Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NKarhu - Profil | Pá 13.4.2018 14:06:21

roxtidy >> Já jsem tam dal normální tenkou podložku bez drážek a na to jsem vyseknul stejný rozměr ze silikonu. Utahuju s citem a ty výstupky se zamáčknou do silikonové podložky,funguje to úplně v pohodě.

    Nroxtidy - Profil | Pá 13.4.2018 13:48:38

    Greysmen >> nj, ale vsechny klasicke podlozky jsou v tomhle rozmeru prilis tenke :-(

      NGreysmen - Profil | Pá 13.4.2018 8:03:23

      roxtidy >> velkoplošná podložka z dírou 3 max 4mm samozřejmě nerez 😉

        Nroxtidy - Profil | Pá 13.4.2018 7:55:35

        pizzamuzik >> já sem právě taky v práci takže nemám jak :-)))

          Npizzamuzik - Profil | Pá 13.4.2018 7:20:03

          roxtidy >> no to bych musel omerit a ted jsem v praci...oměř tu origo.

            Nroxtidy - Profil | Pá 13.4.2018 7:13:32

            pizzamuzik >> nevíš ještě prosím tě jaký má ta podložka rozměr? Já že bych ji zkusil koupit... Kousek z práce je spojovací materiál tak je tam určitě budou mít a jen bych si pilnikem udělal drážky

              Npizzamuzik - Profil | Pá 13.4.2018 6:42:03

              mary >> no u nekterych navi to nevadi, ale mel jsem treba navi i ktereho kdyz jsi dotahl klicku, tak sroub od klicky, bez te podlozky drel karter navijaku. Takovy ten vystupek. A pak taky jak na DG jsou ty zoubky, tak ja uz presne nevim jak to tam je udelane, ale vymackavas si je bez te podlozky a nebo si tim nicis sroub.

                Nmary - Profil | Pá 13.4.2018 6:37:30

                roxtidy >> Včera se mi stalo to same :-) ale funguje to stejně i bez toho jak je to možné? :-)

                  Npizzamuzik - Profil | Pá 13.4.2018 5:27:57

                  roxtidy >> To je to do čeho strkáš osičku kličky. No až spotřebuju tyhle, tak příště už si nechám vytočit jen 2mm podložky.

                    Nroxtidy - Profil | Čt 12.4.2018 22:53:27

                    pizzamuzik >> hele já popravdě netuším jak to tam je a proč to je takhle drazkovane a musí to zapadat. Co je DG?

                      Npizzamuzik - Profil | Čt 12.4.2018 21:53:38

                      roxtidy >> no ja tu drazku delal o neco hlubsi, nez je vystubek na DG, aby mi podlozka dolehla plochou na plochu DG a drazka jen zabranuje pootaceni osy klicky v DG. Je to tak ne?takze cca milimetr

                        Nroxtidy - Profil | Čt 12.4.2018 21:50:10

                        pizzamuzik >> ono tam bude stacit tim pilnikem jen tak liznout ne? Tloustka originalu je mozna max tak 1,5mm

                          Npizzamuzik - Profil | Čt 12.4.2018 21:46:45

                          roxtidy >> ano silnejsi jsou, nevadi to konstrukcne nicemu, ale vyzuelne mozna te to muze ze zacatku trosku trapit :) ja jsem to prehnal, ale kdyz jsem to daval soustruznikovi, tak jsem pocital cca milimetrovou drazkou a 2 mm jsem si rikal materialu, aby to bylo neznicitelne :) a prehnal jsem to. Holt chybami se clovek uci :)

                          Daval jsem to uz klikom do sesti navijaku a nikdo si nestezuje :)

                            Nroxtidy - Profil | Čt 12.4.2018 21:43:29

                            pizzamuzik >> si moc hodnej. Ale ja zitra vecer pdjizdim na ryby a musim to do te doby nejak poresit :-) Holt to odprdne tatka strojar :-))) Jen nevim jestli bronz nebo silon.
                            Jeste koukam na ty tvoje podlozky a jsou silnejsi nez ty origo ne? nevadi to nicemu?

                              NCalex - Profil | Čt 12.4.2018 21:39:12

                              pizzamuzik >> Dobrá zásobička.:-))))

                                Npizzamuzik - Profil | Čt 12.4.2018 21:23:38

                                roxtidy >> mam udelane bronzove...jestli chces...jen tam neni drazka, ale tu si tam vypilujes, nebo ti ji tam vypiluju ja :)

                                  NCalex - Profil | Čt 12.4.2018 21:15:46

                                  roxtidy >> To je běžný, je to šmejd nebo jsi to moc dotáhl. Pokud neseženeš origo, tak se to řeší mosaznou podložkou, do který se vypilujou drážky. Už to tu někde taky bylo. Tahle slitina ráda praská....

                                    Nroxtidy - Profil | Čt 12.4.2018 20:43:30

                                    Ahoj, dneska jsem zjistil že mi na Ultegre Ci4 Xsa praskla takhle stříbrná vroubkovana podložka... Je to problém? Lze něčím nahradit?

                                      Nhajetotom - Profil | St 11.4.2018 11:42:27

                                      Ahoj, nevite, zda do navijaku SHIMANO SPEEDCAST 14000 XTB lze dodat nejake lozisko ? Popr vymenit nezapouzdrene za lepsi zapouzdrene ?

                                        NciciN - Profil | Út 10.4.2018 19:26:27

                                        čabi >> jj, už jsem dostal info...domlouval jsem se i přímo s Kubou "Lajnátorem", že by mi dvě mohl poslat..

                                          Červené karty: Matyášek