Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NPvl - Profil | Po 1.4.2019 7:44:40

Colasrumem - -- 6:59:25 -- To by "nestrojař" nevymyslel -nevyrobil :o§) )))

    NColasrumem - Profil | Po 1.4.2019 6:59:25

    Matyášek >> Jo vypada to pekne a hlavne to perfektne sedi. Ma to vyrobene opravdu poctive. Pokud by nekdo chtel menit za plastovou, tak rozhodne doporucuju.

      NColasrumem - Profil | Po 1.4.2019 6:57:20

      dukin >> Je uplne stejna jako telo navijaku, proto se mi libi.

        NColasrumem - Profil | Po 1.4.2019 6:55:47

        kubah >> No jo vlastne, tohle bych nemel psat vid? Aby mi zase nekdo nenapsal, ze kdyz neznam strojarinu, tak nikdy nemuzu rozebirat navijak.😂😂😂

          Nesoxboy - Profil | Po 1.4.2019 0:07:24

          Na rexiku

            Ndukin - Profil | Ne 31.3.2019 20:43:27

            Matyášek >> :o) já vím... Však já si toho taky vážím ;o)

              NMatyášek - Profil | Ne 31.3.2019 20:29:35

              dukin >> Já Ti to taky pochválil :)

                Ndukin - Profil | Ne 31.3.2019 20:26:03

                Kučík >> Ahoj, za co? :o)

                  NKučík - Profil | Ne 31.3.2019 20:24:23

                  dukin >> taky díík...

                    Ndukin - Profil | Ne 31.3.2019 20:22:52

                    Colasrumem >> Koukám že ta stříbrná je skoro stejná jako tělo navijáku.

                      Ndukin - Profil | Ne 31.3.2019 20:21:57

                      Colasrumem >> Ahoj, děkuji za pochvalu ;o)

                        NMatyášek - Profil | Ne 31.3.2019 20:19:47

                        Colasrumem >> Ahoj Jardo, vypadá to skvěle a chválím Dukina :) Ten taky umí vyrobit všechno :)

                          Nkubah - Profil | Ne 31.3.2019 20:10:30

                          Colasrumem >> přesností............

                          Jak to můžeš vědět jako neSTROJAŘ ?????? :-D

                          Je to alespoň "H" tolerance ? :-)

                            NColasrumem - Profil | Ne 31.3.2019 20:02:11

                            dukin >> Ahoj, tak krytky jsou super, jak barvou, tak přesností zpracovaní.

                              NPeter94 - Profil | St 27.3.2019 19:06:09

                              SławomirJ >> ano

                                Nfheavy - Profil | Út 26.3.2019 19:25:20

                                nekut >> ted jsem menil lozisko origo SKF sweden po 4 letech dvourady radialni s upinacim pouzdrem na hridel 200mm dotazeny od SKF servisu,zakaznik se divi jakto ze 4 roky a je po nem?!,no jo SKF uz nekter komponenty ani samo nevyrabi,mozna pouze kompletuje a i o tom bych nekdy pochyboval)))

                                  NGreysmen - Profil | Út 26.3.2019 17:46:59

                                  nekut >> tak tak, pravdu máš. Tatramatku naši kupovali když mi bylo 5 let a před čtyřmi roky jsem ji odvážel z chaty do sběrného dvora už nemělo cenu měnit motor 😂😂😂

                                    Nnekut - Profil | Út 26.3.2019 17:28:00

                                    Greysmen >> No, a vlastně mě napadá, představ si dokonalé ložisko, dokonale uzavřené, s doživotní mazací náplní, bum ho a máš po práci kterou máš rád, protože bys ji jinak nedělal. Tak, Tak.

                                      Nnekut - Profil | Út 26.3.2019 17:23:56

                                      Greysmen >> Víš co, já to beru, jen mi vadí, že někdy není záruka v ceně, ba ani ve zkušenosti s dosavadním výrobkem, o to je ta opravařina horší, kdo nezná, nepochopí. No a řeknu Ti, že se z toho, hlavně nám starším, dělá zle. Ve světě se začíná mluvit o tzv. cirkulární ekonomice. To právě je o tom, že by se měly věci udržovat při životě co nejdéle, měly by jít opravovat. Jenže se to pere s pravidlem ekonomiky - vyrábět co nejvíc a čehokoli. A jsme u ekologie a udržitelnosti. Jenže já si říkám, že ne udržitelnosti rozvoje ale že to začne být o udržitelnosti toho, co známe, nebo jsme znali. Ale to už sem nepatří, já vím, jenže si někdy nemůžu pomoct.

                                        Červené karty: Matyášek