Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Colasrumem - Profil | Po 25.3.2019 19:42:43

fheavy >> Karle já vím, že nejde o žárovky neboj.

    fheavy - Profil | Po 25.3.2019 19:41:11

    Colasrumem >> ja jsem se opravil na h ale žarovky to nejsou ,ale to vubec nevadi,jen jsem si delal srandu delej to vklidu po svym ,ja uz to nedelam jelikoz na to houno vidim,delam trochu vetsi stroje,nejmensi sroubek co jsem posleni dobou mel v ruce je M4 ..)

      dukin - Profil | Po 25.3.2019 19:41:10

      Pardon K6 :o)

        Colasrumem - Profil | Po 25.3.2019 19:40:56

        Bambi.SpP >> vždyť mne znáš, mám debaty rád. On mi tady patlá kraviny o soustavě a není ani schopný si namazat naviják jelito:o))))

          dukin - Profil | Po 25.3.2019 19:39:56

          Já momentálně dělám 62 K7 do hl.40 no a není mi z toho moc dobře když jsem se podíval na tu soustavu :o))

            Bambi.SpP - Profil | Po 25.3.2019 19:39:08

            Colasrumem >> Já se divim že vůbec ještě nato reaguješ

              kubah - Profil | Po 25.3.2019 19:37:33

              fheavy >> nejlépe "k" tolerance!

                Colasrumem - Profil | Po 25.3.2019 19:36:36

                fheavy >> Sakra já jsem asi geniální když neznám lícovací soustavu, nebo li H na h. A přes to všechno si úspěšně již 25 let servisuju své navijáky a nikdy jsem to znát nepotřeboval i když je naviják tak složitá věc:o))))) H7 žárovky používám:o)))))

                  fheavy - Profil | Po 25.3.2019 19:34:02

                  Colasrumem >> h7 nebo h8 ??)))

                    Colasrumem - Profil | Po 25.3.2019 19:29:35

                    Willow >> ty ses někde praštil do hlavy? Čteš co ti tady píšu? Ty soustavo?

                      fheavy - Profil | Po 25.3.2019 19:22:11

                      Willow >> hmm,chlazeni nee,je to obtekane teleso vodou,dvourade soudeckove na 200mm hrideli,dlemyho moc dotazene na hranici tolerance,vibrace temer zadne,nechas volnejsi min hreje a jsou kapku vetsi vibrace,dotahnes na hranicni mez zase vic hreje a mensi vibrace,ji nekdy je to dilema se trefit akorat,nejhsrsi je na tom to ze zatim nejde uvolnit to kuzelove upinaci pouzdro na hrideli vuci vnitrnimu krouzku loziska ?! čekam na pripravek ))

                        statik - Profil | Po 25.3.2019 19:13:57

                        Colasrumem >> jsou navijáky,které jako nové již nekoupíš,proto kupuješ bazarovky,vždyť i ty máš v inzerátech poptávku po navijácích,na rozebrání nemusíš být strojař,otázka je jak to potom složíš,když to máš rozebrané do posledního šroubku,hlavně když nemáš žádné schéma a skládáš to po 14 dnech,taky je rozdíl jestli je to klasika nebo baitruner,eliptické ozubené převody atd,někdo se do toho prostě nepustí a není to technický moula,raději to dá někomu,kdo už to někdy dělal.

                          Willow - Profil | Po 25.3.2019 19:10:57

                          fheavy >> Dáš chladiče jako na tranzistor.,😁😁😁😁​28513;Nebo se změní chladící kapalina.Za mně to je schit a výměna ložiska nutná.!!

                            Willow - Profil | Po 25.3.2019 19:07:30

                            Colasrumem >> Jsi na welkém omylu.🤔 Neznáš lícovací soustavu, nebo li H na h.No a tím to začíná.
                            Pak jemnost,hrubost obrobku....atd.
                            🤔

                              fheavy - Profil | Po 25.3.2019 19:05:30

                              Willow >> to mne povidej ,zrovcna ted resim problem s loziskem a externi firmou ktera dela hydraulicke dotahovani lozisek SKF ,jede ale hřeje )))

                                fheavy - Profil | Po 25.3.2019 19:03:17

                                Colasrumem >> no tak se necerti noo))my vime ze mas uchylku na "Obcasnou" vymenu vercajku )))...,,??!!

                                  Willow - Profil | Po 25.3.2019 19:02:19

                                  fheavy >> Karle,My oba víme.A za tu ,, těžkou"strojařinu jsme ochotni zaplatit.Ale tady je určité stádo , které je schopno se šuplerou rovnat listy turbovrtulovému motoru a přitom neví která bije.Ale,zas to viděl v televizi.😁😁😁😁ԅ​13;
                                  Chápeš??😉😁

                                    Colasrumem - Profil | Po 25.3.2019 18:59:31

                                    Willow >> pokud na rezbrání navijáku potřebuješ strojařinu, tak já tedy ne. Na to abych rozebral naviják o který se starám poctivě tohle opravdu nepotřebuju. Navíc mám okolo sebe spoustu strojařů, které taky na nic nepotřebuju. Já bych si použité hnoje nikdy nekoupil, uznávám pouze a jen nové věci, takže znalosti tohoto typu stejně jako 90% rybářů k údržbě svych navijáků nepotřebuju:o)))

                                      fheavy - Profil | Po 25.3.2019 18:59:26

                                      Dušan_hp >> mne delal Kuba servis starsich ulteger 5500 XTB cca6 let chytany na rece,kdyz jsem je pak vzal k vode tak jeden kolegy mnel novejsi model a zacal vykladat o vulich na klicce,tak jsem mu dal do ruky ty stary po servisu,cumel jak pero jak je mozny ze model o x let starsi a pouzivanej ma mensi vule jak jeho zanovni . nezavislej nazor dalsi strany aniz bych to ja komentoval ))

                                        fheavy - Profil | Po 25.3.2019 18:53:48

                                        Willow >> ja su uplne klidnej clovek,jenom mne vadi kdyz se nekdo snazi pohanet nekoho kdo neco umi,houno tomu rozumi a myslel si ze koupi dobry navijaky za pusu a nejakej vul na neho ceka aby mu to opravil za par korun a jeste to chodilo jako novy, trochu vyjebal sam ze sebou,tady mu to nikdo asi zrat nebude,kdyz se divam na jeho profil tak ma vic zaznamu v bazaru nez v diskuzich coz o jeho zajmech taky trochu vypovida .
                                        Edit:a doufam ze my dva uz mame taky konecne zakopanou valecnou sekeru.,?!) taky ses nekdy paličak,ale u tebe mne to nevadi vse bylo jen v zapalu diskuze a doufam ze to tak uz beres taky coo?

                                          Červené karty: Matyášek