Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Nkaprus - Profil | Po 22.3.2021 6:18:03

Greysmen >> klasické kryté navijakove se segrovkama

    Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.3.2021 21:59:31

    kaprus >> Toho ultrazvuku se neboj. Ten jenom ukáže pravdu👍

      NGreysmen - Profil | Ne 21.3.2021 21:31:29

      kaprus >> to ložisko je otevřené nebo kryté?

        Nkaprus - Profil | Ne 21.3.2021 21:25:47

        Specialista >> to bude ono👍👍👍

          Nkaprus - Profil | Ne 21.3.2021 21:24:28

          drvoštěp >> no možná bylo po nich už před tím, ale jako by v nic byl bordylek. Čistil sem jedno znovu a vyfoukaval i vzduchem a znovu mazal a už to nepomohlo. Jako by v nich sem tam něco bylo a na rotoru to šustí ve finále.
          Mám dvě daiwy. Jednu z Japanu a jedu hen tu z bazaru , sezónu jetou. Tu sem koupil kvůli cívce. Ta první po dvou rokach šílené sumcovlacky jede jako samet a ta druhá ležela rok ve skříni a šustí mrcha nepodařená. Tu první sem taky dělal ale nedával sem to do čističky.
          Takže chápu to dobře že se toho nemusím bát, čistit to v tom? Trochu sem nad tím nejdřív přemýšlel a moc nevěřím že to tomu ložisku dělá dobře.

            NSpecialista - Profil | Ne 21.3.2021 21:20:49

            kaprus >> to ložisko bylo 'načnuté' před tím, než jsi ho dal do ultrazvuku. Jenom to nebylo tak slyšet přes staré mazivo
            Já to dělám 'po staru', benzín a pak máznu.. občas se některé rozšustí.. vyhodím, dám nový. Podle mě je to trefený okamžik začátku konce, jestli mi rozumíš

              Nkaprus - Profil | Ne 21.3.2021 21:12:23

              Greysmen >> samozřejmě 😀

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.3.2021 20:53:43

                kaprus >> Není to tím že jede na sucho po tom ultrazvuku ? Já si v ultrazvuku nechávám čistit náchylnější věci a vše OK. Proto mě tvůj dotaz zaujal.

                  NGreysmen - Profil | Ne 21.3.2021 20:52:04

                  kaprus >> když je vyčistíš musíš je zas namazat.

                    Nkaprus - Profil | Ne 21.3.2021 20:42:03

                    drvoštěp >> no já nevím. Mě přijde že šustí po tom. Je to možné?

                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.3.2021 19:00:26

                      kaprus >> Jako ultrazvuk je ,,zničil" ?

                        Nkaprus - Profil | Ne 21.3.2021 18:15:19

                        Zdar chlapci.
                        Měl bych jednoduchou otázku a chtěl jednoduchou odpověď 😀.
                        Dáváte do uz čističky ložiska? Mám totiž silný pocit že sem je v tom akorát zku.vil.
                        Trochu sem to čekal ale musel sem to vyzkoušet 😂

                          Nhigkkigk - Profil | So 16.1.2021 14:01:08

                          Lajnator - >> Dobry den mate nejaka pekna madla na navijaky shimano BB LC dekuji

                            NRadek F.B.C - Profil | Út 12.1.2021 18:24:17

                            Pánové, nechce se někdo zbavit 1 kusu starého BBLC? Ale jen voňavku, nějakou uloženku, co by byla vhodná jako dárek.

                              Nkkkarlos - Profil | Po 11.1.2021 14:40:05

                              statik >> dík, písnu mu...

                                Nstatik - Profil | Po 11.1.2021 13:01:33

                                kkkarlos >> zkus Calexe ,on s tím myslím čistí ty svoje piny.

                                  Nkkkarlos - Profil | Ne 10.1.2021 16:31:00

                                  Kluci nějak se mi s těma repasema roztrhl pytel. Nemáte tip na nějakou slušnou ultrazvukovou čističku? Díky
                                  PS: nové motátka moc nerepasuji, vesměs veterány a tam bývá ten tuk někdy pořádně zatvrdlý a zbytečně mě to čištění zdržuje...

                                    Nlaktibrada - Profil | Ne 10.1.2021 15:14:48

                                    Smrtak >> aha

                                      NSmrtak - Profil | Ne 10.1.2021 11:48:08

                                      laktibrada >> out of stock - vypredane.

                                        Nlaktibrada - Profil | Ne 10.1.2021 11:26:17

                                        Rollbař >> tu sú 3 za 900 ako keby v obchode v anglicku a nové

                                          Červené karty: Matyášek