Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NBambi.SpP - Profil | St 12.6.2019 20:23:35

muna >> A ty nemáš telefon?

    Nmuna - Profil | St 12.6.2019 15:52:00

    Zdravím, netuším někdo co je s Jakubem (Lajnatorem) ? Asi před 14dny jsem mu psal a nic...

      Nkkkarlos - Profil | St 12.6.2019 8:16:04

      Shimano Aernos, takový pokus přidat dva ložiska na exponovaná místa....

        NE-FOX - Profil | Pá 31.5.2019 13:07:27

        Matyášek >> no a nebo motorový čluny, třeba před měsīcem u nás na Labi, Fox Horizon X a Daiwa emblem pro , ale taky ho vykotvičkovali

          NColasrumem - Profil | Pá 31.5.2019 11:15:41

          Matyášek >> jo ty pružinky klidně přihoď, on tady sice jeden prodejce nechal udělat ty samé ze silnějšího drátu, ale mám obavu, že to bude hoší. Určitě půjde hůř brzda díky většímu odporu a možná to bude víc opotřebovávat ten plastový věneček.

            NMatyášek - Profil | Pá 31.5.2019 9:30:46

            Colasrumem >> mně se to ještě nestalo a ani u jiných jsem o tom neslyšel. Je ale dobré ten šroubek povolit a dát tam kapku oleje a zase utáhnout stejně tak i u té pružinky se segerovkou u klipu na vlasec 😉 Jestli chceš, tak při objednávce Ti nějaké ty pružinky přihodím, stojí to prd 😉

              NColasrumem - Profil | Pá 31.5.2019 8:42:04

              Matyášek >> V tom máš pravdu, on splašenej násaďák taky dokáže udělat fofr jízdu. Já jen nechápu, z jakého důvodu praskají ta perka u cvrčka. Stejná jsou i u CI4 a neslyšel jsem, že by to někomu praskalo.

                NColasrumem - Profil | Pá 31.5.2019 8:38:42

                murphyy >> Ano. Musel jsem vysušit vnitřek a znovu namazat. To bylo po 30h dešti. Ale ona se tam voda stejně trochu dostane po ose.

                  Nmurphyy - Profil | Čt 30.5.2019 22:23:18

                  Colasrumem >> j nove PA aera uz maju X-PROTECT - dali si uz viac zalezat na moznostiach peniknutia vody a necistot do vnutra nez to bolo v minulosti>napr viem ze stella FI (CORE PROTECT) mala s tym problemy hlavne co sa tyka rolnicky, teraz to zdokonalili a dali tomu iny nazov
                  @inak, tie veci na fotke je tvoja robota?

                    Ndukin - Profil | Čt 30.5.2019 20:14:33

                    Matyášek >> 😁 teď o víkendu budu rád i za toho násaďáka 😁

                      NMatyášek - Profil | Čt 30.5.2019 19:28:30

                      dukin >> takovéhle jízdy dělají nasadaci 😁

                        Ndukin - Profil | Čt 30.5.2019 6:40:06

                        Colasrumem >> Já bych tak rád takovou jízdu, ale za tuhle cenu asi nee 😁

                          NColasrumem - Profil | St 29.5.2019 21:35:38

                          dukin >> To mi přinese ještě v týdnu jeden co byl 4h pod vodou, když mu prasklo perko na cvrčku, ta střelka se mu kousla ani nevím přesně jak a brzda při záběru šla natvrdo. Takže prut šel do vody a po 4h ho vykotvičkoval o 40m bokem. Jinak ty perka praskají asi dost, jeden tady v Plzni má 4 Technia a u 3 mu už prasklo.

                            NColasrumem - Profil | St 29.5.2019 21:00:09

                            dukin >> Myslím, že jo, jinak je všude celkem těsný, navíc má pod rotorem ještě gumičku, tam kde se spojují boky navijáku. Tam žádný těsnění není, jen dosedající plasty. Tak jsem ty plošky máznul silikonovou vazelínou a přitáhl. Ono tam nebylo moc vody, ale byla tam a tohle by mohlo pomoc, je vysoce vodoodpudivá, tak by to nemuselo tolik prosakovat. Mohlo to být i trochu méně dotažené.

                              Ndukin - Profil | St 29.5.2019 20:56:32

                              Colasrumem >> Kudy se tam dostala? Přes tu prdel ne?

                                NColasrumem - Profil | St 29.5.2019 18:10:31

                                dukin >> PA 14000 XTB vyplaveny po dešti. 3ks v pohode suchy a jeden s vodou uvnitr se zdrcnutou origo vazelinou.

                                  NColasrumem - Profil | So 25.5.2019 14:52:43

                                  kkkarlos >> Kdo umi ten umi.

                                    Nkkkarlos - Profil | So 25.5.2019 11:09:59

                                    Výroba šroubu zajištění kliky z jednoho kusu nerezi. Původní zalomen a ztracen, tak bylo na řadě i odvrtání ...

                                      Ndukin - Profil | Po 20.5.2019 12:43:47

                                      Colasrumem >> To madlo a plastová krytka tomu vůbec nesluší ;o)

                                        Ndrvoštěp - Profil | So 18.5.2019 21:50:12

                                        kubah >> Si zabyl😂👍👍👍

                                          Červené karty: Matyášek