Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NTITANOS - Profil | Po 21.5.2018 13:45:36

Ahojte,
Zhanam cievky vo velkosti 12 000 na SHIMANO POWER AERO XT.

    Npizzamuzik - Profil | Po 21.5.2018 12:45:06

    Bery. >> To se máš...já už na ně čakám asi 2 měsíce, tak už jsem Dragmanovi psal a poslal mi druhej dopis, tak uvidím jestli to dorazí.

      NBery. - Profil | Út 15.5.2018 13:15:07

      Tak budu taky upravovat Ultegry a BB LC ci4 :-)
      Doruceni do 2 tydnu.

        Nwallys - Profil | So 28.4.2018 23:23:30

        Zdravím ve spolek ,kdyby jste někdo měl zájem tak dávám do světa něco se zbírky mích funglovky od Shimana Power aero ..více v bazaru

          NLajnator - Profil | Čt 26.4.2018 1:06:19

          Luger46 >> Koukal jsem na instruktážní video pána z UK a neřekl prakticky nic o zmíněných novinkách, ve zkratce materiál je jako u předchozích modelů a že se mu víc líbí stříbrná varianta, super info :-)) Za sebe si myslím, že uvnitř bude na 99% Hagane Drive gear, jako u PA XTB...všechno je to bohužel na jedno brdo, zatím za sebe naprosto zbytečná investice, ale nechme se překvapit...;-)

            NLuger46 - Profil | St 25.4.2018 14:36:12

            Lajnator >> za mě design slabota, zadní část stejná pěkná ale klička a cívka je stejná jak nová ultegra a powerka. Předchozí model je hezčí.

              NLajnator - Profil | St 25.4.2018 12:47:23

              murphyy >> Ahoj to už udělali facelift posledních power aer XTB? To je fofr :-DD

                Nsasan111 - Profil | St 25.4.2018 7:35:53

                mishak >> :-)))) ...nebo přejdi na OKUMA....

                  NAlex00 - Profil | St 25.4.2018 6:22:57

                  mishak >> Omladit tvé super ultegry XSA a pořídit k nim ještě jeden pár starých dobrých ulteger .. :)

                    Nmishak - Profil | Út 24.4.2018 20:16:17

                    Slovy klasika.......díky py.., ale dik

                      Nsasan111 - Profil | Út 24.4.2018 16:20:13

                      mishak >> ... a máš to, každá rada dobrá , né... :-)))

                        Nfeederjaro - Profil | Út 24.4.2018 15:41:59

                        😂😂😂

                          NBambi.SpP - Profil | Út 24.4.2018 14:53:01

                          mishak >> Že jsi plnoletej a rozhodnutí bude na tobě

                            Nmishak - Profil | Út 24.4.2018 10:46:31

                            Ahoj páni,
                            možná je to někde v diskuzi níže, ale i tak se zeptám. Uvažuji po odzkoušení Ultegra CI4+ 14000 XT-C o jejich koupi a omlazení starých shimano super ultegra XSA.

                            Co myslíte ????

                              Nkkkarlos - Profil | Čt 19.4.2018 0:56:12

                              p3pr0s >> pěknej kulich má ten pán na tom videu...

                                Nmurphyy - Profil | St 18.4.2018 20:26:14

                                feederjaro >> tak uz to maju aj na stranke, cize prevod 4,3 485g
                                https://www.youtube.com/watch?v=zlmLfQFrOhM
                                https://www.youtube.com/watch?v=Rbj5WG49IlE

                                  NVendys2 - Profil | Út 17.4.2018 7:17:52

                                  Ahoj všem, vím, že už se to tady možná řešilo, ale poradí prosím někdo, které cívky a jestli vlbec nějaké pasují na navi Shimano Aero Technium MGS 10000 XSB ? Chci jen velikost 10 000 a jak se zdá, tak už jsou nesehnatelné. Předem díky za rady

                                    Nroxtidy - Profil | Pá 13.4.2018 18:00:19

                                    Greysmen >> tak jsou na světě. Chlapi, díky za tipy ;-)

                                      NGreysmen - Profil | Pá 13.4.2018 15:51:05

                                      roxtidy >> pokud se ti zdají tenké tak dej dvě a na drážky se vykašli proti povolování šroubku z kličky je tam tam ta plastová vložka

                                        Červené karty: Matyášek