Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 20:28:01

Matyášek >> bez důkazu není rolnička:o)))

    NMKulicka - Profil | St 15.5.2019 20:26:39

    Colasrumem >> Teď je to v podstatě Bulls s designem Ultegry, ne? To se mi líbí:)

      NMatyášek - Profil | St 15.5.2019 20:25:51

      Colasrumem >> :) :) Mám ji taky, ale na jiným navijáku.

        NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 20:21:32

        dukin >> Kterýho budeme živit:o)))

          NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 20:20:18

          kubah >> :o))

            NMKulicka - Profil | St 15.5.2019 20:19:28

            Colasrumem >> :))

              NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 20:17:58

              dukin >> za pár let budeme mít každý svého černocha:o))))

                NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 20:17:35

                MKulicka >> :o) tak teď jsi mne odrovnal:o))))))))))))))))))))

                  NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 20:17:03

                  Matyášek >> jj krytku proti kličce např. ale ty nemáš krásnou krytku rolničky od Dukina a bez ní to nikdy nebude ono:o)))

                    NMKulicka - Profil | St 15.5.2019 20:16:53

                    Colasrumem >> Nejsou to moje pruty:)

                      NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 20:14:39

                      MKulicka >> Proč na špatných?

                        NMKulicka - Profil | St 15.5.2019 20:06:39

                        Colasrumem >> Navijáky moc hezký, akorát na špatných prutech:)

                          NMatyášek - Profil | St 15.5.2019 20:06:02

                          dukin >> A je to tady :)

                            Ndukin - Profil | St 15.5.2019 20:04:19

                            Matyášek >> To je pravda, nemáte ani jeden černochy 😄😉

                              NMatyášek - Profil | St 15.5.2019 20:01:36

                              Colasrumem >> nemáš víc věcí :)

                                NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 19:52:10

                                MB >> jj ci4. Cca 7500kč.

                                  NColasrumem - Profil | St 15.5.2019 19:49:54

                                  MB >> já nemám jednodílnej překlapěč:o))

                                    NMB - Profil | St 15.5.2019 17:08:28

                                    Matyášek >> nerozumím...on vzal ci4 ultegru a vyměnil střeva..převod i ,,navíjení,, nee? Co máš ty?

                                      NMatyášek - Profil | St 15.5.2019 17:04:45

                                      MB >> kompletní přestavbu Jarda nemá, tu mám já 😁😁😁

                                        NMB - Profil | St 15.5.2019 16:45:22

                                        Colasrumem >> na kolik tě přišel jeden navi po kompletní přestavbě ? Je to ultegra ci4?

                                          Červené karty: Matyášek