Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NGreysmen - Profil | Pá 24.8.2018 11:50:45

Bejmák >> tam kde je broz je opotřebení soukolí minimalizovaný. Kam se hrabe celoelox, to je jen pěknej kabátek na materiálu za cenu úspory materiálu a nějakého gramu na váze.

    NBejmák - Profil | Pá 24.8.2018 10:11:13

    Shimano Titanos BIOMASTER GT 7000 .Po 20 letech střeva dobrý.

      NPepa z depa - Profil | Pá 24.8.2018 9:51:24

      milanpindryc >> vykašli se na ložiska a nechej si udělat futra z plastický hmoty. třeba ze silonu apod.

        Nmilanpindryc - Profil | Út 21.8.2018 13:10:33

        Lajnator - >> Ahoj,
        potreboval bych poradit.
        Pri pouziti na mori me na Shimano Rarenium 4000 FB a i na Shimano Stradic CI4+ 4000 FA odesly loziska na "rolnickach". Nevite nekdo kde bych mohl koupit nejake co trosku vydrzi?

        Diky za rady...

          NHrabě75 - Profil | So 11.8.2018 22:31:53

          kaprus >> Ne, povoleny to nebylo. Ale to lozisko bylo zaleptany v takovy cerny zaschly hmote. Dokonce melo na sobe i povrchovou rez. Mam podezreni na lektvar z vazeliny a morske vody. I mosazne soucastky jsou ooxidovane plus bílé krystalky :-(. V rolnicce to samy. Sezenu novy loziska a uvidime. Navi je to jednoduchej. Vlastne uz nic jinyho nikde neni.Na tom futru to jsou jen odlesky blesku. To lozisko pri toceni drhne. Tak si davam nadeji, ze to je tim. Uvidim.

            Nkaprus - Profil | So 11.8.2018 21:17:18

            Hrabě75 >> na tom valecku je cosi napatlane. Nebyly povolene ty dva sroubky??

              NHrabě75 - Profil | So 11.8.2018 12:24:41

              Tak to jednocestny je v poho. To obyc pri toceni drhne. Je to typ S 698 Z. Tak snad ho v Arkovu sezenu. A budu doufat, ze to bude jim. Nic jinyho uz me nenapada. Jinak navi 7 nerez lozisek. 2x pod civkou a 2x klicka zbytek je uzitecnej :-). To je k smichu, vlastne jen 3ks k necemu.

                NHrabě75 - Profil | So 11.8.2018 11:53:52

                kaprus >> Neni je tam jen klasicke lozisko a jednocestne. Patrne se koupal v mori :-). Lozisko bylo zatuhly. To jsem rozhejbal mam podezreni, ze bude v prd... to jednocestny. Je to Fin nor letnal 40.

                  Nkaprus - Profil | So 11.8.2018 9:47:53

                  Hrabě75 >> neni povolena matka na rotoru pod civkou?? jakou to ma brzdu. klepe se fakt jenom civka??

                    NMKulicka - Profil | So 11.8.2018 7:22:04

                    Ahoj, rád bych vyměnil dvojkličku na Shimano Baitrunner X-AERO 4000 za jednoduchou. Tuší někdo jaká tam pasuje a kde ji případně sehnat?

                      NHrabě75 - Profil | So 11.8.2018 6:33:04

                      Greysmen >> Toho jsem se bal :-(. Hridel je rovna. A rotor jde krasne hladce. Pod rotorem jsem jeste nebyl vlezlej. Nevybafne tam na me neco?

                        NGreysmen - Profil | Pá 10.8.2018 23:59:52

                        Hrabě75 >> jestli se ti klepe cívka z leva do prava tak to určitě nedělá ložisko v karteru. Tipoval bych to na problém v rotoru nebo na hřídeli.

                          NHrabě75 - Profil | Pá 10.8.2018 22:12:05

                          Poradte. Pri toceni navijak vrni jak stara kaca. A klepe se civka z leva do prava. Rozebrano vycisteno, zadny viditelny problem. Jen se mi nezda lozisko v pravem kartelu. Mohlo by to byt ono? Diky za odpovedi.

                            Nclarence - Profil | Čt 2.8.2018 14:25:25

                            mishak >> To klidně můžeš jediný rozdíl je v tom,že cívka u SU má po okraji díkykdežto XSA a XTA nemají.J

                              Nmishak - Profil | Čt 2.8.2018 14:15:37

                              clarence >> děkuji moc za odpověď, tudíž mohu kupci potvdit, že moje "super " cívky na jeho XSA půjdou

                              díky páni

                                Nclarence - Profil | Čt 2.8.2018 13:20:00

                                mishak >> Mám celkem 4 ks Super Ultegry a před tím jsem měl as 6 ks XTA a mohu ti říct,že pasují odzkoušeno.Veděl jsem to už dříve.protože jeden borec scháněl na výměnu 6000 za 12000 potřeboval na vyvážku a přijel si vyzkoušet osobně.J

                                  Nmishak - Profil | Čt 2.8.2018 12:19:42

                                  hakin >> děkuji za informaci, doufám že to není jen odhad :O)

                                    Nhakin - Profil | Čt 2.8.2018 9:14:03

                                    mishak >> Áno pasuje.

                                      Nmishak - Profil | Čt 2.8.2018 6:41:11

                                      Ahoj , měl bych takový dotaz. Pasuje cívka z navijáku SHIMANO SUPER ULTEGRA XSA na ULTEGRA XSA ??? děkuji za odpověď

                                        Ndrvoštěp - Profil | So 28.7.2018 13:22:51

                                        Matyášek >> V poho ;)))

                                          Červené karty: Matyášek