Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Nkaprus - Profil | Pá 2.8.2019 8:35:02

Colasrumem >> dysi sem dal samodomo teflonový do penna, origo byly filc uz odřený. A nejde to zabrzdit ☺

    Nfheavy - Profil | Čt 1.8.2019 23:03:26

    Colasrumem >> aha sorry ,spatne jsem to pochopil , v tom pripade mas pravdu .
    Edit:jinak ja Bully tunit nijak dal neminim jen ta 1 podl.)))

      NColasrumem - Profil | Čt 1.8.2019 23:00:31

      fheavy >> pise o novych ci4, ty uz maji jen klasicky matice. Takze jedine carbontex to vyresi.

        NColasrumem - Profil | Čt 1.8.2019 22:58:22

        Greysmen >> ty teflonovy podlozky jsou fakt katastrofa. Vsechno ostatni je v pohode.

          Nfheavy - Profil | Čt 1.8.2019 22:54:14

          Greysmen >> u bullse 5050 jsem dal jen jednu carbontex a 2 jsem nechal filc a chodi to dobre na 3/4 otacky max.

            Nfheavy - Profil | Čt 1.8.2019 22:51:35

            Fishky >> pokud mas bfrzdu bait spool tak to carbontexem vyresit nejde,jedine sehnat klasickou brzdovou matici ,rozmery podlozek by mneli byt stejny jelikoz civky jsou mezi ruznymi modely 5500 zamenitelny vcetne Bulla 5050,s tema podlozkama jsem to resil u starsi ultegry 5500 XTB
            nakonec jsem sehnal jiny matice, U tohodle typu brzdy jsou jen dve moznosti bud tam nechyt origo filc nebo to vymenit za carbontex vcetne matice,jinou moznost ja neznam/nevim/
            edit:pokud mluvis o vetsich modelech tak by to mnelo platit stejne akorat ve vetsim prumeru))

              NGreysmen - Profil | Čt 1.8.2019 21:52:22

              Colasrumem >> ja jsem tady z těch novejch shiman uplně konsternovanej. Jen to někdo koupí už přemejšlí co sehnat aby to fungovalo, co až za rok začne chroupat Hagane.

                NCalex - Profil | Čt 1.8.2019 20:30:38

                Kača >> Zkus Vaverku...Je šikovnej.http://inoxpod.cz/produkty/oprava-cvrcka/

                  NColasrumem - Profil | Čt 1.8.2019 20:20:27

                  Fishky >>Ahoj, karbon podlozky brzdu trochu prodlouzi a rozhodne zjemni chod brzdy. Jeste jde dat dve z karbontexu a jednu filc. Bude brzda delsi, ale u velke ultegry je to zbytecny, tam chytas silnejsi vlasce. Krytky rolnicky tam muzes dat taky. Jinak ty navijaky nemaji chybu. Ty bílé podlozky urcite vymen.

                    NFishky - Profil | Čt 1.8.2019 10:27:38

                    čaute, mám starší verzi ulteger Ci4 i teď novou, poradí mi někdo co potřebuju na těch navijácích vytunit, aby byly OK? na starších mám od dukina nerez krytky rolničky, na nových nic. Asi nové podložky do brzdy na všechny 4 ks? pasuje jeden rozměr, případně kde to koupit? :) PS: je pak brzda lepší, jemnější? nebo stále tak ostrá kdy otočení je krátké jak blázen a dvě cvaknutí jsou rozdíl mezi baitem a brzdou na krev? Dokupovat celé nové brzdné matice bych nerad...

                      NPeter94 - Profil | Ne 28.7.2019 18:40:55

                      Matyášek >> budes velmi spokojny 🖒😉

                        NKača - Profil | Ne 28.7.2019 8:21:53

                        Zdravím vás pánové. Nevíte kde bych sehnal pružinky a plíšky pod cívku co tvoří zvuk cvrčku u navijáku shimano ultegra xtb 10000.Bohužel v servise shimano už delší dobu nesehnatelné. Děkuji.

                          NMatyášek - Profil | So 27.7.2019 19:20:13

                          Peter94 >> Krása 👍 Na ty Bullsy se už taky moc těším 😉😁

                            NPeter94 - Profil | So 27.7.2019 15:22:00

                            Shimano Bulls Eye prvy model
                            -prevod 3,9

                              NPeter94 - Profil | So 27.7.2019 10:29:09

                              Shimano Power Aero Albrid Ci4
                              -prevod 4,3
                              -s carbontex podlozkama,skratena brzdna na pol otacku

                                Nkkkarlos - Profil | Pá 26.7.2019 19:00:47

                                kaprus >> jinak jsem si letos koupil novy Suastain a myslel jsem že ho půjdu vrátit. Nové motátko, vůle jak prase a jak jsem se do něj kouknul, tak ho zapomněli kluci v Malajsii i namazat....

                                  Nkkkarlos - Profil | Pá 26.7.2019 18:49:03

                                  kaprus >> máš pravdu, taky moc tomu nevěřím že by to neuměli udělat přesnější. Ale když mě ten vakl na té klice při přívlači fakt vadí. Je to ze Stradica 4000 fj. Nejde mi do hlavy že ani v karterech nemají ty díry na ložiska presné. Tam jsem to řešil jinou cestu...
                                  Ale kupodivu se ten vakl objevil až po třech letech intenzivního používaní.

                                    Nkaprus - Profil | Pá 26.7.2019 18:41:36

                                    kkkarlos >> maji ty vule vubec nejake opodstatneni? U tech shiman je to hruza. Asi jo. Neverim ze to japonci neumijou vyrobit presnejc.

                                      Nkaprus - Profil | Pá 26.7.2019 18:39:22

                                      kkkarlos >> neco podobneho sem kdysi davno delal na superaero gt. To by snesla vetsina navijaku v novote, primarne shiman😀

                                        Nkkkarlos - Profil | Pá 26.7.2019 15:12:37

                                        Odstranění vůle mezi ložiskem a hřídelí planetového kola nerezovou vložkou.

                                          Červené karty: Matyášek