Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NLuger46 - Profil | Čt 11.4.2019 22:59:23

Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.4.2019 22:50:42 >> hned se líp cítím, když to slyším od tebe :))

    Ndrvoštěp - Profil | Čt 11.4.2019 22:57:54

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.4.2019 22:50:42 >> Píňas točí jiný motadla😂

      NRadek Fox - Profil | Čt 11.4.2019 22:50:42

      Píňas >> Čau Lukáši, na to moje prdění se u vody křusky od fa Daiwa bohatě stačí 😂 Šíma nechám raději profíkům 😂

        NSławomirJ - Profil | Čt 11.4.2019 17:34:24

        Ultegra CI4+ 14000 XSB

          NPíňas - Profil | Čt 11.4.2019 6:44:17

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.4.2019 5:25:12 >> a proč si nepořídíš pořádné motadla když máš Daiwy :-) Zdar Radku

            NRadek Fox - Profil | Čt 11.4.2019 5:25:12

            murphyy >> Čau Marťas, já už žádná motadla nepotřebuji, mám přeci Daiwy 😃

              Nmurphyy - Profil | St 10.4.2019 23:15:55

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 10.4.2019 22:12:27 >> Radku, tebe aj keby sa pacili tak ostavas pri svojej Daiwe vsak, ale joo ja viemm to len taka myslienka.. :))

                NZebik - Profil | St 10.4.2019 22:48:37

                Peter94 >> krasavci ;-)

                  NRadek Fox - Profil | St 10.4.2019 22:12:27

                  Když zde řešíte Shimano Bull's Eye 9120, tak v SRN ho mají nyní ve slevě za 240,- Euro
                  Odkaz: https://www.kl-angelsport.de/shimano-bulls-eye-9120​.html

                    NMatyášek - Profil | St 10.4.2019 22:07:25

                    Kdyby někoho zajímaly střeva z Bull's Eye 9120 😉

                      NColasrumem - Profil | St 10.4.2019 16:38:43

                      Peter94 >> Ahoj, ty baculatý jsou hezčí:o)

                        NPeter94 - Profil | St 10.4.2019 15:06:15

                        tenke vs.baculate

                          Nkaprus - Profil | Út 9.4.2019 7:36:55

                          JT.Mrcek >> maznout muzes vsechno,krom brzdy. Ale malo, stridme. Lehce mastne to muze byt vsechno kvuli vode. Do rolny vazelinu. Olej vyleti.

                            NSławomirJ - Profil | Po 8.4.2019 16:31:07

                            Ultegra CI4+ 14000 XSB

                              NJT.Mrcek - Profil | Po 8.4.2019 15:01:27

                              Kucí jenom rychlý dotaz...chci si udělat promazaní navijáky sám a chci se zeptat co všechno namazat...vazelinu nám s vím ze maznout DG, veškerý ozubených kolečka...ještě něco?Kapku oleje do rolnicky...něco ještě důležitého?

                                NPeter94 - Profil | Po 8.4.2019 12:19:20

                                .

                                  NCarplounge - Profil | Čt 4.4.2019 20:27:08

                                  Zdravím chlapi, prosím Vás o radu nejlépe někoho fundovaneho kdo má zkusenost, vlastním ultegry ci4 sxa 5500. Budou mě pasovat cívky o stejné velikosti z modelu tribal XTA, XSA, XSB. Děkuji za případné odpovědi.

                                    NPvl - Profil | Po 1.4.2019 11:03:52

                                    Colasrumem >> :o§))

                                      NColasrumem - Profil | Po 1.4.2019 10:59:08

                                      Pvl >> v pohodě, sice trochu dýl, ale už mi to došlo.:o))

                                        NColasrumem - Profil | Po 1.4.2019 10:40:27

                                        Pvl >> Teď nevím co myslíš.

                                          Červené karty: Matyášek