Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NCalex - Profil | Ne 11.3.2018 21:19:15

Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.3.2018 21:14:16 >> Bojovky GTM Aera a Stradicy si nechávám dělat taky.....Právě proto jsem ve většině přešel na předky a nedávno jsem zbavil i BTR.......

    NRadek Fox - Profil | Ne 11.3.2018 21:14:16

    Calex >> Jsi šikovný, což je dobře, přeji ti to ;-) Já rozebírám maximálně cívky a měním v nich podložky, na ostatní práce kolem motadel vždy oslovím profíky ;-)

      NLajnator - Profil | Ne 11.3.2018 21:09:58

      jircek >> Ahoj, nečetl jsem všechny příspěvky, ale z reakcí jsem pochopil, že už ti někdo poradil? černé podložky patří nad oscillation pawl, mezi wormshaft a plast/ tělo navijáku a jedna je ještě na jednom místě vně navijáku. Pak je ještě jedna shora na plastovém futru horní strany worm shaftu (u jednocestném ložiska) ta ale bývá z pravidla bílá a má jiný průměr...jinak zrovna LC není úplně vhodný naviják na učení, držím palce ;-) J.

        NLajnator - Profil | Ne 11.3.2018 21:01:54

        sindeji3 >> Ahoj rozhodně nechci nikdy zesměšňovat tvůj dotaz, je dobře že si se zeptal před než po akci v Norsku!! nicméně otázky zní podobně jak dotaz, jestli vydrží sériová fabia vydrží ostrou rychlostní zkoušku really :-)

        Všeobecně platí, že žádný smekací navijáky není konstrukčně vhodný na tento typ rybolovu. Spousta výrobců tvrdí že ano, ale v reálu to není ani technicky dlouhodobě možné. Proto se vyrábějí multíky, které jsou na tento typ zátěže stavěné. Ze zkušenosti je lepší si na místě raději nářadí půjčit (ideální s eletrickým návinem) než kvůli jedné akci utrácet peníze za věc, která si ti bude následně válet x let ve skříni. Užij si výlet ;-) J.

          NPíňas - Profil | Ne 11.3.2018 20:54:43

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.3.2018 20:51:42 >> Přesně tak, když pak vidím čeho jsou někteří jedinci schopní tak mi zůstává rozum stát. Když se díváš pod roku profíkům servisákům tak to vypadá hrozně jednoduše ale jelikož už mají za sebou tisíce kusů navi rozebraných a složených tak je to pro ně rutina a sranda

            NCalex - Profil | Ne 11.3.2018 20:54:34

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.3.2018 20:40:04 >> Já mám všechny mašinky OK.:-) Tenhle problém jsem měl nedávno u velkejch Spherosů..U nich bylo vypodloženo 4 kusy podložek jednocestné ložisko.....Přitom stačilo obrousit jeden neopracovaný nálitek ze vstřikolisu z výroby....Prostě to takhle na montáži v Malajsii pořešili....

              NRadek Fox - Profil | Ne 11.3.2018 20:51:42

              Píňas >> Čau Lukáši, rozdělával jsem torzo S5000T a snad deset minut mi trvalo. než jsem přišel, jak vysunout zarážku zpětného chodu. Kdybych to dělal u nového navijáku, tak u toho sedím ještě teď, jelikož bych se bál více zabrat. No, proto jsou odborníci na všechno a já je s radostí využiji i zaplatím, než bych si domršil dobré a funkční věci ;-)

                NPíňas - Profil | Ne 11.3.2018 20:42:31

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.3.2018 20:40:04 >> Přesně tak Radku,stačí tu jednu malou mrchu ztratit a jsi v řiti. Ve finále to skončí v servisu jako reklamace

                  NRadek Fox - Profil | Ne 11.3.2018 20:40:04

                  Hoši, asi jsem škodolibý hajzlík, ale hezky jsem se zasmál :-)))) Dopadl bych úplně stejně, a to je právě ten důvod, proč dávám navijáky k servisákovi, který ví, co dělá. Snad se Vám to podaří zkompletovat a motadla budou fachčit, držím palce ;-)

                    NErva - Profil | Ne 11.3.2018 20:28:00

                    jircek - Nádhera 😂😂

                      Njircek - Profil | Ne 11.3.2018 20:23:59

                      Calex >> Jj, vidíš dobře.. tam to nepude. Zítra vytáhnu rozumy z Kanclera a dam vědět..

                        NCalex - Profil | Ne 11.3.2018 20:07:47

                        jircek >> Nesedí to na hřídeli...Je to až za tou přepážkou se dvouma dírama, nalepený na tý závoře (č.540, jestli dobře vidím) co máš na fotce se dvouma šroubkama, nakreslená na schematu podložka asi nebude.......,vymezuje a přitlačuje to jenom futro.:-))))

                          Njircek - Profil | Ne 11.3.2018 19:54:50

                          Calex >> Tam to nesedi chlape, teda jestli jsem to pochopil spravne. Myslel jsi to mezi worm a ten plast? Ty podlozky jsou moc male..Bude to nejaka bejkarna..

                            NCalex - Profil | Ne 11.3.2018 19:29:30

                            jircek >> To dáš. :-) Pak dej vědět....

                              Njircek - Profil | Ne 11.3.2018 19:07:05

                              Calex >> Mam wormy nahradni, tak zkusim to na ne nalozit a zjistit, jestli je to ono. Jinak se tam nejde dostat, je tam nejaka svorka na tom dilu, kde jde hridel a tu neoddelam, takze worma nevytahnu..Pracne jsem vytahoval ty plasty co tam byly a za pomoci paratek je zase vracel zpet :)

                                Njircek - Profil | Ne 11.3.2018 18:59:55

                                Calex >> Poslu ti citelnejsi schema, ale bblc to ma jinak, neni kde to tam dat. Zkusim zitra jeste Kanclera, vemu mu frgal, at mi poradi :)

                                  NCalex - Profil | Ne 11.3.2018 18:58:05

                                  jircek >> Jedna je ještě na zadku futra červové hřídele,přilepený vazelínou na tý destičce se šroubkem.:-)).Koukám, že to tam máš taky odemčený. Nemám přesně tohle schema a schemata na šímu nějak nefungujou....

                                    Njircek - Profil | Ne 11.3.2018 18:55:50

                                    Erva >> takhle krasne jsem to rozjebal :)

                                      Njircek - Profil | Ne 11.3.2018 18:54:46

                                      Calex >> Dekuju, zkusim to ..

                                        Njircek - Profil | Ne 11.3.2018 18:53:25

                                        Erva >> O to nejde Radku, ja mam penez na rozdavani :) Bavi me to a chci se v tomhle posunout, sak to znas .. A neni to nic tezkeho ..

                                          Červené karty: Matyášek