Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Nmurphyy - Profil | Čt 25.7.2019 15:24:04

Peter94 >> najkrajsie MGS od shima
ono vsetky boli v podstate krasne, len s tym poslednym..no.. :)

    NPeter94 - Profil | Čt 25.7.2019 15:20:38

    Shimano Aero Technium mgs XSB a zlate doplnky

      NBambi.SpP - Profil | Út 9.7.2019 20:22:06

      SławomirJ >> A co tam píšou?

        NColasrumem - Profil | Ne 7.7.2019 14:16:08

        vlkodlak >> no vidis, treba dostanes za napad Zlatýho bludišťáka.😂

          NColasrumem - Profil | Ne 7.7.2019 14:14:11

          Specialista >> oni ty stare vypadaji uvnitr stejne, jen maji mnohem vetsi vule a proto nejsou tak nahle na necistoty. Ja zase radsi davam prednost lepsimu chodu a vzhledu. Ale to je na kazdem. Ne vsichni by dnes jezdili MBeckem jen proto, ze si tam vsechno opravi a je jednoduche konstrukce😉 jde i o komfort a ten u tech starsi alespon pro mne neni.

            NSpecialista - Profil | Ne 7.7.2019 13:40:20

            Základ je kvalitní materiál a heslo v jednoduchosti je síla. Chytám pouze s navijáky vyrobenými do roku cca 80,na kterých je napsáno Japan, Sweden.. Naviják je rozebrán rychle, namazán taktéž rychle a stačí jednou za 5 let nejdříve. Stroje uvnitř jako nové.

              NPvl - Profil | Ne 7.7.2019 13:20:31

              vlkodlak >> Tak jim to poraď Není nic jednoduššího

                Nvlkodlak - Profil | Ne 7.7.2019 13:18:06

                Colasrumem >> - 6.7.2019 21:39:52 >> Ja se divím že ti výrobci nedávají maznice na tělo navijáku a každý by si mohl napumpovat kolik vleze (něco jak na bagr ) :)

                  NSmrtak - Profil | Ne 7.7.2019 12:04:38

                  Kryshot >> také vyčistenie potom musí stať aspoň trojku, vysokodborny zásah do high end technológie. Robíte tu z toho raketové inžinierstvo.

                    NColasrumem - Profil | So 6.7.2019 21:39:52

                    murphyy >> Přesně jak říkáš. Narveš naviják nadoraz vazelínou a voda nemá šanci. Sice je to zase o 100g těžší, ale zato tužší chod:o))))

                      NColasrumem - Profil | So 6.7.2019 21:38:23

                      Kryshot >> To jsem si říkal taky hned. Od teď se budu ptát kdo dělal poslední servis a s tímhle každého vyrazím. Zbytečná práce navíc. Jo tu nabídku jsem viděl a jsem rád, žes ji dostal ty a ne já:o))))

                        Nmurphyy - Profil | So 6.7.2019 21:37:53

                        Kryshot >> aha, cize ak tam bude dostatok vazeliny tak voda nema sancu, asi shimano a daiwa by ho mali zamestnat aby zbytocne neinvestovali do vyvoja a nevymyslali kadejake x-protecty a magsealy, ked to ide takto jednoducho :DD

                          NKryshot - Profil | So 6.7.2019 21:32:53

                          Colasrumem >> Já spíš celou dobu přemýšlím o tom, jak asi musí nadávat někdo, kdo dělá servis po tomhle odborníkovi a tohle zvěrstvo musí nejdřív zlikvidovat 😬 Jo a kdyby někdo chtěl, dostal jsem nabídku na individuální konzultaci ohledně servisu - rád za odvoz přenechám...

                            NColasrumem - Profil | So 6.7.2019 21:30:17

                            kubah >> Ale pokud nezná souosost, tak ho to omlouvá, protože pak nemá co do navijáku vůbec lézt a chyba neznalého je omluvitelná.:o)))

                              NColasrumem - Profil | So 6.7.2019 21:15:04

                              Kryshot >> Jo právě proto jsem to sem hodil, aby se ostatní kluci poučili a dělali to takhle, tedy správně.:o)))

                                NColasrumem - Profil | So 6.7.2019 21:13:06

                                kubah >> Shimano Ultegra XSA 12000 a servisák Mirďa Pražák.

                                  Nkubah - Profil | So 6.7.2019 20:57:14

                                  Colasrumem >> ? co to je ?

                                    NKryshot - Profil | So 6.7.2019 20:28:43

                                    Colasrumem - Kdybych ti tu uměl dát “like”, tak ho dám. Na FB jsem si dovolil napsat, že takovouhle prasárnu bych se neodvážil vypustit z domu a ještě se vydávat za servisáka, ale byl jsem místními odborníky poučen, že to vlastně celou dobu dělám blbe a že správné množství je toto... 🤦 🤔😂

                                      NColasrumem - Profil | So 6.7.2019 20:19:01

                                      Tak pánové, kdo má taky od servisáka takhle parádně namazaný navijáček?

                                        Červené karty: Matyášek