Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Nmurphyy - Profil | Ne 3.10.2021 21:51:13

m.u.s.k.a >> jj bude to pasovat, nasiel som na nete nejaku schemu z XSB CI4+ 5500, neviem preco na shimano strankach to uz nie je.
cize obidva CI4+ 5500 verzie XSB aj XSC maju rovnaky pastorok aj hlavne kolo (diel 16049)

    Nm.u.s.k.a - Profil | Ne 3.10.2021 20:34:07

    icokarp >> Děkuji za reakci. Pasovat by nejspíš mělo. Pokud bych se nedomluvil s kolegou, který mi nabízel stejnou pomoc jako ty mohl bych se ozvat ?

      Nm.u.s.k.a - Profil | Ne 3.10.2021 20:27:22

      Moc děkuju všem za tipy. Jinak máte pravdu je tam levý závit s drobným stoupáním (zdali by to šlo vyvložkovat netuším). Ozval se mi jeden kolega do sz , že doma má s XCS-sek a že by mělo pasovat. Popřípadě bych zkusil ten servis v Lešeticích. Ještě jednou díky za odpovědi a ať se Vám u vody daří.

        NPíňas - Profil | Ne 3.10.2021 17:24:37

        m.u.s.k.a >> zavolej si do Lešetic do servisu

          Nicokarp - Profil | Ne 3.10.2021 16:51:05

          m.u.s.k.a >> Ahoj,mám dve nové kompletné vnutra z Ultegry CI4+5500XSC su tam aj tieto ozubené kolá,ale či to bude pasovať neviem,treba to zistiť.

            Ndrvoštěp - Profil | Ne 3.10.2021 14:31:56

            kkkarlos >> Jj, souhlas.

              Nkkkarlos - Profil | Ne 3.10.2021 14:08:29

              drvoštěp >> otázkou je jestli tam je vůbec dost materiálu jak na tu vložku helicoil, nebo i jinou vyrobenou vložku. Chtělo by to vidět

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 3.10.2021 14:02:43

                kkkarlos >> Jj, a nebo vyvložkovat a nový závit ?

                  Nkkkarlos - Profil | Ne 3.10.2021 14:00:32

                  drvoštěp >> malý rozměr, jemný a ještě k tomu levý závit...nevím bude se v tomto rozměru těžce shánět. A když už, tak opravná sada bude mnohem dražší nežli nové ozubené kolo.

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 3.10.2021 13:52:15

                    m.u.s.k.a >> Opravná závitová vložka ? https://www.helicoil.cz/cs/?

                      NMartinbati - Profil | Ne 3.10.2021 13:38:59

                        Nm.u.s.k.a - Profil | Ne 3.10.2021 13:30:09

                        Zdravím kolegové, potřeboval bych poradit ohledně navijáku shimano ultegra CI4+ 5500 XSB. Podařilo se mi strhnout vnitřní závit v náboji na ozub. kola ( dle přiložené fotky ). Klička na levé straně . Jde toto ozubené kole někde objednat popř. návrh jak vyřešit. Děkuji za případné rady.

                          Nkkkarlos - Profil | Čt 26.8.2021 13:46:42

                          milanpindryc >> nemáš zač, oni jsou v klidu i komunikují, jen se stává že věci které mají uvedené skladem bohužel nemají ...

                            Nkkkarlos - Profil | Čt 26.8.2021 13:45:48

                            Honza7 >> díky, zatím jsem to pustil k vodě a meju díly postaru ...

                              Nmilanpindryc - Profil | Čt 26.8.2021 11:48:07

                              kkkarlos >> Diky

                                NHonza7 - Profil | Čt 26.8.2021 11:10:18

                                kkkarlos >> Ahoj Karle, jednou za čas ultrazvukové čističky ( starší ) vyprodávají špitály.

                                  Nkkkarlos - Profil | Čt 26.8.2021 10:21:05

                                  milanpindryc >> prubni tady, sice za mě negativní zkušenost, ale peníze vrátili ...
                                  https://www.6000leurres.fr/product_info.php?products_id=53359

                                    Nmilanpindryc - Profil | St 25.8.2021 12:42:09

                                    Ahoj, prosim nevite kde koupit lineroller RD17672 (se zalisovanym loziskem na Stradic CI4+ 4000FB) aby postovne nestalo vic jak ta soucastka.

                                    Diky moc

                                      Njanatak - Profil | Po 5.4.2021 10:42:16

                                      Zdravím nemáte někdo na prodej dřevěné madla na Tica scepter GTX?

                                        Nkaprus - Profil | Po 22.3.2021 6:18:39

                                        drvoštěp >> tak já v tom budu pokračovat 😀👍

                                          Červené karty: Matyášek