Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NCalex - Profil | Ne 11.8.2019 15:38:42

fheavy >> Nemusíš mi to vysvětlovat, praxe sama ukázala jak to dělat...😀😀..Malý jsem vystřihoval a brousil upnutý na čepu v akučče.....Nadělal jsem jich hafo a žádnej problém....

    Nfheavy - Profil | Ne 11.8.2019 15:32:19

    Calex >> oprava predchoziho zapisu psano z mobilu,že to muže prasknout !!

      Nfheavy - Profil | Ne 11.8.2019 14:53:47

      Calex >> to máš pravdu ale když děláš třeba z 0,5 nebo 0,8 carbontex na menší modely např.nasci 4000 nebo rarenium FB apod.kde je velká díra v prostředků tam musíš udělat prvně vnitřní průměr a seš bez středu! Když uděláš prvně venek tak ti to může přesunout,konkrétně na ultegra je to vpoho protože je tam malá středová díra a 1mm síla,takže si uděláš venek a potom střed a nic ti nepraskne, moje zkušenosti z reálu !!

        NCalex - Profil | Ne 11.8.2019 14:10:56

        fheavy >> Tahle sada je super, trefím s ní i prostředek...

          NColasrumem - Profil | Ne 11.8.2019 14:07:12

          fheavy >> jo tomu rozumím.

            Nfheavy - Profil | Ne 11.8.2019 14:01:49

            Colasrumem >> když máš děrovniky tak je to práce na chvilku a já je mam+teflon sprej a kousek sbírku, zvládne to i průměrné zdarma jedinec ))

              NColasrumem - Profil | Ne 11.8.2019 13:58:23

              fheavy >> jasný, já bych se s tím zase za těch pár stovek určitě nedělal:o)

                Nfheavy - Profil | Ne 11.8.2019 13:27:06

                Colasrumem >> ja sem si dělal všechny sám,jen mně došel carbontex .

                  NColasrumem - Profil | Ne 11.8.2019 13:23:45

                  fheavy >> ok, pak budeš muset jedině z desky sám. Tohle máme každý jinak:o)

                    Nfheavy - Profil | Ne 11.8.2019 13:22:37

                    Colasrumem >> dík raději si seženu platíčko nejsu skrblik ale 300kc za 3 podložky nedám

                      NColasrumem - Profil | Ne 11.8.2019 12:59:54

                      fheavy >> cus Peter94 je posílá za 10euro sada + 4euro pošta. Takže cca 300kč sada na jednu cívku.

                        NRadek Fox - Profil | Ne 11.8.2019 12:34:35

                        kkkarlos >> 😉

                          Nfheavy - Profil | Ne 11.8.2019 12:17:04

                          zdravim vsechny poprosil bych zde nekohokdo ma navic na prodej carbontex podlozky na ultegru 5500 nebo kousek carbontexu 1mm ??? potreboval bych na 2 civky tzn.6ks podlozek ???

                            Nkkkarlos - Profil | Ne 11.8.2019 12:13:44

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.8.2019 11:27:20 >> díky moc, už to řeším přes známou v UK ...

                              Nkkkarlos - Profil | Ne 11.8.2019 9:26:15

                              Prosím o radu, kde sehnat ten plast, nebo gumu (nevím co to je) na spodní okraj cívky navijáku Daiwa 5000T. A i ty boční vodící gumové válečky ve kterých ten rantl běhá. Díky

                                Nkkkarlos - Profil | Pá 9.8.2019 8:45:47

                                Výroba vymezovacích podložek 0,15mm...

                                  Nwlcakk - Profil | Po 5.8.2019 19:34:50

                                  Tomas Krlin >> otazka je kolik stoji nová.. jinak dobrý nápad. Díkes

                                    NTomas Krlin - Profil | Po 5.8.2019 14:12:36

                                    wlcakk >> nemas lepsi to zakitovat a preskrikat barvou?

                                      Nwlcakk - Profil | Po 5.8.2019 11:47:47

                                      Chlapi, dá se sehnat ten šedý plast kde je uchycená rolna na vlasec k navi Shimano Ultegra 14000XSB? Zahryzl se mi do něj při zamotání vlasec a mám tam docela rýhu.

                                      Díky za info

                                        Červené karty: Matyášek