Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NColasrumem - Profil | Ne 12.5.2019 15:04:53

Nemá někdo pružinku cvrčka na Aero technium XT?

    NZdenal77 - Profil | Pá 10.5.2019 21:09:19

    Nemá někdo volnou 12000 cívku na ultegru xsa ?

      NJirka-Zdice - Profil | Pá 10.5.2019 21:04:09

      Chlapy. Dělají se podložky pod cívku i na Tiva scepter GTW? Nebo dá se případně použít nejaká na jiný model?

        Nrezatypejsek - Profil | St 8.5.2019 21:55:34

        Ahoj.. Může mi tady někdo poradit s výměnou madla kliky na shimano aero technium magnesium xsc.. Chtěl bych madlo podobné tomu které je na mgs xsb... Mám informace, že madlo s xsb na xsc nepasuje... Můžete poradit ze kterého modelu pasuje a popřípadě kde ho sehnat... Za každou radu předem děkuji

          NMatyášek - Profil | St 8.5.2019 16:05:18

          Tak jsem si zase trošku hrál při tom dnešním svátku a udělal poslední úpravy na Ultegrách ci4+ 5500 XSC. Vyměnil jsem plastovou krytku proti zapadávání vlasce pod cívku (line safety guard) a dal jsem navijákům jiné cívky. Kdybych si odmyslel tu prdel, tipnul bych si, že vidím dítě od AT 10000 XSC 😁

            NVik - Profil | Čt 2.5.2019 20:46:41

            Další kousky do mé sbírky,co bude Lajnátor tunit.

              Nkkkarlos - Profil | Ne 28.4.2019 13:53:50

              Chtěl bych poděkovat jednomu zdejšímu Mrkmenovi, který mi jako jediný pomohl s radou kde sehnat střeva do mých motátek. Díky Jardo !

                Ndukin - Profil | Ne 28.4.2019 12:31:58

                kubah >> Tak tak, já bych do toho šel pouze za předpokladu, že bych věděl přesné označení materiálu. Pak je vysledek víceméně zaručený.
                Posílám věci na elox a vyžadují to po mě. Jde taky zároveň o jakousi ochranu lázně.

                  Nkubah - Profil | Ne 28.4.2019 12:27:19

                  dukin >> navíc elox "užírá" původní materiál... Nevím, asi bych do toho nešel.

                    Ndukin - Profil | Ne 28.4.2019 12:05:19

                    Vik >> To bude problém.
                    Všude chtějí materiál z kterého je ta věc udělaná.
                    Bez toho Ti to nikdo neudělá, možná tak někdo v garáži.
                    Proč chtějí vědět materiál? Protože podle toho do toho pouští proud atd.
                    Aby to opravdu vypadalo hezky, musíš to dát někam do firmy kde dělají elox denně.

                      Nkubah - Profil | Ne 28.4.2019 12:01:39

                      Vik >> Třeba tady, od nich jsme nechávali dělat ve firmě

                      http://www.galvanika.cz/

                        NVik - Profil | Ne 28.4.2019 10:24:55

                        Zdar clapi,
                        nemáte někdo možnost nechat naeloxovat cívky?Chtěl bych takhle upravit stříbrné cívky z PA XT .Jsou sříbrné a já bych je chtěl načerno jako to mají Spin Powery.

                          Ncarp118 - Profil | Po 22.4.2019 19:25:57

                          Greysmen >> díky moc za radu

                            NGreysmen - Profil | Po 22.4.2019 19:22:22

                            carp118 >> když sundáš kličku tak hnací kolo je černé respektive průchod pro hřidel kličky v hnacím kole je černej reedice už ho má šedej nebo má povrchovou úpravu do žluta. Ale jinej rozdíl v tom nehledej.

                              Ncarp118 - Profil | Po 22.4.2019 19:12:27

                              zdar chlapi mám otázku. dá se nějak poznat naviják starej poctivej daiwa tourmanent s 5000 t od re -edice ? děkuji za odpověd.

                                NSławomirJ - Profil | Ne 21.4.2019 15:57:55

                                Ultegra CI4+ 14000 XTC

                                  NPíňas - Profil | Pá 12.4.2019 6:23:38

                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.4.2019 23:17:05 >> na co ložiska,stačí mi silonové pouzdro a tři kila vazelíny :-)

                                    NPíňas - Profil | Pá 12.4.2019 6:22:51

                                    drvoštěp >> tohle je levný bazmek,jámám z dubu :-)

                                      NRadek Fox - Profil | Čt 11.4.2019 23:21:47

                                      Luger46 >> ;-)

                                        NRadek Fox - Profil | Čt 11.4.2019 23:17:05

                                        drvoštěp >> Je tvrďák, mydlí to bez ložisek :-))

                                          Červené karty: Matyášek