Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Erva - Profil | Ne 11.3.2018 18:42:28

jircek - To je tak když má někdo erotické ruce , co chytnou, to dojebou :-)))) a je jim líto pár stovek za servis u Lajnátora :-)))) Nazdar Jiřino a jelikož jsi mně v minulosti něco daroval , tak by jsi to měl u mě jako kámoš grátis :-)))

    Calex - Profil | Ne 11.3.2018 18:41:53

    jircek >> Jak jsem psal...jedna je z pod jednocestnýho ložiska, z místa kde čumí futro hřídelky Wormu a druhá je 2298........Snad mám správný schema, na tom Tvojem je to nečitelný.....

      oreno - Profil | Ne 11.3.2018 18:24:57

      jircek >> skus este preskumat pozorne(lupa+svetlo pod roznym uhlom) dosadaciu plochu jednocestneho, ci neidentifikujes otisk podlozky pri niektorych z otvorov pre sroby

        oreno - Profil | Ne 11.3.2018 18:12:41

        oreno >> Podlozky boli medzi telom navi a jednocestnym v mieste otvorov pre sroby. Dva z troch spojov boli takto vypodlozene

          jircek - Profil | Ne 11.3.2018 18:12:17

          oreno >> Vim o tom, ty příspěvky jsem četl. Jen jsem chtěl vědět, ve kterých místech mohly být, protože mi nikde neseděly..Potrebuju konkrétně nasměrovat a pak je tam zkusím přidat..

            oreno - Profil | Ne 11.3.2018 17:52:26

            jircek >> V scheme mojho navijaku tie podlozky v inkriminovanom mieste vykreslene neboli ... ani uvedene v zozname. Su to tzv. nestandartne suciastky. Vysvetloval to tu gibbon dve-tri stranky spat.

              jircek - Profil | Ne 11.3.2018 17:39:39

              oreno >> Prosim te, kde presne? Cislo dilu..

                oreno - Profil | Ne 11.3.2018 16:25:54

                jircek >> mne vypadli podobne podlozky pri rozborke shimanka spod jednocestneho ked som ho odmontoval od tela navi. Ich polohu na tele aj spodku jedocestneho prezradili mastne kruzky ( u teba nevidim ale nic). Mam za to, ze zabezpecovali rovinnost dosadnutia jednocestneho na telo navi .... tusim pred zopar dnami sa o to pisalo tunak

                  sindeji3 - Profil | Ne 11.3.2018 14:54:18

                  feederjaro >> no já sháním něco aby to nejlépe šlo použít na oboje a nebyl moc velký...

                    feederjaro - Profil | Ne 11.3.2018 14:29:13

                    sindeji3 >> Radsi si kup Penn Slamer, ten nie je drahý. Ten to vydrží určite.

                      sindeji3 - Profil | Ne 11.3.2018 12:34:15

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.3.2018 12:06:50 >> Ok, raději to udělám jinak. Spoďák a mořskej naviják asi najednou nesfouknu... :-)

                        Radek Fox - Profil | Ne 11.3.2018 12:06:50

                        sindeji3 >> Tebou zmíněný naviják není určený na lov ve slané vodě. Rozhodně takovou pitomost nedělej a kup si nějaký k tomu určený. Samozřejmě se nerozpustí a bude navíjet dále, ale sůl je prevít /teď koukám, že to psal i PzD/, a to zejména k materiálům, které budou při styku s ní oxidovat, což můžeš poznat i později ;-)

                          jircek - Profil | Ne 11.3.2018 10:04:42

                          Calex >> Moc dekuju za reakci.. Mrknu na to, ale nejak se mi to nezda - myslim, ze jedna z nich na me vypadla jeste pred wormem :) Kazdopadne Kazda rada pro me cenna. Vyzkousim to..

                            Calex - Profil | Ne 11.3.2018 9:58:20

                            jircek >> Možná ještě nějaký budou.:-)))

                              Calex - Profil | Ne 11.3.2018 9:47:02

                              jircek >> To máš dobrý....na mně jich vypadlo 6ks. 4ks průhledný a 2ks černý.:-))) už jsme se tady o nich bavili.:-) Začíná to v Po 5.3.2018 6:47:40
                              Ta tvoje bude nejspíš nad ,,jezdcem,, vormschaftu a druhá by mohla bejt z pod jednocestnýho ložiska na futře hřídelky......

                                jircek - Profil | Ne 11.3.2018 8:58:12

                                Lajnator - >> Dobre rano kluci. Servisuju stare LC a vypadly na me tyhle dve podlozky. Moc Vas prosim, nevite kam patri?

                                  Pepa z depa - Profil | Ne 11.3.2018 8:04:11

                                  sindeji3 >> proč by neměl vydržet (já osobně preferuju multík)? ryby přece nezdoláváš rolákem ale prutem. ale jak si přesně napsal - budeš muset potom nechat rolák vyčistit a znovu promazat. případně nechat vyměnit kul. ložiska. slaná voda je prevít!

                                    Smrtak - Profil | Ne 11.3.2018 3:24:48

                                    sindeji3 >> opytaj sa clena menom cerman23 (ci kolko. original čerman niečo)

                                      sindeji3 - Profil | Ne 11.3.2018 1:31:42

                                      Ahoj myslíte, že naviják Daiwa Emblem Spod vydrží týden pilkrování v Norsku? V jeho popisu píšou, že se při mořském rybolovu musí potom opláchnout kvůli korozi, ale mě spíš jde o to, jestli třeba vydrží tahání těch ryb z 60m hloubky. Chtěl bych ho potom dál používat na spodování, tak nevím jestli ho tak neoddělám.

                                        Falen - Profil | St 7.3.2018 21:41:39

                                        Čerstvě po nástřiku

                                          Červené karty: Matyášek