Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NFalen - Profil | St 7.3.2018 15:55:53

Tak lakování za mnou. A bylo to přesně naopak,co jsem myslel,že bude v pohodě,byla největší jeb.rna. Asi bude potřeba na dvou kusech vzít do ruky smirek a lehce to znova zaprášit.

    NFalen - Profil | St 7.3.2018 9:33:24

    Prvni vrstva cerne.

      NFalen - Profil | St 7.3.2018 9:32:39

      Fialka

        Nm.uhrik - Profil | Út 6.3.2018 21:20:36

        Lajnator - >> taky bych koupil

          NMifí5429 - Profil | Út 6.3.2018 20:48:37

          Falen >> jsem zvědavej na výsledek, tyhle navi chtěl kupovat kámoš co jsi koupil ty držím palce a těším se na ,,Finále,,:)

            NFalen - Profil | Út 6.3.2018 19:24:01

            Calex >> Díky,za info. Počtu si o tom

              NCalex - Profil | Út 6.3.2018 19:19:04

              Falen >> Je to plast. Známej si dělal zrcátka na oktáfku a použil nejdřív nějakej primer spešl na plasty. Prej je to nutný, má to větší přilnavost k plastu než samotná vrchní barva...... Už stříknutý tím základem to vypadalo dobře.......

                NPepa z depa - Profil | Út 6.3.2018 19:16:05

                Falen >> v tom případě je to jasný a poslouchat se musí. :-))) a povrchovou úpravou bych se nezabejval. důležitější bylo odmaštění který se určitě vydařilo..... :-)))

                  NFalen - Profil | Út 6.3.2018 19:06:49

                  Calex >> Jo pohraju si s tím.Jen z toho lakování mám trošku bobky.

                    NCalex - Profil | Út 6.3.2018 18:58:52

                    Falen >> Povrchofku budeš dělat sám ? Já bych to nedal, bude tam spousta vylepování. Jsem zvědavej, jak se s tím popereš.:-) L.

                      NFalen - Profil | Út 6.3.2018 18:56:01

                      Pepa z depa >> Rozkaz zněl jasně. Nikdo se neptal kdo je kdo :)

                        NPepa z depa - Profil | Út 6.3.2018 18:44:03

                        Falen >> asi to maj výrobci nějak ošetřený vhodnejma materiálama protože určitě nejsi jedinej kdo aceton použil. nakonec trichlorethylen nebo perchlorethylen sou taky dost ostrý. ale de to dělat i šetrnějc.

                          NFalen - Profil | Út 6.3.2018 18:37:32

                          Zítra pulsní myčka s lihem na odmastění a pak lakování.Černá matná metalíza a určitý komponenty do fialova.

                            NFalen - Profil | Út 6.3.2018 18:30:13

                            Calex >> origo nápisy všude zůstaly.

                              NFalen - Profil | Út 6.3.2018 18:28:59

                              Pepa z depa >> Měl jsem strach jestli to nezačne leptat materiál,ale vše přežilo.

                                NPepa z depa - Profil | Út 6.3.2018 18:25:22

                                Falen >> aceton je výbornej na odmaštění kovovýho pajšlu (lepší než benzin) ale to je tak všechno. sou však horší věci než rozpuštěná barva.....

                                  NCalex - Profil | Út 6.3.2018 18:16:59

                                  Falen >> Aceton nesmyl ani nápisy?:-) Slož ho a máš ho v origo.:-)

                                    NFalen - Profil | Út 6.3.2018 16:30:08

                                    Pepa z depa >> Mistr aceton.

                                      NPepa z depa - Profil | Út 6.3.2018 15:35:58

                                      Falen >> ty jofka v čem sto namáčel?

                                        NFalen - Profil | Út 6.3.2018 15:23:04

                                        Barva dole

                                          Červené karty: Matyášek