Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NRollbař - Profil | Ne 10.1.2021 8:30:58

laktibrada >> Jak píšeš. Jsou to jen prachy.... sice to nebyl úplný pakatel, ale což.... Mě spíš než ty prachy serou ty navijáky. Já už je chtěl🙈😂

    Nlaktibrada - Profil | So 9.1.2021 22:45:06

    Rollbař >> no do pči to mi je ľúto keď som pozrel ten odkaz foto 4ks dražil len 2ks taký zavádzajúci inzerát a 450eur za 2ks sa mi nezdala moc dobrá kúpa no hlavne sa tým nezožieraj stalo sa aj keď kur...a nasere ale život ide ďalej tak prajem nech sa ti prachy vrátia a rýchlo ťa to prebolí ešte že suto len peniaze

      NNAVI73 - Profil | Čt 7.1.2021 21:09:18

      Rollbař >> nojo, občas bohužel člověk natrefí na dobytka

        NRollbař - Profil | Čt 7.1.2021 20:56:55

        Jako to asi neee, ale já to poslal tam... to už je asi jedno ale🙈

          NNAVI73 - Profil | Čt 7.1.2021 20:54:41

          Rollbař >> to urcite neskončilo v Německu.

            NRollbař - Profil | Čt 7.1.2021 20:44:49

            Mno ne Kajmanské ostrovy, ale do rajchu... mno co se dá dělat. Min poučení že na eBay jedině kartou🙈 když to nepůjde nic neplatit... a já můžu zase šetřit🙈

              NNAVI73 - Profil | Čt 7.1.2021 20:28:42

              Specialista >> 😁

                NSpecialista - Profil | Čt 7.1.2021 20:26:08

                Logicky má prachy Bery.

                  NNAVI73 - Profil | Čt 7.1.2021 19:20:25

                  Rollbař >> to vypadá že ses asi naučil posílat peníze na Kajmanske ostrovy 😞

                    NRollbař - Profil | Čt 7.1.2021 17:00:59

                    Tady to jsem měl po vyhrané aukce u placení... jiná možnost tam nebyla...

                      NRollbař - Profil | Čt 7.1.2021 17:00:03

                      Řeším to s eBay, bankou i policii... zatím to nijak nevypadá... prodávající měl pouze pár recenzí ale kladných. Nicméně po ukončení akce šlo zaplatit jen převodem na účet. Čož eBay nechrání, to jsem nevěděl. Já čekal na zboží a včera mi přišel varovný e-mail od eBay že účet byl ukraden a nemám nic platit. Já už to ale zaplatil:/

                        Nkaprus - Profil | Čt 7.1.2021 16:40:51

                        Rollbař >> trochu to sleduju. To nejde nějak snadno prověřit ten účet dopředu?

                          NTomáš Kříž - Profil | Čt 7.1.2021 15:10:14

                          Greysmen >> Pokud obchod proběhl standardně přes Ebay, tak ano.

                            NGreysmen - Profil | Čt 7.1.2021 15:07:14

                            Rollbař >> a sakra☹ dostaneš zpátky aspoň peníze?

                              NRollbař - Profil | Čt 7.1.2021 11:01:27

                              laktibrada >> tak účet byl ukraden a byl to podvod...🤦

                                Nlaktibrada - Profil | St 6.1.2021 20:51:30

                                Rollbař >> za 2ks sa mi to nezdalo ako lacné??🤑

                                  NBery. - Profil | Čt 31.12.2020 22:53:21

                                  Rollbař >> pěkně :-)
                                  Verim ze to bude v cajku. Kdyztak mas nejakou ochranu od Ebay.

                                    NRollbař - Profil | Čt 31.12.2020 22:41:17

                                    Bery. >> Tak doufám že vtom nebude háček🙈 vyhrál jsem to za neuvěřitelnou cenu🙈😂

                                      Nsabro - Profil | Pá 11.12.2020 21:15:21

                                      ...

                                        Červené karty: Matyášek