 10.1.2017 21:27:32
Nfotojakes - Profil | Út 10.1.2017 20:37:59
PS: neber úplně vážně co jsem napsal :-)
NPiškothonza - Profil | Út 10.1.2017 20:23:57
Nchřenovák - Profil | Út 10.1.2017 20:21:55
NTom1988 - Profil | Út 10.1.2017 20:19:28
NPiškothonza - Profil | Út 10.1.2017 20:16:44
Nvenybit - Profil | Út 10.1.2017 20:11:23
Nskwor - Profil | Út 10.1.2017 20:04:52
Nagig - Profil | Út 10.1.2017 20:01:06
Nsupinna - Profil | Út 10.1.2017 19:32:05
Nvydra Lucky - Profil | Út 10.1.2017 18:56:38
Nkandát69 - Profil | Út 10.1.2017 16:27:28
NTomCR - Profil | Út 10.1.2017 15:19:17
Nagig - Profil | Út 10.1.2017 14:25:31
Nfilfas - Profil | Út 10.1.2017 14:00:04
Nfotojakes - Profil | Út 10.1.2017 12:23:13
Ndrvoštěp - Profil | Út 10.1.2017 12:14:07
NPřemas - Profil | Út 10.1.2017 12:13:13
Nzdevac - Profil | Út 10.1.2017 11:58:21
A může snad někdo zabránit tomu, aby si každý předem zkontroloval cenu na internetu? Vidím zboží, kouknu na web, za kolik se tak prodává, a hned je jasno. Nechápu, jak by v dnešní době mohl někdo koupit něco předraženého.
NPřemas - Profil | Út 10.1.2017 11:22:32
Nmalenak - Profil | Út 10.1.2017 10:25:57
NŠlapeto - Profil | Út 10.1.2017 10:07:47
Nviceroy - Profil | Út 10.1.2017 10:02:47
NBušák - Profil | Út 10.1.2017 9:56:42
NDžoncek - Profil | Út 10.1.2017 9:40:34
NTomCR - Profil | Út 10.1.2017 9:16:27
NFinalStorm - Profil | Út 10.1.2017 8:21:23
NSlavíček - Profil | Út 10.1.2017 7:28:40
NMifí5429 - Profil | Út 10.1.2017 6:20:43
Čtenáři této diskuse také sledují
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NFóry59866
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRybářsko-houbařské jádro .-)45002
NORLÍK - volná diskuse240486
NLevné zahraniční rybářské e-shopy ?590
NUdírny a uzení51139
NRybářsko - Dřevorubecká klika82901
NKlub fanoušků Trabucco27531
NO kočkách a kočičácích20770
Kde to žije - všechna témata
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
Penzion Soroya
Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v...











