Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NKubacarp1 - Profil | Čt 15.3.2018 14:17:26

Kdyby měl někdo kdo ví o jaké navijáky jde zajem, už pro ně nemám využití a je škoda aby ležely doma:

Nabízím: Prodám dva kusy legendárních navijaku Shimano Power Aero Type. Přestřikany do barvy purple smoke(tmavě fialová metalíza) servisovany a upravovány u Custom reels cz(Lajnator). Střeva naprosto v top stavu. Stejně tak jako vzhled navijáku nejeví známky používání. Náhradní cívky v ceně. Pouze osobní předání Praha a střední Čechy. Cena 14 000,- za oba.

    Nnekut - Profil | St 14.3.2018 19:56:12

    kkkarlos >> Bohužel pro ně jsme tam v tu chvíli nebyli................

      Njina - Profil | St 14.3.2018 12:48:44

      Ahoj, nevíte kde bych sehnal šroubky do navijáku z venčí na tu zadní krytku u Shimano Power Aera?

        Nkkkarlos - Profil | St 14.3.2018 11:35:38

        nekut >> Vysunout ven se dá, ale druhá dírka na klice není. Nevím proč tu myšlenku nedotáhli do konce...

          Nnekut - Profil | St 14.3.2018 11:06:43

          kkkarlos >> No moc hezké. Tuším správně, že se po vysunutí závlačky dá posunout klička o dírku ven?

            Nkkkarlos - Profil | Út 13.3.2018 22:00:24

            A taky oprava jednoho veterána, materiál bakelit ze staré dveřní kliky.

              Nkkkarlos - Profil | Út 13.3.2018 21:59:11

              Před finálem...

                NOndrej.B. - Profil | Út 13.3.2018 20:25:24

                Ahoj, vim, ze to sem moc nepatri, ale neprodavate nekdo starsi model dvou power aera? Dekuji

                  NHuli - Profil | Út 13.3.2018 19:12:05

                  Chtel bych vam kluci podekovat za doporuceni Slug Slima. Promazano a je to uplne neco jineho. :)

                    NCalex - Profil | Út 13.3.2018 12:37:31

                    gibbon >> Soudruzi z NDR udělali někde chybu. :-)

                      Nsindeji3 - Profil | Po 12.3.2018 14:16:01

                      Lajnator >> Kouknu tam, třeba se tam časem objeví menší.

                        NLajnator - Profil | Po 12.3.2018 13:42:45

                        sindeji3 >> Koukni na ebay, tam to ještě seženeš např zde ve vetší velikosti ;-) https://www.ebay.co.uk/itm/daiwa-emblem-x-reel-5500​A/323047910732?hash=item4b3727ed4c:g:-R8AAOSwuShadC​8J

                          Ngibbon - Profil | Po 12.3.2018 13:40:07

                          a tu ďalší ktorým majiteľ ťahal pilkre na tresky :-)) našťastie ho doebabral hneď na začiatku výpravy tak ho aspoň nestihol zasoliť

                            Ngibbon - Profil | Po 12.3.2018 13:37:21

                            takto to vyzerá keď si niekto myslí, že 3000 certace s magsealed je navijak na more, a ešte ho po love ani neopláchne....

                              NLajnator - Profil | Po 12.3.2018 13:34:52

                              p3pr0s >> Ahoj jj díky ;-)

                                Np3pr0s - Profil | Ne 11.3.2018 23:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Lajnator >> Mám dojem, že jsi měl na mysli navijáky Van Staal VSB Titanium Bail Spin Silver 250.
                                To jsou navijáky dělané na extrémní mořský jigging:-)

                                  Nsindeji3 - Profil | Ne 11.3.2018 23:03:17

                                  Lajnator >> Oni používají pilkery tak kolem těch 150-250g a nechytají primárně velké ryby. Ale stejně... ještě to promyslím, ale spoďák, který se nezničí v Norsku asi nenajdu, takže si koupím spoďák čistě na to, k čemu je určen a to Norsko pořeším jinak.
                                  Stejně ten spoďák sháním v co nejmenší velikosti, protože ho chci vyměnit za tu dosavadní Okumu, která je na nošení moc velká a nemotorná. Ideální by byl třeba starej emblem x4500a, ale to těžko seženu. Přemýšlel jsem o Shimanu Ultegra 3500 XSD Competition.

                                    NLajnator - Profil | Ne 11.3.2018 22:38:48

                                    sindeji3 >> nechtěl jsem jmenovat, abych zase někoho nepopudil ;-) ale Penn je právě jeden z příkladů co jsem zmiňoval, kvalita už není dávno co bylo, opět jako u většiny navijáků dnes. Tváří se bytelně ale to je tak vše.

                                    Na hlubinou přívlač s kilovým pilkrem na druhou stranu odpálíš téměř vše...to je právě problém starých power aera z japonska, kde se používají primárně na moři podobným způsobem, na což klidně 10 eloxů i převodů 3.9 krátkých. Na kapry super, ale ne na zmíněnou zátěž!! Naviják, který něco podobného dlouhodobě vydrží, musí být zpřevodovaný hodně "do pomala" systémem několika násobného soukolí, navíc z top materiálů!

                                    Co vím, tak jedna americká firma vyrábí celokovové smekací navijáky, nevybavuji si jméno, ale ty jsou určeny pro chytání kostlínů a podobných příšer, tam bych se toho tolik nebál, nicméně naviják stoji 1200 dolarů :-// stejnou službu ti udělá multík střední třídy, určitě celokov...ale ja řikám, škoda peněz, raději bych si je půjčil na místě...

                                      Njircek - Profil | Ne 11.3.2018 21:53:58

                                      Lajnator >> Dekuju za odpověď. Takže tu jednu dam na díl 5838 a ta druhá na to místo vně navijaku bude kde prosím tě? Omlouvám se, ze se ptám tak hloupě. Jinak LC už jsem složil, přede jako kočička, jen ty dvě podložky mi zbyly..

                                        Nsindeji3 - Profil | Ne 11.3.2018 21:31:47

                                        Lajnator >> Ahoj, já to sháním pro dědu, on jede. Už byl dvakrát, poprvé to odchytal s multíkem Leeda Icon M30. Ale ten bytelný nebyl. Brzy se rozbil řadič šňůry a ten navíc to s ním byla dřina (převod nic moc).
                                        Minulý rok měl levnou Okumu Distance Surf DS80, ten byl v pohodě (tu co jsem měl v bazaru není ona, aby mě někdo nenařknul) a tahal na ní i prasotresky :-). Ale samozřejmě, že je dorasovaná (je použitelná, ale už to není ono).
                                        Teďka sháním jak spoďák, tak něco na to Norsko. Někdo mi doporučoval Penny Spinfisher, ale bojím se, že pak bude nepoužitelnej.

                                          Červené karty: Matyášek