Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NMatyášek - Profil | So 28.7.2018 12:06:45

drvoštěp >> To bylo napsáno pouze z legrace :)

    Ndrvoštěp - Profil | So 28.7.2018 11:46:13

    Greysmen >> Já ji dostal do dílny. Tak mě jenom zaujalo to složení a použití. Mohu ji otestovat na ložisku na liště u mot.pil a nebo ložisku spojky. Tam se ukáže její vlastnost.

      NHrabě75 - Profil | So 28.7.2018 11:39:31

      Ahoj pred lety jsem dostal od kluku z udrby cnc, toto mazadlo. Mam ho sklenicku a hlidam ho jako oko v hlave. Je super, ale nikdy si ho nekoupim. Cena neni lidova :-). 1kg - 7000kc. Muzu jen doporucit. Po sezone je vzdy na svem miste. Za me 1*.

        NGreysmen - Profil | So 28.7.2018 11:13:01

        drvoštěp - 26.7.2018 22:20:17 >> jak vypadá konzistence viskozita koukam na rozmezí teplot a to je dost široké to bude nějakej univerzál pro široké využití nemusela by být do navijáku špatná. Zkusil bych ji být tebou testnout na nějakém stroji kde jsou převody na třecím zatížení a uvidíš jak se bude chovat. Třeba na šroubu u autohrveru, nasad na akuvrtačku a zkus 100x zvednout a spustit auto a uvidíš jestli vazelina drží a udržuje na závitu mazací schopnost 😉

          Ndrvoštěp - Profil | So 28.7.2018 10:09:12

          Matyášek >> Jako že by z navijáku vytekla a otrávila ryby ? Za celý život jsem neutopil naviják ;)))

            NMatyášek - Profil | So 28.7.2018 9:49:52

            drvoštěp >> Tato vazelína do navijáku nepatří - podívej se na obrázek vpravo, co to udělá u vody s rybami :) :)

              Ndrvoštěp - Profil | Čt 26.7.2018 22:20:17

              Dnes jsem dostal zajímavý mazadlo. Znáte ho někdo ?

                Nhanyballl - Profil | Čt 26.7.2018 11:36:23

                Lajnator - >> Zdravím. Chtěl bych trochu vytunit moje 4 xtd 14000. Prý by si mi v tom mohl pomoct. Lze se nějak dohodnout ? Díky za info Honza.

                  NPíňas - Profil | Po 9.7.2018 20:40:17

                  Lajnator >> mám tři tyhle mašinky a nedám na ně dopustit

                    Nzd74 - Profil | Ne 8.7.2018 23:41:40

                    Luger46 >> aha,už jsem myslel, že snad řeší ten tužší chod u těch nových:(

                      NLuger46 - Profil | Ne 8.7.2018 23:27:44

                      zd74 >> vůbec nic, stejný jak u předchozího modelu ale s pomalejší oscilací.

                        Nzd74 - Profil | Ne 8.7.2018 23:22:45

                        Zdravim, v některých obchodech začínají prodávat Ultegry CI4 XSC + XTC s textem "s přepracovanou vnitřní konstrukcí" (např. Sportcarp). Co to znamená???

                          NLajnator - Profil | Ne 1.7.2018 23:50:27

                          Pohádka o tom, jak se z ošklivého kačátka stane princezna s eloxem. Škoda, že to nenapadlo rovnou výrobce ;-)

                            NLuger46 - Profil | Út 22.5.2018 8:03:22

                            carpdu >> podle mě jsou všechny cívky nových Shiman stejné, ultegra XTD, XSD a z power aer. Mrkni na MuR tackle.

                              Ncarpdu - Profil | Út 22.5.2018 6:20:50

                              Ahoj. Poradil by někdo kde sehnat cívky na Shimano Ultegra ci4+ XTC. A nebo jestli na něj pasují z jiného modelu? Díky

                                NLuger46 - Profil | Po 21.5.2018 22:58:48

                                Erva >> já bych je ani nekoupil :) za půlku sem sehnal nový MGS XTB :))))))))))

                                  NErva - Profil | Po 21.5.2018 20:35:28

                                  MB - Myslím že si je David už asi nepořídí , ale víš jak nikdy neříkej nikdy 🤔😀

                                    NMB - Profil | Po 21.5.2018 20:15:46

                                    Erva >> jen ho nech....pak budou za půlku :)

                                      NErva - Profil | Po 21.5.2018 19:15:18

                                      Luger46 - Ty na ně nekókej , by jsi je zase do půl roku prodal .... :-)

                                        Červené karty: Matyášek