Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NBambi.SpP - Profil | Po 9.4.2018 18:48:12

marec >> To dělá asi jenom když to zkoušíš na prázdno nebo ne?

    Nmarec - Profil | Po 9.4.2018 13:26:49

    Zdravim páni chcel by som sa vas spytat ci neviete mi poradit, na ultegre XSA pri chode navijaku v case klesania cievky (hriadele) pocut take cvakanie, neviete co by to mohlo byt? Robia to uz dlhsie ale mazal som a doplnal loziska, myslel som ze ked to otvorim budem vediet co to robi ale nic som nezistil, na chode navijaku to nerobi problem.

      NLoskac - Profil | St 28.3.2018 19:13:51

      Děkuji Custom Reels (Lajnatorovi) za zaslaní komponentů na Ultegry XT tet šlapou jak za mlada 😀

        Nkkkarlos - Profil | Ne 25.3.2018 22:44:50

        honzina >> Tak to opravdu netuším kde, já je nikde neprodávám ;-)

          Nhonzina - Profil | Ne 25.3.2018 20:06:20

          kkkarlos >> kde se dají koupit takovy madla?

            Nvundu - Profil | Pá 23.3.2018 19:51:10

            Kokodryl >>
            taky znám jednu černou se zlatými prvky

              Nnekut - Profil | Pá 23.3.2018 14:52:02

              kkkarlos >> Chápu, dík. Před nějakými 40lety jsem se potkal s člověkem, který se léta zabýval čím ošetřit dřevo právě na tyhle účely. Trocho mi utanulo, že mluvil také o napouštění teplým voskem, mimo hodně jiného. Je to pryč. Ořechu mám dost, ale asi ne turecký............ Jo - moji známí, moře let zkušeností s exot. dřevem, mi na otázku, z čeho bych měl vyrobit držadlo na příborový nůž, řekli, samozřejmě ořech. Ale on ten mahagon by také nevypadal zle......

                Nkkkarlos - Profil | Pá 23.3.2018 12:22:50

                nekut >> Mahagon je tady, ten je jenom napuštěn voskem ....

                  Nkkkarlos - Profil | Pá 23.3.2018 12:20:04

                  pizzamuzik >> Dík

                    Nkkkarlos - Profil | Pá 23.3.2018 11:58:23

                    nekut >> Děkuji, je to dřevo, turecký ořech. Povrchovou úpravu si nechám ale pro sebe, stálo mě to dost času a pokusů než jsem na to přišel.

                      NLuger46 - Profil | Pá 23.3.2018 11:54:37

                      Poprvé u vody a šlapou zatim na jedničku. Ráno teplota nula a nezatuhly. Kubova kura zabrala:)

                        Nnekut - Profil | Pá 23.3.2018 10:37:33

                        kkkarlos >> No nádhera, jestli se prosím mohu zeptat, je to umělá hmota, nebo dřevo. Vypadá to jako mahagon, ovangol nebo tak něco. Mahagon se používá na lodě, tak by to bylo stylový. Jestli je to dřevo, tak čím to probůh napustit, lodním lakem? :-) :-). Dík za odpověď.

                          Npizzamuzik - Profil | Pá 23.3.2018 9:27:39

                          kkkarlos >> klobouček!!...krasná prace!

                            Nkkkarlos - Profil | Pá 23.3.2018 8:54:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Hlásím hotovo ...

                              NFalen - Profil | Čt 22.3.2018 14:50:46

                              Lajnator >> I jsem nad tím uvažoval, ale celková cena by byla mimo rozpočet, ktery jsem i tak přetáhl, protoze byvaly majitel se mnou vy.ebal. Verim, ze kdybych to udelal jak se patri tak by to byly krasne navi,ale i tak si mysim ze bude zena spokojena.

                                NLajnator - Profil | Čt 22.3.2018 13:33:04

                                Falen >> Ahoj, zajímavý nápad, škoda jen těch hnědozlatých a chromových doplnků, už se to bohužel tluče...udělat komplet černou cívku i ostatní dopnky, tak by to nemuseo být zlý ;-)

                                  Njircek - Profil | St 21.3.2018 19:50:36

                                  Nemate nekdo informace k temto navi? Jedna se o Shimano Activecast..Vypadaji tuuuze hezky :) Vychazi neco kolem USD100..

                                    NCalex - Profil | St 21.3.2018 11:30:00

                                    Kučík >> Tě pěkně natáhli.😂😂😂

                                      NKučík - Profil | St 21.3.2018 11:05:31

                                      Calex >> Ta zlatá byla šílená cena 60 peněz za vše.Jo kliky i cívky musel zůstat jenom hliník.Link najdu v kompu.

                                        Červené karty: Matyášek