Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Nčabi - Profil | Út 10.4.2018 19:12:30

ciciN >> však ty pasují na PA XT. Mám na je na jednom páru XTA a v pohodě.

    NGreysmen - Profil | Út 10.4.2018 13:53:05

    marec >> no vidiš záhada vyřešena, teď jen sehnat soustružnika, kterej ti to pouzdro vytoči přesně.aby nevaklalo

      Nmarec - Profil | Út 10.4.2018 13:47:22

      Greysmen >> Mas pravdu, to plastove puzdro je volne, ked hybem s hlavnou hriadelou, tak je vidiet cez tu malu dieru v podlozke ako sa naklana ten radic. Dakujem

        NGreysmen - Profil | Út 10.4.2018 8:39:14

        marec >> no z 90% je to vyběhaná wormshaft hřídel to to znamená, že už má vyběhané drážky(širší než by měli být). Pak by ještě mohl být volný řadič v pouzdru. Muselo by se nechat udělat nové přesné pouzdro, sám řadič je tak tvrdý že ho horko těžko ošoupeš, to by se spíše ulomil. ubroušené řadiče jsem viděl jen jednou a to bylo u 14let starých navijáků které nikdy neviděli servis.

          Nmarec - Profil | Út 10.4.2018 8:12:21

          Greysmen >> Dakujem za odpovede, ano robi to ked ide na prazdno, ale ked dam dolu cievku tak to nerobi. To je asi ten valcek co je do spicu ze? Da sa zohnat niekde, ktovie ci pomoze vymena? Asi aj hriadel bude vyčaptana....

            Nkritik - Profil | Út 10.4.2018 7:53:34

            Luger46 >> Ty , velký matičkáři....:))

              NLuger46 - Profil | Út 10.4.2018 0:17:26

              ciciN >> sedí dobře

                NLuger46 - Profil | Út 10.4.2018 0:15:35

                kritik >> tos na tomhle si privlastnuji zasluhy:) kdo ty matice vygoumal že sedí?

                  NMaskot - Profil | Po 9.4.2018 21:29:33

                  Zdravím nemáte tu někdo za rozumnou cenu naprodej náhradní cívky na power airo XT nebo xta děkuji velikost 6000

                    Nkritik - Profil | Po 9.4.2018 21:23:36

                    ciciN >> Zcela určitě :)

                      NciciN - Profil | Po 9.4.2018 21:22:42

                      kritik >> už jsme se nějak asi domluvili, tak snad to splní očekávání :D

                        Nkritik - Profil | Po 9.4.2018 21:19:04

                        ciciN >> Matice na PA XT objednával Lajnátor tuším v Ravenu..... Třeba bude ještě nějaké mít.
                        Taky jsem měnil.

                          NBambi.SpP - Profil | Po 9.4.2018 20:57:20

                          ciciN >> Zkus Raven seženou ledasco

                            NciciN - Profil | Po 9.4.2018 20:53:48

                            MíraP >> díky, zkusím se poptat, kdyžtak objednám :)

                              NMíraP - Profil | Po 9.4.2018 20:46:37

                              ciciN >> ....

                                NciciN - Profil | Po 9.4.2018 20:41:27

                                čabi >> našel jsem tam sice nějaké, ale většinou jsou určené na Aero Technia. Nevím právě jestli by ty matice mohly pasovat i na PA XT, tipoval bych, že na těch Aero Technium budou asi o chlup větší, ale třeba se pletu a je to stejné...uvidím jestli někdo něco přímo doporučí ;)

                                  Nčabi - Profil | Po 9.4.2018 20:12:47

                                  ciciN >> na ebay se dají koupit

                                    NciciN - Profil | Po 9.4.2018 20:05:35

                                    Zdravím, nemáte někdo tip, kde a za kolik přibližně by se daly sehnat jednoduché matice brzdy na Power Aero XT? Nějak se nemožu domluvit s tím BaitSpoolem po letech používání klasiky :D

                                      NGreysmen - Profil | Po 9.4.2018 19:36:59

                                      marec >> to dělá řadič wormshaft hřidele když přejíždí přez kříž na hřideli. Pokud je volnějši tak to bude při volném točení lehce pocvakávat.

                                        Červené karty: Matyášek