Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Nkubah - Profil | Čt 16.5.2019 11:32:12

Matyášek >> takový kapr, to je velmi vážná věc :-D

    NMatyášek - Profil | Čt 16.5.2019 11:26:35

    Colasrumem >> Jardo, taky by ses mohls na té fotce trošku usmát 👍😁

      NColasrumem - Profil | Čt 16.5.2019 9:46:30

      dukin >>

        Ndukin - Profil | Čt 16.5.2019 9:43:29

        Colasrumem >> To máš šňůru nebo silon? 🙂

          NColasrumem - Profil | Čt 16.5.2019 9:40:32

          dukin >> Taky jsem měl obyč Ultegry:o) a protože jsem retardovaný, tak mi to nestačilo a začal jsem dělal kraviny s tununigem:o))) To na co normální lidi bez problému chytají já musím upravit k obrazu svému. O víkendu se povedla i nějaká ta rybka i když lilo jako z konve.

            NColasrumem - Profil | Čt 16.5.2019 9:15:44

            dukin >> jo bylo, po dlouhé době přibylo hodně příspěvků:o), ještě nevím, ještě uvažuji o velkých černých.

              Ndukin - Profil | Čt 16.5.2019 9:09:39

              Colasrumem >> Ahoj. Tady bylo včera veselo 😁
              Už budeš objednávat ty černé? Myslím navijáky 😄

                NColasrumem - Profil | Čt 16.5.2019 9:00:40

                SławomirJ >> Tohle? To je to samé co jsem dával na Ultegru ci4 xsc. Je z modelu Power Aero Spin Power 2013 jak psal kolega Matyasek. Na magnezium xsc jdou normálně. Jen tam jsou na rozdíl od ci4, která má silonová pouzdra u Technia ložiska.

                  NColasrumem - Profil | Čt 16.5.2019 8:53:23

                  Pvl >> já nechtěl být pesimista:o))

                    NPvl - Profil | St 15.5.2019 21:31:41

                    Colasrumem >> 20:17:58 Jen aby to nebylo naopak .. :o§)

                      NSławomirJ - Profil | St 15.5.2019 21:09:40

                      rezatypejsek >>
                      Ahoj.. Může mi tady někdo poradit s výměnou madla kliky na shimano aero technium magnesium xsc.. Chtěl bych madlo podobné tomu které je na mgs xsb... Mám informace, že madlo s xsb na xsc nepasuje... Můžete poradit ze kterého modelu pasuje a popřípadě kde ho sehnat... Za každou radu předem děkuji

                      Od Shimano Kisu 2008 Japan

                      https://www.ebay.com/itm/Shimano-08-SUPER-AERO-KISU​-SPECIAL-Mg-Surf-Casting-Reel-/382825291000?_trksid​=p2047675.m43663.l44720&nordt=true&rt=nc&orig_cvip=​true

                      https://www.ebay.com/itm/382853947741?ul_noapp=true​

                        NSławomirJ - Profil | St 15.5.2019 20:57:45

                        Matyášek >> Ano.

                          NMatyášek - Profil | St 15.5.2019 20:49:39

                          SławomirJ >> Ano, jsou to ty samé. Možná mají jen jinou barvu té trubičky. Myslím, že Mgs XSB ji má více do stříbrna.

                            NSławomirJ - Profil | St 15.5.2019 20:45:24

                            Díky.
                            Koupil jsem od Shimano Aero Technium 10000 Mgs XSB, do Ultegra CI4+ 14000 XTC i do Ultegry 14000 XTD

                              NMatyášek - Profil | St 15.5.2019 20:39:33

                              SławomirJ >> Ty jsou z Power Aera Spin Power 2013.

                                NMatyášek - Profil | St 15.5.2019 20:37:35

                                Colasrumem >> Teď to nejsem schopný vyfotit :) :) :)

                                  NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 20:32:46

                                  SławomirJ >> ahoj, které myslíš?

                                    NSławomirJ - Profil | St 15.5.2019 20:30:38

                                    Dobrý den.
                                    A ty knoflíky (úchyty) z Ultegra Spod ?

                                      NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 20:29:28

                                      MKulicka >> ano je to tak, Bulls je starší typ navijáku s cívkou jako béčková Ultegra ci4. Já mám stejné vlastnosti s modernějším vzhledem. Jinak v nich pochopitelně funčně rozdíl není a oba typy jsou krásné, každý jinak. Když jsem to u Martina viděl prvně tady, bylo rozhodnuto a hned jsem ho otravoval kde co objednal:o))

                                        Červené karty: Matyášek