Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NColasrumem - Profil | Čt 4.7.2019 15:12:47

honza271 >>

    NColasrumem - Profil | Čt 4.7.2019 14:53:03

    honza271 >> myslis tyhle? Uz jsem je sem myslim daval jednou. Pokud neda nekdo driv, tak ti to sem v nedeli hodim.

      Nhonza271 - Profil | Čt 4.7.2019 3:33:52

      Zdravím chlapi nevíte nebo snad nemáte foto rozebrané Shimano Aero Technium mgs xtc ? Jak to vypadá s vnitřnostmi ? Případně jak si stojí oproti starším tetičkám, kdo může porovnat ? Díky

        NPeter94 - Profil | Út 25.6.2019 18:18:34

        Matyášek >> cakal som na klucky a ide sa navijat 😉
        Dakujem 🖒

          NMatyášek - Profil | Út 25.6.2019 17:58:50

          Peter94 >> já myslel, že tomu chybí silon 😁😁 👍 Moc pěkné 👍👍

            NPeter94 - Profil | Út 25.6.2019 16:03:10

            Nieco tomu chybalo ,ale uz je to v poriadku :)

            F.R.Custom Reels DE

              Nzkolbi - Profil | Po 24.6.2019 20:11:14

              Já je (na Bully) objednávám zde, za cca 3-5 dní jsou doma, mají na většinu Shiman a Daiw a můžeš si vybírat z materiálu a barev.. :-))

              http://www.mvspools.com/es/content/6-bobinas-compat​ibles-con-shimano-y-daiwa

                NKučík - Profil | Po 24.6.2019 12:16:01

                dukin >> přesně tak 😢

                  Ndukin - Profil | Po 24.6.2019 11:34:36

                  Matyášek >> On si to spletl s předchozí ci4 tam byly dvě náhradní cívky. 😉

                    NMatyášek - Profil | Po 24.6.2019 9:58:03

                    Kučík >> tys měl u Ulteger ci4+ 5500 xtc od novoty u každého navijáku jednu hlavní cívku a 2 náhradní? Je tam jedna hlavní cívka na navijáku a jedna náhradní a tři redukce, to jo, ale tři civky je blbost.

                      NKučík - Profil | Po 24.6.2019 7:35:21

                      carpdu >> mám malý a ty maj 3

                        Ncarpdu - Profil | Ne 23.6.2019 20:26:30

                        Kučík >> U každého je jen jedna náhradní, potřebuji 4ks na 14tky cívky.

                          NKučík - Profil | Ne 23.6.2019 18:57:45

                          carpdu >> Čau v prodávaj se se 3 to ti nestačí? Chceš malý nebo velký?

                            Ndukin - Profil | Ne 23.6.2019 16:30:37

                            carpdu >> Nebo dát inz.tady do bazaru.

                              Ncarpdu - Profil | Ne 23.6.2019 16:19:05

                              Colasrumem >> Díky

                                NMatyášek - Profil | Ne 23.6.2019 15:10:57

                                carpdu >> zkus to přes Raven, popř. Ebay, ale čekej nemalou cenu. Chtějí za ně dost kaček.

                                  Ndukin - Profil | Ne 23.6.2019 14:42:26

                                  Colasrumem >> Já bych zkusil poslat dopis výrobci 😁

                                    NColasrumem - Profil | Ne 23.6.2019 14:19:23

                                    carpdu >> internet?

                                      Ncarpdu - Profil | Čt 20.6.2019 20:19:41

                                      Ahoj, nevíte kde sehnat náhradní cívky na Shimano ultegra ci4+ XTC?

                                        Nfheavy - Profil | St 12.6.2019 20:29:09

                                        muna >> taky jezdi na ryby .)

                                          Červené karty: Matyášek