Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NCalex - Profil | St 21.3.2018 10:53:06

Kučík >> Je to hezký a od nich to drží. Cena směšná? :-))) Taky ty kliky chtěli komplet rozebraný ? Cívky na UL FB na Ali, tak tam bych je nehledal. Myslím, že víc lidí je shání, když tak hoď prosím odkaz, dík, L.

    NKučík - Profil | St 21.3.2018 10:34:28

    Calex >> Ahoj řišli mi z ali cívky ul.fb 5000 a na 4000 pasují.

      NKučík - Profil | St 21.3.2018 10:17:05

      Calex >>Čau včera sem byl v galvanice pro cívky a kličky ještě jednou dík za typ.

        Nmurphyy - Profil | So 17.3.2018 14:58:11

        feederjaro >> chytat sa da so vsetkym a dnes uz vacsina navi co to vydrzi, otazka aky to ma chod. vyzera ze nejaka kopia medzi techniom a ultegrou, dnes uz vyvoj navi robi len par firiem a aj to sa setri kde moze, jeden koncept sa aplikuje na vsetky typy tried atd. a nie vzdy akoze vylepsenie pomoze, Kubo to tu spominal>>super slow 5 napr.
        ak by som nemal navi na kapre, a ten bol za 75 E, kludne by som ho bral ale musel by som predtym ho mat v ruke. a klucka nie je az taka strasna :D

          NKokodryl - Profil | So 17.3.2018 13:23:43

          feederjaro >>
          Robia ho aj v čiernom a s krajšou kľučkou.

            Nfeederjaro - Profil | So 17.3.2018 11:57:49

            Tonixpro Virtuoso xt
            Chytajú s nim na mori, kde sťahujú 200gr montaže. Vyzerá dobre, má dve cievky. Jednu plytku a druhú hlbokú (0,40/475m) A nestojí veľa cca 75€.
            Len nekrytizujte kľučku, vzhľadovo nie je nič moc, ale praktickejšia pri sťahovaní montáže.

              Nmurphyy - Profil | So 17.3.2018 0:51:06

              feederjaro >> :D
              popravde, asi uz prehanaju s tou total ciernou vsade, ale chapem ze potom je akoze dopyt :) sice to uplne cierna nebude, tak ako sa lisia ultegry, potom ultegry ci4, a PA, tak ta farba na techniu bude ina, z fotky sa to neda velmi vycitat, ale tipujem mozno tmavo modru metalizu, velmi do tmava. asi by mala byt najkrajsia podla japoncov, kedze vlajkovka :)

              a to nehovorim ako tu uz zaznelo, o tom madle, no strasnee, sice to asi usteri na grame, ale to sa predsa nerobi :) resp. my to nechceme
              za mna, mne sa dizajn predosleho modelu mgs xtb s jemnymi doplnkami chromu brutal pacil, skoda ze bol s baitr. spool. klasicke xsb uz mi prislo dost vyzyvave
              ale som zvedavy ako zaposobi nove technium, za mna predpoklady na to ma, teda ak mu odpustime to madlo :))))

                Nfeederjaro - Profil | So 17.3.2018 0:30:30

                murphyy >> Presne😉

                  Nmurphyy - Profil | Pá 16.3.2018 22:36:34

                  vendys-vt >> ze uz len kupit tri kusy tych novych technii a moze prehodit madla :)

                    Nvendys-vt - Profil | Pá 16.3.2018 22:02:08

                    feederjaro >> Njn. sám si píšu, sám si taky odpovídám...
                    A tak nám napiš, cos´ tím myslel?

                      Nfeederjaro - Profil | Pá 16.3.2018 21:24:31

                      feederjaro >> Už len kúpiť tri kuse a prehodiť madla😀

                        Nfeederjaro - Profil | Pá 16.3.2018 21:23:56

                        No ja mám doma fungl nové drevené madla na staré Power Aero 10000 xta. Tam by pasovali na toto nové Technium😀

                          Nicokarp - Profil | Pá 16.3.2018 10:57:50

                          murphyy >> Ano,suhlasím s tebou,presne ako píšeš.

                            Nmurphyy - Profil | Pá 16.3.2018 10:41:55

                            icokarp >> jasne, aj ja som rad ze aspon technium si nechalo svoj typicky klasicky vzhlad. ten novy dizajn so skosenym telom ani ja nevitam, ale tak co uz. a ze uz aj pre power aero..
                            cize teraz vyzeraju vsetky rady pod techniom ako ultegra

                            na druhej strane, ak by to neurobili takto, vyzerali by vsetky rady ako technium plus minus :)

                              Nicokarp - Profil | Pá 16.3.2018 9:16:23

                              murphyy >> Ok,išlo mi len o to,ako píše aj Peter.

                                NPeter94 - Profil | Pá 16.3.2018 9:04:25

                                icokarp >> ahoj,nechystam sa ich kupovat 😀
                                Ale ano ,zohnat a vymenit madlo by bola malickost
                                Bal som sa ,ze bude vypadat ako ultegra ,ale chvala bohu je to dobre

                                  Nmurphyy - Profil | Pá 16.3.2018 9:02:26

                                  icokarp >> nizsie rady som myslel vsetko od technii dole :)

                                    Nicokarp - Profil | Pá 16.3.2018 8:30:34

                                    murphyy >> Píšeš o nižších radách,prečo to potom dali aj do Spinu pre Japan trh?

                                      Nmurphyy - Profil | Pá 16.3.2018 8:01:11

                                      icokarp >> u technii sa nemuseli vracat, tam ten tvar zadnej casti bol vzdy taky, nie skoseny ako zacali davat do nizsich rad

                                        Nicokarp - Profil | Pá 16.3.2018 7:22:52

                                        Peter94 >>Ahoj pekná mašinka,konečne ten zadok urobili podla mojich predstav a vrátili sa k tomu,čo robili pekné v minulosti,to madlo nebudem komentovať,ale ako ťa poznám ty si s tým hravo poradíš.

                                          Červené karty: Matyášek