Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Ndukin - Profil | St 15.5.2019 16:43:26

Colasrumem >> Budou krásné po mnoho let. Vždycky je vyfotím z té lepší strany 😄

    Nkubah - Profil | St 15.5.2019 15:45:45

    Colasrumem >> centrofix............

    Takhle jednou se v minulé práci nepovedl černý zinek ................................... :-D

      NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 15:42:45

      kubah >> spinavej jako prase. Sama tecka...je to hnus, ale ja uz jsem holt takovej dobytek😂😂😂

        NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 15:41:43

        Matyášek >> joo on si je bude hejckat a prubezne domalovavat centrofixem, aby to nebylo videt😂😂😂

          Ndukin - Profil | St 15.5.2019 14:39:50

          Matyášek >> a nebude a nebude, to nejsou černé swingery od Foxe 😁

            Ndukin - Profil | St 15.5.2019 14:38:47

            Matyášek >> 😄😄😄 Já tě v létě posadim zády k rybníku a bude 😆😉

              Nkubah - Profil | St 15.5.2019 14:36:38

              Colasrumem >> máš špinavý vlasec... Raději mi ty navijáky hned prodej ! :-))

              Parádní kousky Jardo...

                NMatyášek - Profil | St 15.5.2019 14:19:57

                Colasrumem >> nejsou hezký, jsou krásný 👍😉 Jinak neboj, Dukinovi se začnou lopat, hlavně na drátu u překlapěče a do roka a do dne bude mít stříbrné 😁 Abych to neměl ,,jen" stříbrné, vyměnil jsem za černé alespoň cívky, abych se Dukinovi trošičku přiblížil 😉

                  NMatyášek - Profil | St 15.5.2019 14:15:47

                  dukin >> A bude se to loupat a bude i kdybych se měl o to postarat 😁

                    Ndukin - Profil | St 15.5.2019 11:09:32

                    Colasrumem >> Doporučuji rozhodně pořídit 😁
                    Když jsem si je koupil tak jsem si chvíli říkal jestli jsem neměl vzít raději ty xsc. Nemalou zásluhu na tom měl i Martin (Matyášek) pořád si ze mě dělal prdel že se to začne loupat atd 😄
                    No ale když jsem tam dal to madlo, navinul ten šedý silon tak jsem konečně spokojený.
                    Doufám že tam ta černá na těch doplňcích vydrží. 😁 Vypadá to ale udělané poctivě.

                      NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 11:02:08

                      dukin >> Jo ta šedá je dokonalá. Já pořád koukám na ty tvoje fotky..ty matný černý navijáky fakt vypadají hodně luxusně...že bych si pořídil na druhé pruty?:o) Ty Magnezia co mám doma od kolegy by taky byly hezčí v té černé, tahle perleť moc hezká neni. Hlavně tak divně šustí, pořád tam něco šoupe...to být moje tak budu hledat dokud bych to nevyladil:o)))) Ta cesta byla trochu kostrbatá, ale vždyť je dost času. Já díky za parádní krytky.

                        Ndukin - Profil | St 15.5.2019 10:53:45

                        Colasrumem >> Ty jo ta černá krytka tam fakt nesedí, jinak moc pěkné 😁
                        Tamtu vyhoď já ji nechci. Je to zmetek. To se mi stává maximálně jednou za deset let 😆
                        Ještě jednou díky za trpělivost 😉

                          NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 10:23:32

                          Matyášek >> je vic veci na tuning viď😂😂 Chceš jako říct, že MOJE stříbrné navijáky nejsou hezký?😂😂

                            NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 10:21:09

                            dukin >> Máš to moc pěkný, ta madla jsou super, ještě kdyby byly navijáky stříbrné:o))))))))) Nová krytka sedí super a maká. Až se dostanu na poštu, pošlu ti tu druhou. Já dával ta madla kolegovi včera na jeho mazlíky. A zajímala mne jejich váha s návinem.

                              NMatyášek - Profil | Út 14.5.2019 20:25:33

                              murphyy >> Ale, jsem moc velký puntičkář a detailista :) Kdyby jsi mě znal, pochopil bys :)

                                Nmurphyy - Profil | Út 14.5.2019 20:23:58

                                Matyášek >> tak preco ta strieborna? :)

                                  Na11115 - Profil | Út 14.5.2019 20:23:49

                                  Zdravim, nevite kde sehnat nahradni prevody na POWER AERO 10000 XT ? Dekuji

                                    NMatyášek - Profil | Út 14.5.2019 20:20:14

                                    dukin >> Máš to fakt moc pěkné a úpřimně hezčí než ty moje stříbrné 🙂 Ale ty víš důvod mojí preference té stříbrné barvy 😁

                                      Nmurphyy - Profil | Út 14.5.2019 19:29:25

                                      dukin >> paradicka, luxus, toto bude krasne tocit aj za 20 rokov, ak sa toho clovek nezbavi ))

                                        Ndukin - Profil | Út 14.5.2019 19:18:11

                                        Ahoj, přidávám své upravené černochy 🙂
                                        Zkrácený převod, pomalejší oscilace a to madlo se prostě drží perfektně.
                                        Díky kamarádovi Martinovi (Matyášek)
                                        Bez něho bych díly objednával ještě dneska 😁

                                          Červené karty: Matyášek