Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NGreysmen - Profil | Út 26.3.2019 11:09:58

nekut >> kdyby fa dělala ložika co vydrží tak by měla malé zisky dnes firmy potřebují vyrábět to platí ve všech odvětvích

    Nnekut - Profil | Út 26.3.2019 10:40:47

    Hezky to tady jede. No on Lajnátor narazil na to, co se mu zákonitě muselo jednou stát. No - jednou. Opravařina je obecně problematická činnost. Neexistuje člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Po třiceti letech opravařiny vím o čem to je. Myslím, že ti, co to neumí by měli být rádi za to, že se někdo o ty jejich mašinky slušně a za slušné peníze postará.
    Že tady byla zmínka o ložiskách. První ložisko SKF mi v pračce vydrželo cca 9 let. Od té doby měním to samé od stejného výrobce co dva roky. A nejde o souosost. Někdy se prostě nedaří.......................

      NColasrumem - Profil | Po 25.3.2019 23:39:05

      kubah >> on je úplně mimo osu:o))) Já nevím co přidávají do toho Sonubaits za sračky, ale člověk, který to měl ještě před rokem srovnané v hlavě je rázem na 10% běžné mozkové kapacity....a vůbec nechápe o co tady jde. Ten moula do teď nepochopil o co se jedná. Necháme ho v jeho světě vlastních iluzí a virtuální reality. Tak už jsme to tady zaplácali OT dost a je čas jít spát. Správci se omlouvám.

        NWillow - Profil | Po 25.3.2019 23:07:17

        Colasrumem >>Jako řezník bych mlčel.Ja neznám normu EU na porcování prasat.A je mi to u ánusu.Strojařina je běžný studijní obor,tak se nebraň a pošli svého pana Profesora do prdele.Maš možnost.😁😁😁😁㈳​3;😉😉😉😉😉 ​8521;😉

          Njarda85 - Profil | Po 25.3.2019 22:56:11

          Lajnator >> Ahoj, i takový jsou mezi námi co neumí ocenit práci druhých a hlavně ten strávený čas hledáním náhr. dílu atd. Každý moc dobře ví, že odvádíš skvělou práci a jsme zato vděčný. Ser na něho. Měj se a ať se daří.

            NColasrumem - Profil | Po 25.3.2019 22:22:50

            Willow >> Kdo je neználek? No přece ty, je vidět, že jsi jelito, když i přes maturitní vysvědčení technického směru nedokážeš udělat to, co řezník s maturitou dělá 25let na pár desítkách různých navijáků. A než zase napíšeš nějaký blud a uděláš ze sebe moulu, popřemýšlej. Pokud žiješ v domnění, že na rozebrání, vyčištění, případně výměnu dílů v navijáku potřebuješ výuční list, pak jsi velmi praktický člověk a život s tebou musí opravdový zážitek:o))))))))

              Nkubah - Profil | Po 25.3.2019 22:17:55

              Willow >> nechápeš nic .......................

                NWillow - Profil | Po 25.3.2019 22:16:09

                kubah >> XYZ,toť vše,ani nej nej ložiska ti nepomůžou pokuď nejsi strojařsky srovnán v osách.🤔

                  Nkubah - Profil | Po 25.3.2019 22:11:08

                  Willow >> a já třeba také.....

                  Ale k čemu to do háje potřebuji při běžné údržbě, tedy promazání ?

                  K čemu ???

                    NLajnator - Profil | Po 25.3.2019 22:10:53

                    Ahoj díky za podporu, nejsem určitě proti objektivní kritice, ta je většinou přínosem a u mě ruku na srdce, s tím časem je to se mnou na čtýru, co si budeme povídat, nicméně nesnáším, když někdo úmyslně upravuje realitu, nebo v ději vynechává důležité souvislosti, které následně mění celý kontext sdílené zprávy.

                    Když někdo napíše, dal jsem 4000 za servis dvou navijáků, zní to šíleně a každý si řekne, pěkný ojeb pokud ale vynecháte fakt, že z této ceny je potřeba odečíst 1300 za předem objednané díly, cena materiálu včetně dnes již nesehnatelné rolny, za kterou jsem si bez ložiska naúčtoval symbolické 200 a bez které se může jít uvedený tak maximálně vyfotit, zbude Vám pouze zlomek z uvedené ceny za nesmysl času shánění a zkoušení a to mi to ještě babiš zdaní. :-O Veškeré vyndané díly jsem poslal pánovi zpět, po servise nenapsal asi 10 dní ani bůů a pak až tuto "zprávu"

                      NWillow - Profil | Po 25.3.2019 22:09:46

                      Colasrumem >> Já na to mám maturitní vysvědčení.A co Ty?Kdo z nás dvou je Neználek??😁

                        Nfheavy - Profil | Po 25.3.2019 20:33:54

                        omlouvam se zde kolegovi s nickem Smrtak za narceni ze nicemu nerozumi,z me strany spatna formulace ktera mela patrit nekomu jinemu Howgh.)

                          Nfheavy - Profil | Po 25.3.2019 20:03:00

                          dukin >> ty se maš ))

                            Nfheavy - Profil | Po 25.3.2019 20:02:17

                            Bambi.SpP >> no ja jsem sel taky jenom kolem ))))

                              NColasrumem - Profil | Po 25.3.2019 19:59:38

                              Bambi.SpP >> tohle je luxusní scéna.

                                Nfheavy - Profil | Po 25.3.2019 19:59:23

                                kubah >> jo i tak se da pokracovat))

                                  Nfheavy - Profil | Po 25.3.2019 19:58:01

                                  Colasrumem >> jjj))

                                    NColasrumem - Profil | Po 25.3.2019 19:55:28

                                    kubah >> on je kolega trochu zmatený a asi nedokáže zkousnout že to, za co on platí si normální člověk udělá doma sám:o))) Já chápu opravy jako je výroba některých částí, ale běžnou údržbu? Ale po pravdě než platit 4000kč za servis navijáků, tak je šlehnu do kouta a koupím si jiný.

                                      NBambi.SpP - Profil | Po 25.3.2019 19:48:33

                                      Colasrumem >> No vždyť naviják maj někteří jako perpetum mobile a je třeba nato odborník něco jako
                                      https://www.youtube.com/watch?v=_6wO6nK5mOQ

                                        Nkubah - Profil | Po 25.3.2019 19:46:49

                                        Colasrumem >> tak hlavně, na co při běžné údržbě potřebuješ lícovací sestavu fakt nevím........

                                          Červené karty: Matyášek